Wie weet een leuke serie die ik kan kijken? Ik hou van romantiek/drama. Virgin river heb ik net afgekeken. Super leuk! Gelukkig komt er een 2de seizoen, maar wanneer weet ik niet.
Persoonlijk vind ik Jane the Virgin ook echt geweldig. Wel super slecht op sommige stukjes maar wel erg leuk, lekker leedvermaak waarbij je niet hoeft na te denken. Zal verder nog eens nadenken maar moest hier eigenlijk wel gelijk aandenken.
Ik ben van de koreaanse romantische series. Echt heerlijk. Ik kijk nu samen met mijn dochter Romance is a bonus book.
Ik ben toevallig net met Chesapeake shores begonnen. Een aflevering of 5 gekeken. Kwam jij er meteen goed in, of moet ik nog even volhouden? Ik vind het tot nu toe denk ik te saai en traag..?
Hmm. Als het echt zo blijft ga ik denk ik toch afhalen... ..en wachten op het volgende seizoen virgin river.
Ik heb het toen gezocht en las dat in 2021 een tweede seizoen komt. En ik hoop dat die informatie klopt
Haha, ja het is meer het drama na de romantiek. Gezien ts romantiek/drama series zocht vond ik dit er wel onder vallen