HELP!!!!! Ik word gek van mezelf. Ik heb deze zwangerschap zn hoog libido dat ik er zelf niet goed van word. Ben ik de enige die hier last van heeft?
Hier nog 1 hoor en het erge is mijn vriend die wilt bijna niet meer omdat hij het toch wel eng vindt nu me buik zn stuk dikker is en de baby heel de tijd beweegt..Dus hier is het echt elke dag enjoy yourself...
Ik word er echt niet goed van.. en inderdaad enjoy yourself.. hrt is allemaal zo gevoelig nu dat ik er soms echt moe van word. Van mij mag het wel wat minder. Door het medische traject werd alles een beetje standaard maar mn lichaam lijkt nu de schade in te willen halen.
Hier precies het omgekeerde. Één keer in de week op meer kom ik niet. Heel vervelend voor vl. Hoop dat het straks weer terug komt.
Ik ook "last" van..... En man heeft er minder zin omdat naar zijn gevoel de baby het dan merkt.........
Dat had ik ook bij de tweede, inclusief een frigide man >.< Nu heb ik een geweldige man en ik ben nu 13 weken en volgens mij gaat het dezelfde kant op.. Dat wordt leuk
Uh.. hier dus precies het omgekeerde. 1x per week haal ik niet eens meer. Hoop dat het terugkomt.. vriendlief klaagt niet (moet ie eens wagen, grrrr.. ga dan lekker zelf zwanger zijn!) maar hij is er niet blij mee. Bij mijn eerste zwangerschap kwam het na de 12 weken weer wat terug, maar ik zit nu al op 15 en het is nog steeds hopeloos. jakkie. Iemand tips?
Ik ben jaloers!! Ik krijg giga harde buiken van seks....hoe graag ik het ook wil. Maar het is hier hooguit wel 1x per week
Hihi! Topic gaat over veel zin, maar ben blij om te lezen dat ik niet de enige ben die er totaal niet aan moet denken... Lijkt wel of de seksuele functie van m'n tepels en daarbeneden zijn uitgezet en alleen nog maar in teken staan van de baby straks. Zooooooooooo frusterend!!! Zwanger zijn is al best heftig voor een relatie, maar dan ook nog eens zonder sex Daarbij komt ook dat ik erg veel last heb van m'n bekken en het indalen. Dus het is wachten tot er wat uit komt voor er weer wat in gaat
Ik heb geen libido meer.. Nix aan.. Veel te gevoelig van onderen en van boven. Dan zit er ook nog es een aambei die best pijn doet.
Heb een paar weken extreem hoog libido gehad, man vond t geweldig. Maar inmiddels ligt mn libido in de vrieskist. Soms wil ik wel maar ben ik echt te moe of teveel pijn in bekken. Echt frustrerend. Man doet absoluut niet moeilijk gelukkig.
Hahahaah hier ook wel.... Ik denk maar zo....geniet ervan er komt een tijd dat je minder zin krijgt of als je pas bent bevallen gaat het even niet. Dus leef je uit
Hier ook... en het is mijn standaard zwangerschapskwaal.... hier wordt mijn man gek van me... normaal lopen we namelijk gelijk op met libido
Hier had ik een extreem hoog libido voor de zwangerschap, tijdens de zwangerschap en 6 weken na de bevalling. Sindsdien is die helemaal verdwenen.. Max 1 x per week.. Komt dit doordat ik de pil terug ben beginnen nemen ( een andere dan voorheen) En onze dochter is nu al 20 maand en willen binnen 2 maand voor een 2e.. Ik zou zo weer tekenen voor een hoog libido... Pff iemand ook meegemaakt?
Het vóór de zwangerschap ken ik wel.. en dan vooral rond de eisprong, whahaha. Alsof de natuur al zegt "HIERRRRR met die zwemmertjes!"