Wie kan mij eens advieseren Ik heb een hekel aan mezel te scheren (van onderen ) omdat ik altijd de dag ernaa gelijk last van ontiegelijk jeuk en bultjes heb en dit houd dan net zolang aan tot de haartjes weer doorgekomen zijn ik gebruik gewoon scherpe scheermesjes van wilkinson sword en ook scheerschuim van dat merk maar ik heb ook al scheerschuim van andere merken voor gevoellige huid geprobeert ik heb ook andere scheermesjes geprobeert o.a venus en gewone weggooi dingen maar niets helpt Hebben meer mensen hier last van ? en nog belangrijker wie heeft de oplossing
Ik had dat ook, tot ik de aftershave balsam van Nivea for men gebruikte. Die zonder alcohol in wel te verstaan, anders ga je uit je dak! Staat op het flesje op, dat het zonder alcohol is, is de witte dop (die met groene dop is degene met de alcohol in).
het is inderdaad vooral in het begin je huid went er wel aan, al kan ik het ook niet meer doen als 1 keer per week...anders raakt het geirriteerd. Ik gebruik venus vibrance en gel van de AH (gevoelige huis) en smeer daarna juist niets op maar laat het lekker even luchten (dus effe geen onderbroek aan maar gewoon in je handdoekje even lekker voor de tv zitten ofzo..
Ik scheer me al jaar en dag...echt een smoothy Mijn tip is: Zwitsal babyCREME (de pot) na het scheren erop smeren en nergens last van! (wel een scherp mesje gebruiken, ik gebruik Mach3..die knalgroene voor mannen, want vrouwenmesjes vind ik niet goed), niet tegen de haargroei richting inscheren en "dagelijks" scheren!) Ik heb nooit bobbeltjes, bultjes of een rode huid. Succes! Mirre
Of het Vernix creme heet...hmmm het is gewoon die platte pot ..iets van 3,- euro. Je hebt bodylotion ..die is het niet! Gewoon de babycreme! Echt super! Ik heb zoveel gebruikt believe me, maar dit werkt gewoon echt!
Ik heb geen hekel aan scheren, alleen ik kom er nu niet meer aan. Een spiegeltje wil niet lukken bij mij, en mijn vriend durft het niet Ik smeer nooit wat ik scheer altijd droog, juist als ik nat scheer of er iets op smeer krijg ik bultjes
Ik heb altijd een geirriteerde "onderkant" als ik het een tijdje niet gedaan heb, als ik het iedere dag (of om de dag) bijhoud, nergens last van. Dus mijn tip, vaker scheren
Ook dat manuela, hoe vaker ik het doe, hoe minder last ik ervan heb. Nou dat zal wat worden als ik dalijk weer ga scheren, zal ik wel 1 bult van onderen zijn :x
ik dacht altijd dat het geschoren moest zijn als je gaat bevallen (in het ziekenhuis in elk geval) is dat nog steeds van toepassing? (vroeger namelijk wel)
ik scheer altijd zonder scheerschuim, gaat ook goed soms een ingegroeide haar maar verder gaat prima zo!
Ik gebruik geen scheerschuim, ik gebruik gewoon doucheschuim. Bij de action hebben ze van dat babywash heet het geloof ik is 69 cent per 300 ml. Nergens last van erna.
idem Liz1 enkel sta ik gewoon onder de douche neem een zeepvrije zeepje (zwitsal, of johnsons ofzoiets...) maar zorg dan dat het niet in kan dringen en dan scheerscheer alles er af een een super gladde onderkant en bulletjes? 0,00 groetjes
ik gebruik altijd dove zeeptablet om de boel in te zepen en heb ook nooit last van irritaties. kan helaas ook maar 1 keer per week de boel ontbossen want als ik het dagelijks zou doen word de huid ook wel wat schraler.
hoi, bij je bevalling hoeft het niet glad te zijn hoor.Tenminste voor de vk niet, weet even niet meer wie het vroeg
ik ben ook altijd geirriteerd als ik het te weinig scheer, dus 2x in de week dan blijven de bultjes en rode plekjes weg. mnaar mijn gouden tip is scheren met cremespoeling!!!! je huid wordt er superzacht van en het scheren gaat heel gemakkelijk. ik gebruik overigens cremespoeling ook voor mijn benen en oksels. wat je kunt doen de dag nadat je je geschoren hebt is met zon netspons erover heen wrijven, je trekt dan de piepkleine haartjes door je huid omhoog, daarmee voorkom je ingegroeide haartjes. het is even een vervelend gevoel. maarja ingegroeide haartjes doen nog veel meer pijn.