Schietpartijen Parijs

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door xElles, 13 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. growingfamily

    growingfamily Actief lid

    21 sep 2015
    135
    0
    0
    NULL
    NULL

    Juist!!!
    En de vluchtelingen schijten op onze stoep..
     
  2. mamavan3meisjes

    mamavan3meisjes Actief lid

    8 feb 2015
    478
    0
    16
    NULL
    NULL
    Lekker belangrijk of er wel of niet iets is gezegd. Punt blijft dat het vreselijk is, het is opgeëist door IS dus dat ze iets in de trant van alla akbar ofzo hebben geroepen zit er dik in. Vreselijk vind ik het. En ook ik krijg hier eens steeds naarder gevoel van. Dit kan zo niet doorgaan, ooit knapt er iets. En dat gaat m.i. niet al te lang duren. Dit is oorlog. En geloof me, iedere buitenlander die ik ooit in andere landen gesproken heb, van Amerika tot Hongarije, wist prima waar NL lag. En hoe invloedrijk NL is. Ik denk wel dat er dreiging is.
     
  3. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Ze weten allemaal van de wallen de soft drug.s. Dus ja idd wat ook jij zegt zo onbekend zijn we helaas niet.
     
  4. MoedervanSafia

    MoedervanSafia Fanatiek lid

    10 mrt 2013
    2.803
    4
    38
    Vreselijk dat er onschuldige mensen zijn gedood door een verschrikkelijke misdaad.

    Ik wil enkel één ding duidelijk maken. Diegene die dit hebben aangericht behoren tot enkel het categorie 'onmenselijk'. Dat iemand allah akbar roept betekend niet dat diegene ook daadwerkelijk een moslim is. Diegene misbruikt enkel de religie die staat voor vrede.

    In de Islam is het ten eerste een grote zonde om zelfmoord te plegen. Ten tweede staat Islam voor vrede en dit is verre van de betekenis van de Islam. Wij als moslims vinden dit net zo erg als ieder ander. Niemand verdient het om op die manier ten einde te komen. Niemand verdient het om een vader/broer/dochter/neef/oma/opa/vriend/kennis te verliezen door een monster die geloofd dat hij beter is dan een ander. Wij worden allemaal op dezelfde manier geboren en gaan ook allemaal op een dag dood. Niemand is onsterfelijk en niemand is meer waard dan een ander.

    Laten wij de armen in elkaar slaan en hun niet laten winnen. Ze willen enkel haat zaaien onder het volk en dat moeten wij voorkomen!

    Veel sterkte en kracht toegewenst aan de nabestaanden! Hopelijk zullen de slachtoffers een mooi en gedenkwaardig afscheid krijgen en de gewonden veel beterschap! Hopelijk knappen ze ervan op.
     
  5. Elmo

    Elmo Niet meer actief


    Maar die journalist is niet de enige getuigen.!
     
  6. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Ah ok, dank je. Dat heb ik dus gemist hier. 😊
     
  7. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.194
    16.528
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad

    Maar daar mogen we vooral niets van zeggen want dan wordt je hier uitgescholden voor racist.
     
  8. pinter

    pinter Fanatiek lid

    9 jan 2010
    4.015
    1
    36
    noord limburg
    Ben ik gedeeltelijk met je eens....
    Ik ben net een week thuis uit Amerika,en er waren maar weinig Ameikanen die The Netherlands of Holland kennen...zeg je Amsterdam dan worden de ogen groot en roepen meteen " drugs and coffeeshop"...
    Als Nederland een doelwit zou zijn dan ben ik bang voor Amsterdam....
    Ben blij dat ik nu thuis ben vanuit Amerika,zou nu toch niet meer durven te vliegen eerlijk gezegd...
     
  9. pinter

    pinter Fanatiek lid

    9 jan 2010
    4.015
    1
    36
    noord limburg

    Ben het geheel met je eens....
     
  10. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
    In Brunssum Limburg zit de NATO Joint force headquarters. Dat zou ook een doelwit kunnen zijn, net als chemelot (DSM) in Geleen. En zo zijn er in Nederland toch meerdere doelwitten denk ik. Maar met name de NATO omdat vanuit daar zoveel geregeld wordt.
    Het is echt verschrikkelijk, overal die dreiging, al die ontschuldige slachtoffers. Het is echt oorlog.
     
  11. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland

    Weet je wat ik gewoon niet snap? Ik heb helmaal niets tegen onze buitenlandse medemens, dat t n eerste.

    Maar misschien kan jij me dit uitleggen, en het is een oprechte vraag.

    Waarom zijn de terroristische aanslagen altijd het werk van een Islamitische organisatie? Waarom gebeuren deze dingen altijd vanuit Islamitisch oogpunt? Waarom worden alle aanslagen constant opgeëist door de Al Quaida of IS?

    Ik hoor nooit maar dan ook echt nooit dat er aanslagen worden gepleegd door Christenen, Katholieken of aanhangers van het Jodendom.

    Je hoort alleen maar de woorden Islam, Koran, Moslim en Allah.

    Waarom? Wat is daar de reden van?

    Ik vind het echt niet gek dat mensen dan een hekel gaan krijgen aan dat geloof, hoe oneerlijk dat misschien ook is, maar ik snap het helaas wel.
     
  12. Butterfly1109

    Butterfly1109 Fanatiek lid

    3 jan 2015
    1.620
    43
    48
    De dreiging voor Nederland is niet kleiner omdat Nederland klein is, of omdat ze niet weten waar Nederland ligt..... De dreiging van Frankrijk is zo groot omdat er veel ontevreden Moslim jongeren wonen, die zich niet gehoord voelen en die radicaliseren. In de UK en Duitsland is het risico ook groter, omdat zij op de voorgrond staan van alle politieke debatten.

    Ik ben dan op dit moment ook niet bang voor een aanslag in Nederland.
     
  13. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Je hoeft uiteraard niet al te ver in het verleden te kijken om te weten dat dit niet klopt. de IRA, RAF, ETA om maar een paar voorbeelden te noemen...
     
  14. Butterfly1109

    Butterfly1109 Fanatiek lid

    3 jan 2015
    1.620
    43
    48
    Het volgende is toch substantieel? Ik begreep vanmorgen op het nieuws dat het dreigingsnivo pas omhoog kan wanneer er echt bewijs is dat er een aanslag in Nederland aankomt - dat is op dit moment dus nog niet het geval.
     
  15. Typfoud

    Typfoud Fanatiek lid

    3 aug 2013
    1.442
    0
    36
    De situatie is al lange tijd substantieel in NL. Dit is de een na hoogste. Hierna krijg je hetzelfde dreiginsniveau als er nu in Frankrijk is afgegeven. Die wordt pas afgegeven als er duidelijke aanwijzingen zijn voor aanslagen of als er aanslagen zijn gepleegd net zoals in Parijs.
     
  16. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    #316 Devilschase, 14 nov 2015
    Laatst bewerkt: 14 nov 2015
    De RAF en IRA zijn voor mij meer dan 20 jaar geleden dus dat heb ik nooit bewust meegemaakt. En volgens mij waren dat meer ideologische gasten, nationalisme, communisme etc. Tegenwoordig is het Islamisme echt de nummer 1 met dit soort dingen en dat staat natuurlijk wel verbonden aan een geloof.

    Ik heb het eigenlijk meer over de laatste paar jaren , vanaf dat de grenzen open zijn. Daarbij wordt er bijna altijd bij een aanslag geroepen dat het in naam van Allah is.

    Ik snap dan wel dat mensen een hekel daaraan beginnen te krijgen, zoals ik net al zei.
     
  17. Butterfly1109

    Butterfly1109 Fanatiek lid

    3 jan 2015
    1.620
    43
    48
    Okay, dan noemde ik het verkeerd, maar dit is inderdaad wel wat ik bedoelde.
     
  18. Butterfly1109

    Butterfly1109 Fanatiek lid

    3 jan 2015
    1.620
    43
    48
    Ik snap eigenlijk niet waar je op doelt? Al jaren worden er aanslagen gepleegd vanwege het geloof.

    De IS doet het ook voor hun ideologie, die van hun is alleen totaal anders dan dat van ons.
     
  19. amdaa

    amdaa VIP lid

    28 mrt 2015
    9.670
    11.009
    113
    #319 amdaa, 14 nov 2015
    Laatst bewerkt: 14 nov 2015
    Heb je je ook afgevraagd waarom deze groeperingen voornamelijk moslims vermoorden in hun aanslagen?? Hoe passen de oorlog die deze groepering voert en de misdaden die ze plegen in Syrië en omliggende landen in het plaatje?
    Besef je ook dat je alleen de woorden hoort die de media je vertellen?
    Anderen kunnen ook iemand vermoorden en roepen dat ze dat uit jouw naam doen, wat let ze?

    Er volgens mij zijn recent meerdere aanslagen door 'christenen' gepleegd. Zelfs de mh17 is door christenen neergehaald. Daarnaast zijn recent kinderen lukraak neergeschoten in een school, halve winkelcentrum beschoten, zwarten in een kerk afgeslacht. Allemaal door christenen.
     
  20. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Er worden inderdaad al eeuwen aanslagen gepleegd door verschillende de groeperingen.
    Momenteel is dit vooral door " islamitische" extremisme, maar dat houdt niet in dat deze de enige zijn die ooit een aanslag hebben gepleegd.
    20 jaar geleden was het inderdaad de ira ed. Maar toen hoorde je niets over "islamitische" terroristen.

    Wie weet is er straks een heel andere trend en zijn het ineens extreem rechtste mensen die aanslagen gaan plegen.

    Ellende en verderf is er altijd al geweest.
     

Deel Deze Pagina