schimmelinfectie?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door mamasuusje, 7 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamasuusje

    mamasuusje Bekend lid

    24 sep 2008
    586
    0
    0
    Hoi dames,

    Hebben jullie wel eens last (gehad) van jeuk aan de vagina?
    Ik heb sinds een aantal dagen heel erg jeuk :oops: en het is een beetje rood eromheen en heel erg schraal.. herkennen jullie dit en wat kan je eraan doen? ik was me verder wel elke dag van onder zeg maar..
    liefs mamasuusje
     
  2. Caro1

    Caro1 Actief lid

    26 okt 2008
    123
    0
    0
    Gewoon even naar de huisarts bellen, daar is een creme voor die je tijdens zwangerschap mag hebben en die goed werkt. Het schijnt tijdens zwangerschap erg vaak voor te komen. succes!
     
  3. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Idd even naar de huisarts. Ik heb overigens geen creme gehad, maar 3 pillen die ik in moest brengen. Maar ik had dan ook al 2 weken ofzo geweigerd naar de huisarts te gaan dus is het wat 'erger' geworden denk ik ;)!
     
  4. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    ik heb dat ook gehad tijdens de zwangerschap
    blijkt idd geregeld voor te komen
    kreeg 3 vangina pillen elke avond 1tje en na 3 was het over ;)
     
  5. jeanney5

    jeanney5 Bekend lid

    9 jul 2008
    822
    19
    18
    Ik heb het ook vorige week voor de 2e keer gekregen. 1e keer heb ik 3 pillen gehad, omdat ik te lang heb gewacht om naar de HA te gaan. Maar nu heb ik gelijk aan de bel getrokken en kreeg alleen 1 pil...Werkt heel snel die pillen....Ik heb het bij me vorige zwangerschappen ook gehad en volgens me oude VK praktijk is het beter om het te behandelen voordat je moet bevallen omdat de baby anders bij geboorte kans loopt op bijvoorbeeld spruw, een schimmelinfectie in de mond.


    Liefs Jeanney
     
  6. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Even naar de assistente van de huisarts bellen, vaak kan je dan zo een creme halen, dan is het zo weg :)
     
  7. jootje03

    jootje03 Lid

    16 jul 2008
    36
    0
    0
    Leiden
    Heb ik ook alleen tijdens zwangerschap last van.
    Is waarschijnlijk bij jouw ook wel schimmelinfectie, voor zekerheid even huisarts bellen, hoeft meestal niet eens langs te komen, verhaal is al genoeg.
    Zodra ik nu ook maar een kriebeltje voel ga ik een paar dagen smeren. Is het zo weer weg, hoe langer je wacht hoe erger het wordt. In beginstadium is alleen smeren vaak nog genoeg, maar anderst werkt zo'n pillenkuur ook super!
    Succes!
     
  8. mamasuusje

    mamasuusje Bekend lid

    24 sep 2008
    586
    0
    0
    oke bedankt iedereen! :D
     

Deel Deze Pagina