Ik trek ook geen conclusie of deze man een gevaar is voor de samenleving of niet...dat zou een psychiater moeten doen. Tja opnamen/therapie..ik noem het als een voorbeeld.Zoals ik al zei daar zou een psychiater over moeten oordelen .
gek hoor dat er een discussie kan ontstaan over iets wat je helemaal niet weet??? ik heb mijn mening en jij dus die van jou.. in mijn ogen zag die MAN het als grap niet ik of andere mensenmaar die MAN!!
Vind het nog gekker dat mensen komen met dingen die helemaal niet gezegd zijn...zwaar irritant eigenlijk. Hou er niet van als mensen m'n woorden proberen te verdraaien.
misschien eerst even afwachten wat de politie er over te zeggen heeft Voor hetzelfde geldt is die man echt in de war en was hij bloedserieus.. wat een discussie weer
Volgens mij zag de man het niet als grap, maar was hij verward en gestoord. Dat heeft de politie in ieder geval gezegd tijdens de persconferentie. Daarom komt er nu een psychiater bij. Je mag toch hopen dat ze zo'n gek niet vanochtend weer vrij laten.
Als ik jullie berichten zo lees gaat het dus om een geflipte-drugsverslaafde-sensatiezoeker!? Wat een idioot zeg!! pff..
@ Leliana, ja dat is denk ik de goede bewoording. Ben wel benieuwd of ie nou gewoon wordt vrijgelaten. Zo'n gast wil je toch niet op straat hebben lopen?!
ik denk dat ze hem gewoon weer vrijlaten. Waarom zouden ze hem vast houden? Hij is slechts een topje van een berg met heel veel gekken en drugsverslaafden die tevens een crimineel verleden hebben. Hij heeft nu toevallig de 2 minuten stilte verstoord, maar volgens mij als hij dat niet had gedaan waren er wel weer andere gekken die het hadden willen doen. Net als Karst, die was ook zo gek als een deur.
Gelukkig had ie geen jeleba aan, anders was het geen 'verslaafde gek' maar was 'Nederland ontsnapt aan een terroristische aanslag a la al-qaida' hahaha.
haha, mijn man en ik dachten gisteravond precies hetzelfde! Was ook zo met koninginnedag toen: "weten we al iets van de afkomst of de ideologische motieven van de de dader?" (lees: "Was het een moslim?"). En toen het een Nederlander bleek te zijn werden er opeens allerhande psychelogische dingen bijgehaald...
Verdachte dodenherdenking langer vast Uitgegeven: 5 mei 2010 11:25 Laatst gewijzigd: 5 mei 2010 11:26 AMSTERDAM - De 39-jarige man die dinsdagavond werd aangehouden wegens de verstoring van de dodenherdenking op de Dam, wordt langer vastgehouden. Dit maakte het Openbaar Ministerie in Amsterdam woensdag bekend. Langere hechtenis is mogelijk, ''omdat hij naast de verstoring van de openbare orde ook verdacht wordt van het veroorzaken van zwaar lichamelijk letsel door schuld'', aldus het OM. De verdachte heeft tijdens zijn verhoor geen verklaring afgelegd. Het is niet duidelijk wat zijn motieven waren. Incident De politie verhoort nog verschillende getuigen van het incident. Daarnaast wordt verder onderzoek gedaan naar de aard van het letsel van mensen die tijdens de herdenking gewond zijn geraakt. ''Naar nu blijkt hebben in elk geval meerdere personen ernstige fracturen opgelopen'', concludeert het OM. Psychische omstandigheden Het onderzoek naar de persoonlijke en psychische omstandigheden van de verdachte is nog gaande. De Amsterdammer is een bekende van justitie en is meermalen veroordeeld wegens diefstallen, gewelds- en drugsdelicten. De man veroorzaakte dinsdagavond grote paniek op de Dam door eerst hardop te prevelen en daarna langdurig te schreeuwen. Daarbij hield hij zijn armen opgeheven. Bij zijn aanhouding maakte hij een verwarde indruk. (Verdachte dodenherdenking langer vast | nu.nl/binnenland | Het laatste nieuws het eerst op nu.nl)
Nouja, ik vind het nog irritanter hij verward was. Gaan ze het weer gooien op dat hij er ook niets aan kan, want hij heeft een stoornis. En dat is zielig. Gaat iedere psychiater weer een beeld schetsen op tv van die man. Hij is verslaafd aan drugs, wilt niet deugen (blijkbaar, want; bekende van de politie), maar daar kan hij niets aan doen want hij is zielig. Rot op.
Wij waren ook stil. Maar later hoorden we dat er iemand de boel verstoort had. Vrezelijk weer. Als het goed is loopt de persoon al weer vrij pff. HERSTEL: hij zit nog wel vast. 63 gewonden en 2 zwaar gewond . heb er geen woorden vor pff.
Dit is zo waar! Vreselijk dat er dan ineens allerlei andere klachten tevoorschijn komen als het blijkt dat het dan maar "gewoon" een Nederlander is..
Vonden jullie de Koningin ook zo dapper? Ik zag echt dat ze het er zo moeilijk mee had, de tranen stonden volgens mij naderbij dan ze toe wilde geven. Knap hoor, dat ze toch zo snel weer is teruggekomen. Daar moest ik echt wel even iets van wegslikken! Ik vind het ook respectloos dat de herdenking bewust verstoord is, maar ben vooral geschrokken van de angst die kennelijk toch door veel Nederlanders gevoeld wordt! (En ook wel een beetje van het idee dat mensen in staat zijn elkaar te vertrappen als ze in paniek zijn. Er zijn ook kinderen verdrukt en omgeduwd. We zijn toch geen koeien?)
Ja, dat vind ik ook een eng idee .. Er stonden veel ouderen en kinderen tussen die gewoon door alle paniek omver zijn gelopen ... Maar, aan de andere kant, wat nou als deze situatie een echt ren-voor-je-leven moment was geweest, wat de meesten denk ik ook wel dachten op dat moment ... wat als er echt een suicide-bomber had gestaan ? Noem mij maar een chicken , maar ik zal in de toekomst dit soort evenementen dus altijd vermijden! Je weet nooit wat er kan gebeuren tegenwoordig ... Wel heel triest dat het zo moet hoor ...
kan wel zijn maar ze heeft wel gelijk.. zodra het iemand van 'buitenlandse' afkomst is is het meteen een terroristische aanslag... Bij een Nederlander (of Nederland geboren bijv.) is hij 'gewoon' in de war..