Schoon of niet???

Discussie in 'Miskraam' gestart door Saartje123, 21 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saartje123

    Saartje123 Fanatiek lid

    7 mei 2009
    2.395
    35
    48
    Vrouw
    Moeder ♡
    Brabant
    Hoi meiden

    Hier eventjes mijn verhaal, hopelijk kom ik iets wijzer uit dit forum. Want zelf twijfel ik een beetje.

    Op 9juli begon mijn miskraam, niet wetende dat ik zwanger was en eigenlijk ook helemaal niet precies wetende hoever ik was. Ik werd namelijk al een paar maanden precies op tijd ongesteld (tenminste dat dacht ik).

    De gyn vertelde me dat ik er maar vanuit moest gaan dat het zo rond de 6wk was, dus dat mijn laatste menstruatie geen menstruatie maar een innestelingsbloeding was.

    Nou 9juli dus ineens hevig begonnen bloeden met krampen en al. Flinke stolsels verloren en een hartstikke positieve test. Bij de echo zagen ze dat er nog iets in mijn baarmoeder zat, dus de komende dagen moest ik verwachten dat ik nog meer stolsels zou verliezen.

    Nou dat deed ik dus niet meer. Het bloeden stopte bijna. Na nog een echo om te checken hoe het zat, zag de gyn dat er nog steeds wat rommel in mijn baarmoeder zat. Omdat ik niet meer bloedde en we bijna op vakantie gingen stelde hij een curretage voor.

    Ik zag erg op tegen de curretage en had deze liever niet zo net voor mijn vakantie. Maar gelukkig begon ik op de dag van de curretage al zelf hevig te bloeden met krampen en stolsels en al. Dus ik belde de afspraak af en wilde het mijn lichaam zelf laten proberen.

    Nu bijna een week verder is het bloeden gestopt. Er waren echt flinke stolsels in de vorige week uitgekomen. Sinds gisteren bloed ik niet meer en ik wou even kijken of mijn HCG al wat aan het dalen was, dus ik deed net een test maar deze was helaas nog even positief als 2 weken geleden. Echt een heel donker streepje.

    Dus nu ben ik bang dat er nog iets in mijn baarmoeder zit, alhoewel mijn kwaaltjes wel verdwenen zijn zoals gevoelige borsten....

    Mijn vraag is dus, moet ik er vanuit gaan dat mijn lichaam alles schoon heeft gemaakt en gewoon zo op vakantie gaan? Of alsnog een extra echo aanvragen om met zekerheid te weten of ik wel schoon ben....?
     
  2. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    4.230
    28
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Ik zou het toch even met een echo laten checken meid..
    Weet niet hoelang je op vakantie gaat? Het zou nog vervelender zijn als je op vakantie bent en je ontzettende buikpijn krijgt omdat er nog wat zit.. Of weer hevig gaat vloeien.. Dan moet je straks (als je naar het buitenland gaat tenminste) in het buitenland opgenomen of gecurreteerd worden en dat lijkt me helemaal verschrikkelijk :s
    Ik zou ff overleggen met je gyn want als je er allerlei ontstekingen bij krijgt ben je straks nog verder van huis!
     
  3. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Ik zou ook ff een echo laten maken.
    Normaal zou de test toch al minder duidelijk moeten zijn hoor:(
     
  4. Pina82

    Pina82 Fanatiek lid

    16 aug 2009
    2.096
    0
    0
    Moederen
    Tussen de bolletjes
    echo stalend. gewoon doen. dan weet je het voorjezelf ook gewoon en kun je gerust op vak gaan.
    succes meis. gaat het verder wel met je? had je eerder een ma/mk gehad?
     
  5. Saartje123

    Saartje123 Fanatiek lid

    7 mei 2009
    2.395
    35
    48
    Vrouw
    Moeder ♡
    Brabant
    Bedankt voor jullie advies meiden!

    Ik heb toch nog even gebeld. De assistente van de gyn. heeft hem mijn verhaal verteld. Dus even daarna werd ik weer opgebeld.

    Ik moest mij volgens hem geen zorgen maken. Ik heb geen pijn of koorts en het bloeden is gestopt. Volgens hem is het normaal dat mijn test nog zo positief was, het kan zo zijn dat mijn HCG nog langzaam aan het zakken is. Als ik na mijn vakantie nog steeds zo hartstikke positief test mocht ik wel langskomen.
     
  6. Saartje123

    Saartje123 Fanatiek lid

    7 mei 2009
    2.395
    35
    48
    Vrouw
    Moeder ♡
    Brabant
    Lief dat je het vraagt! Met mij gaat het nu goed, ik ben een heel nuchter persoon en natuurlijk vind ik het jammer, maar ik kijk positief naar de toekomst en hoop gewoon dat ik snel weer iets kan doen qua zwanger worden. Ik voel al wat steekjes in mijn zij, dus ik hoop een goed eitje in aantocht.

    Ja dit is mijn 2de miskraam. De eerste had ik voor de zwangerschap van mijn zoontje. Gelukkig was ik daarna voordat ik het wist weer zwanger en ging het toen wel goed. We hadden toen na de mk een pauze ingepland en ook toen gingen we op vakantie, maar ik was in die pauze weer zwanger geraakt.

    Dus ik hoop dat we weer dat geluk mogen hebben...:p
     

Deel Deze Pagina