ja echt wel. of bij de wibra of zeeman hebben ze soms ook leuke dingen of blokker. maar heeft iemand een idee wat is voor mn vriend zn opa en oma kan maken. als kaart?
En via internet kan je ook heel veel leuke dingen opdoen Ik kijk meestal bij http://www.creascrap.nl/welkom/index.html http://www.simpel-scrappen.nl/
Wat een leuke sites! Die zet ik bij mn favorieten, voor als ik weer eens "echt" ga scrappen. Ik heb nog redelijk veel spul staan, het zou zonde zijn als ik dat niet meer zou gebruiken. Maar PSP is erg verslavend (en veel minder rommel).
het is meer gewoon een kaartje. maar nou zat ik te denken misschien is het ook leuk een mini boekje te maken. met 3 foto's ofzo. want het is gewoon dat ze alvast weten wie ik ben. ik zou eerst gewoon een kaart uit de winkel sturen. met een paar losse foto's van ons. maar ik vond het leuker om iets te scrappen. ja toch? liefs
ben nu bezig met mini album van 15 cm bij 10 cm. ik doe 2 pagina's (dus 4 pagina's om iets op te maken. op de voorkant wil ik iets zetten als: for grandma and grandpa. de blz daarna foto van mn vriend. blz daarna foto van ons samen. en laatste blz foto van mij. ik doe alles in de kleur oud roze. vinden oudere mensen meestal wel mooi. ik zal als ik het klaar heb even foto's maken. hopelijk lukt het om het dan hierop te zetten. anders wil ik ze wel naar iemand mailen. die ze dan kleiner voor me wil maken. en dat ik ze daarna er dan op zet. liefs mij
tis echt heel leuk geworden. zal straks wel even foto's maken. moet nu eerst mn broertje zn auto even wegbrengen naar de garage.
ik had hem donderdag avond al klaar. zal vanavond even foto's maken. moest van morgen werken. dus de foto's volgen nog.
Ik zal van de week ook ff proberen foto's te maken wat ik heb gemaakt...maar die zet ikd an wel ff in mijn album