Van mij mag gerard eruit. Vind hem een kwal eerste klas. En als een meid eruit had gemoeten, dan joanna!
wie heeft dat ook gezien, pff hoe laat was het, eind van de middag? er lag een stel te vrijen maar volgens mij was het die maik niet!
Ik las op een ander forum dat iemand die Mo kent schreef dat het een achterbakse trut is. Dat ze niet oprecht is en dat dat gejammer van haar is zodat ze dingetjes geregeld krijgt. Haha vond het wel grappig wat servio van der dacht....dat ze prostituee was geweest
oww haha ik zat toen net te kijken, maar ze verdween toch ook nog helemaal onder de dekens haha @mellepel: nou dat dacht ik al wel van haar, ze zit ja zo veel te janken lekker zielig doen heerlijk al die aandacht, zo zal ze wel denken (daar moet ik dus niks van hebben bleh)