Mijn haar is nu alweer langer.. hihi ben nog in twijfel weer zo of wat langer laten groeien, aangezien ze straks van de achterkant alleen rolstoel zien en geen figuur meer.. ben er nog niet uit.
Leuk he!! Vind ik ook. Je vormt idd een bepaald beeld bij iemand nu is het leuk om een gezicht bij een nickname te zien
mooie vrouwen zitten hier toch .. valt me elke keer weer op en dan moet ik gelijk denken aan de topics van ik ben onzeker over mezelf, durf niet in bikini.. stom eigenlijk dat we vaak niet onze mooie kanten zien maar huist de minder mooie dingen
Nou inderdaad! Ik haal mijn foto wel weg hoor met een paar dagen ivm herkenning ofzo maar dacht, kan niet achterblijven natuurlijk.
nou vooruit dan maar, ik doe ook mee hou totaal niet van foto's, ik zet liever anderen erop. maar als ik over 30jaar foto's terug ga kijken dan sta ik nergens op tenzij ik de foto zelf maak want hubby doet het nooit. deze is overigens al 2jaar oud. tijd voor een nieuwe selfie?
Ah jammer dat er al zoveel foto's weg gehaald zijn! Leuk om de gezichten achter de namen te zien Deze van dl en mij is al wat maandjes oud