Sensitest ovulatietesten

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Yustin, 27 nov 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yustin

    Yustin Fanatiek lid

    6 jun 2007
    1.014
    0
    0
    Wie heeft daar ervaring mee?

    Hoelang van te voren mag je niet plassen? enz enz?

    Liefs Yustin
     
  2. Niet meer actief

    er word aangeraden nie meer an 2 glazen drinken in een uur te nuttigen en anderhalf tot twee uur niet te plassen alvorens de test te doen
     
  3. pluys

    pluys Fanatiek lid

    30 jul 2006
    4.587
    1
    36
    Harderwijk
    ik heb altijd zeker 4 uur mijn plas opgehouden en super weinig gedronken.
     
  4. Moaatje

    Moaatje Fanatiek lid

    19 sep 2007
    2.535
    0
    0
    Volgens de sensitest dipstick heb ik geen ovulatie gehad, en zie het resultaat...

    (Wel met de zwangerschapstest van sensitest overigens)
     
  5. Elin

    Elin Actief lid

    28 nov 2007
    230
    0
    0
    Zijn er nog meer mensen die deze testen gebruiken? Ik ga er volgende week mee beginnen.
     
  6. naatje218

    naatje218 Actief lid

    21 jul 2007
    259
    0
    0
    Ik gebruik ze nu 3 maanden en vindt ze erg fijn!
    Ik ga plassen om 11 uur, drink dan niks meer en doe de test om 13 uur.. Dan werken ze bij mij uitstekend.. Elke maand vind ik mijn ei, maar helaas nog zonder succes..

    Groetjes naatje..
     
  7. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    Heb ze 1 cyclus gebruikt en ze werkten prima. Ik had al meteen een licht streepje en die werd elke dag donkerder. Heb m'n ei er prima mee gevonden en lang niet altijd m'n plas 4 uur kunnen ophouden hoor! Met 3 uur en weinig drinken lukt het zeker ook wel! Veel succes ermee!
     
  8. Elin

    Elin Actief lid

    28 nov 2007
    230
    0
    0
    Dank jullie wel voor jullie reactie.

    Volgende is het geval, deze maand starten wij met ZID (Zelf inseminatie met donorzaad) erg belangrijk is dus te weten wanneer mijn eisprong is d.m.v. ovulatietesten en temperaturen.

    In hoeverre is het zinvol om 2 maal daags te testen?

    De donor moet van ver komen en dus eigenlijk met 1 donatie per cyclus zou ik zwanger moeten kunnen worden.
     
  9. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    @Elin: als je streepje duidelijker wordt, kun je twee maal daags gaan testen om je piek niet te missen. Misschien om 12 uur en dan om 4 uur weer testen?Maar of dat nog zin heeft als je donor van ver moet komen weet ik natuurlijk niet. Maar je ei springt 24 tot 48 uur na je positieve test he. Dan zou ik de dag na je posi ovutest insemineren. Succes!
     
  10. Elin

    Elin Actief lid

    28 nov 2007
    230
    0
    0
    Ik zat zelf te denken aan s'morgens en 's avonds testen, dan is het eventueel nog makkelijk af te spreken met de donor. Gelukkig leven zaadjes langer als eitjes dus hebben we iets speling.

    We hopen er maar het beste van, bedankt voor je antwoord!
     

Deel Deze Pagina