September 2006 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Allahinkulu, 25 sep 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pinguin72

    pinguin72 VIP lid

    7 jan 2006
    7.832
    1
    38
    ezzie is marno er ziek bij?
    Ik vind dat wel behoorlijk veel hoor en ook al zoveel dagen. Misschien moet je even contact opnemen met de doktersdienst. Kindjes kunnen op deze leeftijd zo snel uitdrogen.

    later meer

    xx
     
  2. blupje

    blupje Fanatiek lid

    23 dec 2005
    1.074
    0
    0
    Aan het begin van de week ben ik hier niet weg te slaan en aan het einde van de week heb ik nauwelijks tijd om hier te lezen, laat staan reageren!
    Hmmmmm......moet m'n tijd beter indelen geloof ik :(

    Es; vervelend dat je je af en toe een beetje depri voelt! Een kindje veranderd je leven.

    Gulay; Eslem heeft best een flink aantal uurtjes geslapen vannacht toch? Nikki werd eerst ook steeds rond 6 uur wakker toen ze eenmaal doorsliep en dat is steeds later geworden. Het komt echt vanzelf, alleen duurt het bij de één wat langer helaas.

    Mamsie; lekker dat je zo'n slaapkopje hebt! Hmmmm...dat was niet een echte vriendin blijkbaar; lullig.

    Mir; kiwi schijnt laxerend te werken, dus vandaar misschien de dunne poep?
    Als je dit leest is je vergadering alweer voorbij; JIPPIE! :)

    Een hoop onrustige kindjes 's nachts zeg! Nikki slaapt 's nachts goed, maar mama niet :( Ik ben veel en veel te vroeg wakker en kan dan niet meer slapen, ga maar liggen malen in m'n hoofd. Zo irritant!

    Chacha; ik heb uiteindelijk alleen maar gestofzuigd. Nou ja, ook best een klus in een huis met 3 verdiepingen :(
    Arme Lynn, zo verkouden! Heb je uien in huis? Ze zeggen dat het heel goed helpt als je een doorgesneden ui bij het bedje legt. Stinkt wel vreselijk.
    In de potjes van 4 maanden zit wel vaak een klein beetje rijst of rijstebloem ofzo. Moet je maar eens de ingredienten lezen. Het is niet alleen maar puur de groenten. Maar gewoon maar uitproberen denk ik.

    Ezzie; had je marno met een hamer geslagen vanmiddag? Had je niet de neiging om steeds te gaan kijken bij hem? Of ie het nog wel deed zeg maar?
    Ik ben het wel met Pinguin eens; misschien even langs de dokter?

    Ow Paddy; wat vervelend dat je steeds in Sean z'n buurt moet blijven!
    Goeie reactie van jullie zeg toen hij stikte!

    Nikki heeft vanmorgen trouwens ook aan mij laten zien dat ze kan rollen...................op de aankleedtafel in het zwembad! Ik kon haar nog net op tijd grijpen, anders lag ze op de grond! :confused:
    En ik stond er gewoon bij; het ging zo snel!
     
  3. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Ezzie ik vind die poepbroeken ook wel behoorlijk veel. :( Misschien toch ff overleggen met de HA-post?
    Heerlijk zeg 2,5 uur geslapen....vertel me je geheim ;)

    Ach Paddy, mag je niet eens naar je eigen gezeik luisteren van Seán ;)
    Maar pffff vermoeiend hoor zo'n mama kindje.....

    Blupje hier ook 3 verdiepingen :( Wat een werk he?
    Jeeee blup je moet wel lekker slapen als Nikki slaapt....lig je erg te malen? Niet te veel zorgen maken he?

    We hebben hier net 1,5 uur drama gehad. :( Lynn is zo moe, maar zit zo verstopt dat ze na 10 min. al weer wakker is. En zo gaat het al de hele dag. Ik heb het badje en de fles vervroegd....
    Daarnaast heb ik haar ingesmeerd met luuf, zoutoplossing gebruikt, een ui bij het bed en een zetpilletje gegeven. Ik twijfelde een beetje over die zetpil, maar toch maar gedaan. Nu slaapt ze al 3 kwartier :D

    Ik duik ook mijn bed maar in. Rene werkt vannacht en je weet maar nooit wat me te wachten staat vannacht.

    Fijne avond allemaal
     
  4. blupje

    blupje Fanatiek lid

    23 dec 2005
    1.074
    0
    0
    Goe dplan chacha, om lekker te gaan slapen! Je hebt alles gedaan wat je kon doen, dus hopelijk slaapt Lynn lekker door.
    Er schiet dan echt vanalles door m'n hoofd als ik wakker lig; van een duf lied, tot de boodschappen die ik nog moet doen.
     
  5. pinguin72

    pinguin72 VIP lid

    7 jan 2006
    7.832
    1
    38
    OOoh Ik zag dat Atlantis weer zwanger is.
    Van harte gefeliciteerd meis!
     
  6. ezzie

    ezzie Fanatiek lid

    5 jan 2006
    1.387
    0
    0
    N.H
    paddy; hoop voor je dat sean een goeie nacht maakt!

    blubje; hihi, ik ging idd steeds ff kijken,. dacht dit kan niet! maar sliep gewoon zoet,.. ha, nikki nu zien rollen! zijn ze snel he dan,. ff weglopen kan echt niet meer,.

    hmmm,. misschien toch even een dokter bezoekje doen? punt is dat ie gewoon vrolijk is,.niet ziek, gewoon zoals normaal,.geen koorts,. niet suffig of iets,.
    voor tandjes duurt dit dus wel erg lang? ik zal hem vanavond in ieder geval maar wel ff voeden,. nog maar niet proberen over te slaan,.

    wauw, atlantis weer zwanger,. gaaf hoor,. gefeliciteerd!
     
  7. PaddyKira

    PaddyKira Bekend lid

    28 sep 2006
    984
    0
    0
    NH
    Ezzie is het echt waterig of alleen dun? Meestal ruikt het dan ook anders als er echt iets is. Als ie zoveel luiers heeft, heeft ie dan ook uitslag op zijn billetjes? Ik zou anders morgen gewoon even naar de HA post bellen voor alle zekerheid.

    Chacha ook even het matrasje een heel klein beetje omhoog doen! Dan krijgt ze misschien iets meer adem. Succes vannacht! Nou ja iedereen succes vannacht want het is bij heel veel mensen feest! Seán is in de tussentijd al 3 keer wakker geweest.. Weet het echt niet.

    Zijn wangetjes zijn ook nog steeds rood en het kwijlen gaat ook door maar ja ik kan niet echt bobbeltjes voelen. Dus ik weet het niet. Ik weet alleen dat ie niet helemaal lekker in zijn velletje zit. Ik hoop dat het snel weer over is.

    Blupje jeetje wat schrikken joh! Gelukkig stond je er naast.

    Morgenochtend hebben we weer een bijeenkomst van mijn zwangerschapsgym. Ben benieuwd hoe alle babies er uit zien.
     
  8. niek

    niek Fanatiek lid

    31 aug 2005
    2.611
    0
    0
    zaanstad
    nou, nou, hopelijk hebben jullie vannacht alemaal een rustige nacht.
    Mijn schema ziet er precies hetzelfde uit en eigenlijk wil ik nog niet naar 3 voedingen. Ik kan inderdaad het wafeltje tussen 11:00 en 15:00 doen.

    ga lekker slapen, morgen dienst :cry:
     
  9. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Goedemorgen allemaal,

    Heee Atlantis weer zwanger, wat leuk! Gefeliciteerd meid!

    Hihi blupje....'s nachts denken aan een duf lied, haha. Het is wel irritant, ik heb dat 's nachts ook wel eens, zit ik aan allemaal domme dingen te denken.
    Leuk dat je het rollen hebt gezien. En gelukkig dat je haar op tijd kon opvangen. Vriendin van mij had met babyzwemmen gezien dat een kindje dat dus ook deed, maar dat de moeder haar niet meer op tijd kon opvangen :confused: Gelukkig had die baby helemaal niks.

    Ik heb op het potje gekeken en idd....er zit rijst in....weer wat geleerd. Dacht toch echt puur wortel te geven.
    Nou ik weet inmiddels dat het echt geen allergische reactie kan zijn, anders moest het nu toch wel over zijn met de klachten. Ik heb gister ook geen groente gegeven, ik was allang blij dat ze haar fles goed leegdronk.

    Mir hoe was je vergadering?

    Ezzie, je moet idd zoals Paddy zegt ff kijken hoe de ontlasting er uit ziet. Waterig is niet goed...maar blijf het toch veel luiers vinden.

    Paddy hoe was jouw nacht? Misschien zitten er toch nog meer tandjes aan te komen? Ik hoop dat hij snel weer de oude is.
    Veel plezier met de beebs en meiden van de zwangerschapsgym

    Lynn is vannacht maar 4 x wakker geweest....ik was op erger voorbereid.
    Ze snurkt heel hard (nog erger dan haar vader) ik kan het beneden in de gang horen.
    Het snot blijft maar lopen...en ze hoest als een oude kerel.
    Vanmorgen wel goed de fles gedronken. Ik vind haar echt heel zielig. Er kan geen lachje vanaf en ze zit me maar aan te kijken met dikke waterige ogen. Nu ligt ze weer in haar bedje, ze protesteerde niet eens.

    Ik ben vrij en het is weer rotweer...Nou ja dan maar een goede reden om iets aan mijn huishouden te gaan doen....en lekker te knuffen met Lynn
     
  10. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Oja Niek...over die 3 flessen. Volgens die dietiste hoeft het nog niet, ze mogen zelfs nog 5 flessen.
    De dietiste zei dat ik het ook met 7 maanden mocht proberen, omdat ze dan ook meer bijvoeding krijgen
     
  11. Mir1976

    Mir1976 Fanatiek lid

    28 jan 2006
    2.696
    0
    0
    goedemorgen!

    oh Lynn ziek? :( Zieilig meisje! Zo verkouden... lekker veel knuffelen maar vandaag chacha. Erg he om je kindje zo te zien met die waterige oogjes.... Goed dat je dat zetpilletje gegeven hebt! Ik denk dat ze daardoor beter heeft geslapen dan dat ze had gegdaan zonder zetpilletje. 4x is nog slopend.. maar te overzien. Hopelijk knapt ze snel weer op!

    En Seán gaat ook al een week niet zo lekker he... :( De tandjes zijn er.. dus jou zou denken dat dat het niet meer zal zijn... maar ja dat hij nog kwijlt en rode wangetjes heeft.. Heeft hij geen koorts? Is het toch een sprongetje, dat hij van dat sprongetje last heeft? Wil hij ook vaker drinken overdag? Heb bah.. hopelijk is hij gauw weer de oude vrolijke Seán!

    En ook Marno! Ook al issie vrolijk.. ik zou ook even opletten hoor! 7 poepluiers per dag? dat is echt veel hoor. En het gaat ongemerkt hoor.. van het ene op het andere moment kan hij daar heel ziek van zijn, dat je denkt daarnet was hij nog zo vrolijk. Dus ik zou als ik jou was toch even naar de HA post bellen of even langs gaan, je kunt maar beter voorkomen dan genezen toch?

    Blupje haha je hebt het eindeljk gezien? Dat ze kan rollen? Tijn probeert het nu ook! olé.. maar draait nog niet ech helemaal zelf, heeft een zetje nodig. Wel probeert hij met alle macht recht op te gaan zitten vanuit lig.. dus zn hoofdje komt omhoog en dan trekt hij een heel wanhopig gezicht!.. hihi..

    gister vergadering, daarna bij de buren blijven plakken met wijn.. werd weer laat en daar heb ik nu spijt van.... :(
    Dus ik ga zo maar even met Tijn lekker slapen. Hij loopt nu weer te jammeren dus tijd voor een tukje.. heerlijk!

    tot later!

    oww Atlantis Gefeliciteerd met je nieuwe zwangerschap :D Hoeveel weken ben je? Wanneer ben je uitgerekend?
     
  12. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Ik heb nog wat gevonden over voedingsschema's. Is van het consultatiebureau uit onze regio. Ik wilde het jullie niet onthouden:

    http://www.icare.nl/upload/assets/sitec ... T%2012.pdf

    P.s. dit geldt voor niet-allergische beebs. Lynn mag bijvoorbeeld helemaal geen ei het eerste jaar.
     
  13. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Mir heb je weer een houten hoofd ? :D

    Dus Tijn is ook druk bezig met zijn lichaampje? Geweldig om te zien he?
    Woensdag bij de beebs van de zw.schapsgym, was er ook eentje die telkens omhoog probeerde te komen, maar die maakt dan weer een harde landing....
    Hihi een wanhopig gezicht :D

    Slaap lekker Mir en Tijn :baby:
     
  14. blupje

    blupje Fanatiek lid

    23 dec 2005
    1.074
    0
    0
    Inderdaad, wat een rotweer! Bn blij dat ik gisteren al de stad in ben geweest.
    Hopelijk wordt het nog beter, want ik kan er nooit zo goed tegen als ik de hele dag binnen moet zitten.

    Ik vind het ook een beetje misleidend van die potjes hoor! Ze doen net of er alleen groente in zit, maar ondertussen....

    Chacha; rot dat Lynn nog steeds verkouden is! Gelukkig is ze niet heel vaak wakker geworden, maar keer is toch eigenlijk teveel voor een goeie nachtrust.

    Mir; zuiplappie :) Bij mij is 2 glaasjes tegenwoordig echt het maximale, terwijl ik voorheen aardig wat weg kon drinken. Kna er gewoon niet meer zo goed tegen.
    Voor je het weet is tijn ook ineens aan het rollen! Zo begon het bij Nikki ook.
    En zij wil ook steeds gaan zitten.
     
  15. marline1983

    marline1983 VIP lid

    11 jun 2006
    9.402
    1
    0
    hengelo
    hoi hoi

    nou youame heeft een virusje te pakken
    heeft neus nicht zitten hoest as een opa
    maar doet ook beetje pijn want na het hoesten begint ze ff te huilen ze had eergister 38,1
    zetpil gegeven en de volgende dag geen verhoging meer geukkig slaapt ze snachts wel door

    we hebben om 11 uur een fotoshoot
    had nog een kaartje voor een gratis shoot
    duz heb gister maar ff gebeld

    verder niet echt veel nieuws
    ohja het regend hier snif snif

    chacha bedankt voor die lijst vind het wel handig

    k ga ff douchuh met yoyo moet stomen en dan nog een zout oplossing in der neus
    ojee als ze dan ding al ziet wordt ze helemaal gek
     
  16. pinguin72

    pinguin72 VIP lid

    7 jan 2006
    7.832
    1
    38
    Jemig Chacha wat sneu dat ze alweer verkouden is! Hopelijk heeft ze het snel wat minder benauwd.
    Ik dacht ook dat het puur groente was in die potjes, maar het blijkt echt anders te zijn. Ook bij de fruithapjes is er vaak iets toegevoegd.

    Marline leuk foto's maken! Ik heb het niet gedaan met die bon, maar zit er nog wel aan te denken terug te gaan naar die fotograaf die Quinn gefotografeerd heeft voor zijn geboortekaartje.
    Hopelijk voelt youame zich snel weer beter!

    Aaah Mir wijn. De laatste keer dat ik dronken was ben ik zwanger geraakt! Als ik nu een half glaasje rose drink hakt hij er al in.

    Ik kreeg gisteren de boumy slofjes die ik via ouders van nu had besteld binnen. Erg stoer! Ik had laatst al een paar gekocht vanaf 6 maand maar die zijn echt veeeels te groot. Nu dus ook een maatje small en zelfs die zijn nog te groot! Volgens mijn zus heeft mn manneke kleine voetjes. Nou ja dat heb ik ook en zijn vader ( en ooms en opa) ook.

    Ik hoop dat het weer wat opknapt. Ik heb Steven nauwelijks gezien de laatste week en het leek me wel leuk Utrecht in te gaan. Maar met dit weer vind ik dat niets.

    Ik ga hem straks een beetje fruit geven. Kijken hoe hij dat vind!


    fijne zaterdag!

    xxx
    pinguin
     
  17. PaddyKira

    PaddyKira Bekend lid

    28 sep 2006
    984
    0
    0
    NH
    Oef wat is er alweer veel geschreven op de vroege ochtend. Ik zal het als ik terug kom even bijlezen. Ik zit hier met hoofdpijn van de moeheid. Het feest begon al om 4:00 en sindsdien heeft ie eigenlijk nauwelijks geslapen. Telkens iets van 15 minuten en dan weer wakker :confused: . Ik was er al op voorbereid want hij werd gister al voor zijn voeding van 23:00 wakker en dat doet ie nooit. Nu zit ie stil voor zich uit te staren. Ach gosh - hij mist natuurlijk ook behoorlijk veel slaap.

    Ik ga ff een bakkie doen met de meiden. Als het niks wordt ben ik snel weer terug. Tot later.
     
  18. pinguin72

    pinguin72 VIP lid

    7 jan 2006
    7.832
    1
    38
    jemig mina Sean ook al niet lekker Kira.
    Misschien heeft hij toch nog last van de tandjes?

    Sterkte meid en een dikke knuffel voor dat kleine beertje van je!
     
  19. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    De beebs zijn echt aan het spoken :(
    Bah Kira wat een vervelende nacht weer. Misschien moeten jullie om en om nachtdiensten gaan draaien zodat toch iemand nog aan zijn rust komt?

    Pinguin ik hoop dat je nog weg kan, hier is het nog steeds grijs en nat :(

    Youame ook al ziek? Agos....Knapt ze al op? Het lijkt er op dat ze hetzelfde virusje hebben.

    Lynn is ook echt nog ziek, vanmorgen had ze om 09.15 uur al 38,5
    Ik kijk het ff aan en wordt het hoger dan krijgt ze een zetpil.
    Ze ligt nu bij me te jammeren. Ze wil niet in d'r bedje liggen, gaat ze heel zielig huilen. [/list]
     
  20. blupje

    blupje Fanatiek lid

    23 dec 2005
    1.074
    0
    0
    Achgos; arme zieke baby's!
    Beterschap en sterkte voor de mama's! Hopelijk duurt het niet al te lang.
     

Deel Deze Pagina