@Iwish, ik deed gelijk tandenpoetsen bij Mike. Met een tandenborstel vanaf 4 maanden ofzo geloof ik, stage 1 van prodent dacht ik. En de tandpasta van Elmex, die is gewoon mintsmaak ipv aardbei ofzo. @Ingeltje, whahaha klinkt bekend. Dat drama van zelf willen eten hebben wij ook met Mike. Wij proberen hem nu af te leiden door een vorkje aan hem te geven waar hij mee kliedert en ondertussen stoppen wij hapjes in zijn mond. Waar kun je die Nijntje dierenkubus kopen? Al gekeken op de webshop maar niet kunnen vinden. Drinkt Julian nu wel al zijn sapjes/water uit de tuitbeker? Of geef je ook nog steeds een normale fles zodat hij genoeg drinkt? En hoe gaat t nu met flessen afbouwen bij jullie?
Wil het al weken vragen, maar vergeet het steeds: weet iemand hoe het met Dorientje is. Die had destijds een minder leuke periode achter de rug (lichamelijk en in relatie) maar daarna nooit meer iets van haar gehoord.
Ik heb de nijntje kubus via een website in friesland besteld, mijn zus woont in L'warden. Hij is verder bijna nergens te krijgen. Die site heet speelgoedgigant ofzoiets.. zal wel ff googlen zo. Hij drinkt nu niet erg veel, uit de tuit, maar geef geen fles meer erbij, heb die net opgeborgen. Hij heeft alleen nog de avondfles met 180/6 en die gaan we voorlopig nog lang niet afbouwen. Hij geniet er zo ontzettend van. Het is echt zijn momentje voor het slapen gaan. Als hij beter gaat eten kunnen we iets minder erin gaan doen.
hier had ik hem vandaan maar ik kan hem nu niet meer vinden Speelgoedreus.nl - Groot online Playmobil & Lego assortiment
@Jannes, geen idee ik denk ook vaak aan der. @Ingeltje, begrijp em even niet.. Het is maandag en heb slecht geslapen. Hij krijgt overdag geen nutrilon meer zeg maar, alleen nog die fles 180/6 voor t slapengaan? Wat drinkt hij dan overdag, gewone melk uit een tuitbeker ofiets?
Hij krijgt overdag al zijn drinken uit tuitbekers. Dus gewone melk en sap en water. Ik wil hem dat niet meer uit een flesje geven. De avondfles, met peutergroeimelk van Nutrilon geef ik hem dus alleen nog uit een fles. Geef niet, het is idd maandagochtend
Hi hi komt niet vaak voor maar ik verveel me een beetje Kyano slaapt nog en ik heb mijn klusjes al gedaan Net nog de belastingtelefoon gebeld maar daar is het hotline, steeds teveel wachtenden dus de verbinding wordt verbroken :x Flessen afbouwen: hier ook nog steeds een liefhebbertje van de laatste fles. 150cc max maar gaat altijd wel op. Voor de rest geen flessen meer. Tweety ah 3 alweer! Gaat idd echt snel! Ik zou ook niet weten hoe het met Dorientje is. Jammer dat ze niet meer meeschrijft.
Fles: Sara drinkt al een maand of 3 geen flessen meer. Nou lag ze gisteren te hoesten in bed, dus ik dacht: "geef haar even wat water in een flesje". Ze snapte er niets van! Ze moest echt even moeite doen om er wat uit te krijgen. Grappig om te zien hoe dat zuigreflex dus echt verdwijnt.
flessen, kyani krijgt savonds voor slapen gaan nog fles en smorgens als aanvulling op der broodje/pap want eet ze nooit op en dus nog wel honger.
@Ingeltje, ok ik snap em.. Hoe heb jij t uiteindelijk kunnen afbouwen dan? Want daar had je ook nog moeite mee toch net als wij? Mike krijgt nog geen gewone melk op advies van de HA voor de vitamines vanwege zijn lage weerstand door al die AB en de operatie. En zijn groeimelk krijgtie nog uit een normale fles, zo ook zijn sap al ben ik nu weer met de tuitbekers aan de gang. Wilde die rietjesbeker van Nuby kopen, gewoon 10 EURO!! *shock* Goh als ik dat zo lees allemaal voel ik me weer een rare moeder haha! Maar ben ik dan zo makkelijk met die fles? Hij krijgt echt nog zijn pap uit de fles, zijn melk na t brood in een fles en de avondfles.. En ook tussendoor 2 x volle fles sap.. hmm..
Waar ik mee zou beginnen, is de pap. Geef die maar eens gewoon van een lepeltje, ander wordt Mike er straks wel héél makkelijk in! Probeer langzaam zijn sapjes uit een tuit te doen. Als hij niet zoveel binnen krijgt is dat ook geen ramp. Lukt dat nog niet? Probeer dan eens zijn middagfles in een tuit te doen. Want dan moet hij gewoon eens wat harder werken voor zijn heerlijke flesje, je hebt kans dat hij dan opeens wél uit de tuit wil drinken! Verder niet te spastisch omgaan met 'de voorschriften' maar wel in je achterhoofd houden dat het beter is om af te bouwen. Gewoon in rustig tempo, er is niks aan de hand!
@Missy: Maakt toch niet uit dat jij nog flessen geeft, bepaalt iedereen voor zichzelf. Wij vonden haar op een gegeven moment gewoon te oud/groot voor een fles en zijn haar structureel uit een beker melk gaan geven. En op advies van onze tandarts hebben wij nooit sap of andere dranken in de fles gegeven. Blijkt slecht te zijn voor de tanden.
Zo boodschapjes zijn binnen Flessen Jaimy krijgt sochtends nog 90/3 aan voeding bij haar boterham en savonds een flesje gewone warme melk voor het slapen gaan.. De rest van de dag drinkt ze al haar drinken uit de antiknoeibeker vd Hema Heb ook niks meer van Dorientje gehoord/gelezen.... Missy Dat geeft echt niks hoor dat je nog veel uit een fles geeft... Zoals tweety al zegt komt vanzelf wel
dorientje is al sinds half juli niet meer online geweest. ben ook wel benieuwd hoe het met haar gaat.
@Ingeltje, nee ik doe er ook niet spastisch om hoor. Had voor mezelf al een plannetje gemaakt in mijn hoofd. Maar ik probeer elke week weer zijn pap van een bordje te geven, maar hij weigert dan echt gewoon en word heel hysterisch en boos. En dan heb ik zoiets van ach wie ben ik om te zeggen dat jij persee zo moet eten. Ik heb ook nog jaren uit een fles pap gehad, ondanks dat ik verder alles uit een normale beker enzo dronk. En ik ben er ook groot mee geworden en eet nu ook gewoon brood. Maar die middagfles wil ik inderdaad morgen uit een tuitbeker proberen en ook zo zijn sapjes aan te bieden. Dan drinkt hij misschien minder, maar dan drinkt hij wel als hij echt dorst heeft. Nu drinktie ook gewoon vaak omdat t makkelijk is uit een flesje. En dan hou ik gewoon wel die 1e en laatste fles aan en gaat dat een tijdje goed, ga ik de ochtend een broodje doen met tuitbekertje melk. En dan als hij leert uit een normale beker, krijgt hij alles dan gewoon daaruit. En ik wil liever eerst die middagfles afbouwen kwa groeimelk, zodat die laatste nog een tijd kan blijven. En pas als die eraf is, ga ik weer melk tussen de middag geven uit een tuit of oefenbeker. Dan zit hij over tijd gewoon op volwassen eetschema zeg maar. @Miracle, kun jij nog 1 x die link plaatsen van die Hema beker? Misschien is t wat voor Mike, als ik opeens zijn melk in een spannend nieuwe beker aanbied dat hij uit interesse gaat drinken haha!
@Missy Ik geef ook nog alles uit de fles hoor. 's Ochtends papfles 180ml en tussen de middag 180ml warme melk ook uit de fles. Omdat ik dus nog geen goeie tuitbeker heb gevonden krijgt ze ook nog sap uit een fles, maar nu het eerste tandje er is wil ik toch echt van die fles af. Succes!
Hoi hoi, Floor krijgt 's ochtends een fles groeimelk: 150/5. Ze wil geen brood, pap, cracker of iets anders te eten in de ochtend. Rond half tien eet ze vaak 2 stuks fruit en heeft hier echt genoeg aan. Bij haar brood een tuitbeker 140 ml halfvolle melk en 's avonds voor het slapen een flesje groeimelk 60/2 (hier heeft ze nog behoefte aan, over een paar weken wordt het 30/1 en daarna niks meer). Overdag krijgt ze diksap uit een rietjesbeker van Nuby. Met mij gaat het ff niet zo. Veel last van mijn bekken, vorige week een halve dag gewerkt na 3 wkn vakantie en dit ging echt niet, zoveel pijn.... De volgende dag naar de VK en daar bleek mijn bloeddruk veel te hoog te zijn (190/90) dus door naar het zkh. Daar alles gechecked en gelukkig alles goed, nu rust voor geschreven gekregen, dus weer niet werken, totdat ik weer bij de gyn op controle ben geweest. Als alles goed is mag ik weer terug naar de VK. Mijn roze wolkje is dus ook ff ver te zoeken... Kijk wel uit naar vrijdag, dan de 20 wkn echo, hopelijk weten we dan dat alles goed is en of er een klein meisje of jongetje in mijn buik groeit... Liefs
Missy Ja hoor , hier is : HEMA - baby - eten - drinken - antiknoeibeker groot Je hebt hem ook nog een maatje kleiner.. Maar ik vind deze fijner