September 2008 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door jekkia, 27 aug 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Freesia

    Freesia Fanatiek lid

    5 jul 2007
    4.101
    0
    36
    Filiaalleidster Drogisterij
    Kloosterzande
    Parr, vervelend dat Kate zoveel gespuugd heeft vannacht :(
    En we zijn natuurlijk nu nieuwsgierig naar die lachfoto ;) Goed idee om te filmen zodat de papa toch ziet hoe leuk ze doet :-D

    Missy, dat is niks zeg, van je mannetje...

    Tweety, en? Bonje weer voorbij?

    Kaatje, jeetje wat een slaapkopje is Levi vandaag ;)
    Hier sliep Jill vandaag ook opeens overdag een paar uurtjes, doet ze normaal nooit.
    Douchen met mannetje, lekkurrr.... ;)

    Roshi, jeetje wat een bikkel jullie Jenna! En wat is ze al groot! Jill is even oud en bijna een kilo lichter!
    Hopelijk is de verkoudheid snel over en drinkt ze weer lekker ontspannen.

    Azeb, sprongetje, sterkte ermee.

    Krisstel, sterkte met je meisje na de prikjes...

    Yule, fijn dat je er weer bent :-D En heerlijk dat het weekend een succes was!
    Morgen weer werken, jak :( We denken aan je.

    Jale, fijn dat Gizem is goedgekeurd :)

    Lindaa, ik duim voor een goede uitslag.

    Jannes, spannende dag morgen, hopelijk valt het allemaal mee.

    Steen, ook al een spannende dag morgen. Ben benieuwd hoe ze het vindt bij de gastouder.

    Waar is trouwens Jekkia?

    Eva, ik laat alles afdrukken bij Schlecker, maar dat is omdat ik daar werk ;)

    Ingeltje, arme Julian en arme jullie... Maar goed, weer wat geleerd toch.

    Miracle, veel beterschap, ook voor jezelf!

    Sams, die mannen ook! Naja, vergeet ie inderdaad nooit meer hahaha.

    Zo, ik wacht op Jill voor de laatste voeding, ze is na het badje en het geven van de vitamientjes in slaap gevallen, alweer!
    Trusten meiden!
     
  2. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Babystyle, Super mooie foto !
    Zo heerlijk ontspannen

    Freesia, zeker lekker ;) :) Heb Jekkia idd ook al even niet meer gezien..
     
  3. roshi

    roshi VIP lid

    8 mei 2006
    6.706
    0
    0
    directie secateresse
    den haag
    sorry ffies geen zin om te reageren, heb wel bijgelezen.

    Hier gaat alles nog steeds goed, muppie lag om 19.30uur al op bed alleen om 21 uur schrok ze waarschijnlijk ergens ze van ze gilde het echt uit dus heb haar er maar uitgehaald. Bij paps is ze een half uurtje later weer in slaap gevallen en nu ligt ze weer op bed. Ben benieuwd of ze voor 23.30uur zelf nog voor haar flesje komt anders maak ik haar wakker want dan zou ze rond 1 uur komen en dan lig ik zelf net te pitten hihi.

    We hebben net een film gekeken met Angelina Jolie, ben ff de naam kwijt.

    ik ga nu ff gtst terugkijken :)
     
  4. Yule

    Yule VIP lid

    6 dec 2007
    8.059
    1
    36
    Difrax: ik begon met onderkant er stevig opgeschroefd en toen ging het ook niet....
    Maar eraf was dus idd niet de bedoeling (lekkage). Denk echt dat ze die speen erg vervelend vond zo diep in haar keel. 't Is natuurlijk een BV kindje en die zuigen veel harder, dus ze trok elke keer die harde speen (in vergelijking met tepel) naar binnen...

    @babystyle: wat een leuke foto van de babymassage! Leuk is dat he? Ik vind het alleen lastig om er een goede tijd voor te vinden dat Raven een beetje wakker is en geen honger heeft.

    Pepernoten: worden toch vanzelf plat in de oven?
    Wel goed idee van jullie, ik zit meteen aan de pepernoten (uit een zakkie hoor). :D

    @Roshi: dat schrikken 's avond dat ken ik! Hier een dametje wat steeds gillend wakker werd vanavond. 't Was een beetje een rampavondje daardoor. En wat er dan is? Geen idee. Ik heb haar ook maar steeds uit haar bedje gepakt want ze was helemaal over de rooie.

    @sams: oeps... flesje vergeten.

    werken: heb niet echt zin (duh!!!!) maar ben vooral benieuwd hoe het papa morgen vergaat. Raven moet ook naar het CB voor prikjes en ik hoop dat ie op tijd is, haar op tijd eten geeft enzo en haar weet te troosten als ze huilt (zal wel). Ik zal wel een hotline met thuis hebben morgen.
    Ik heb net mijn kolf en 5 (!) flesjes ingepakt. Geen idee hoeveel ik er nodig heb. Ik ga 3 keer kolven, want Raven heeft 3 voedingen nodig in de tijd dat ik werk (11, 14, 17 uur). Dan is doorslapen dus een beetje onhandig, want ze drinkt 5 voedingen tussen 8 en 8. Vandaag weer een keertje 6.
     
  5. roshi

    roshi VIP lid

    8 mei 2006
    6.706
    0
    0
    directie secateresse
    den haag
    yule> gek he? als je je meisje stil gekregen hebt valt ze dan ook weer in slaap?
     
  6. roshi

    roshi VIP lid

    8 mei 2006
    6.706
    0
    0
    directie secateresse
    den haag
    :whistle: yeah Jenna is zelf gekomen voor de laatste fles, mannetje geeft hem dus ik ga lekker off en slapen :whistle:

    weltrusten allemaal!
     
  7. Yule

    Yule VIP lid

    6 dec 2007
    8.059
    1
    36
    @roshi: normaal wel, maar vanavond niet. Ik heb met haar gezeten/gelopen en dan was ze stil en om zich heen aan het kijken met betraande oogjes, als ik haar neerlegde ging ze weer keihard krijsen, dus ik heb steeds gewacht tot de volgende voeding (2 uur later minimaal) en daarna viel ze dan wel in slaap (maar niet van harte). Heel raar. dat ken ik helemaal niet van haar. Ze huilt normaal heel weinig.
    Misschien door de reis vanaf Texel, 't is toch een rare dag met veel indrukken.
     
  8. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    @kaatje bedankt ik dacht dat je er naas de mama's nog 1 had hihi maar 2 is ook goed kunnen we nog verslaafder raken haha.

    @freesia ja ach je hebt wel eens van die dagen he. de wind is iig weer gaan liggen hihi.

    jekkia mis ik ook al een tijdje idd dacht er vanmiddag nog aan maar vergat het te posten.
     
  9. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hey Yule; ik heb het zelfde ritme als jij ongeveer. Ook 3 kolfbeurten omdat Julian 12 uur slaapt 's nachts. Ik heb aan 4 flesjes voldoende. De eerste keer kolf ik 150 cc in 1 flesje en ongeveer 90cc (in totaal dus 240) in de volgende. Dan pak ik de 2e beurt een nieuw flesje en die kolf ik dan vol, 150 cc.
    De laatste keer kolf ik ongeveer 80-100cc. Ik heb dan precies 3 volle flesjes en een beetje over.
     
  10. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Nog ff 2 vragen!

    Natte-ochtend- (.)(.)
    Hebben jullie, gelukkige mama's van doorslapende kinderen, ook zo vreselijk last van lekkende borsten? Ik word telkens zeiknat wakker (één keer zelfs letterlijk, toen ik droomde dat ik plaste en het echt deed :) ). Maar serieus, wat doen jullie er aan? Ik slaap al 3 maanden met BH aan, ik heb er laatst ten einde raad washandjes in gedaan. Bed telkens nat, pyjama, dekbed en dus elke keer schone BH... pffffff

    Menstruatie en borstvoeding
    Dit weekend dronk Julian weer heeeeel erg moeilijk. En ja hoor, ik werd wederom ongesteld. Ik heb het dan over een drupje in mijn onderbroek, maar goed. Ik was het 2 weken geleden volgens mij, heb het niet opgeschreven. Nu dus weer, zijn er meer dames die duidelijk merken dat hun kindje dan moeilijk drinkt? Steeds loslaten, met vuistjes op borsten slaan, jengelen?
     
  11. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    @krisstel met de nieuwe weekles heb je kerst tubes..

    @steen ooh spannend!

    @wupje nee Kate spuugt weleens.. vandaag wel iets vaker gespuugd maar dan bij boeren of kletsen... hopelijk trekt dit gauw weg. Zij is wel vrolijk dus zal wel niet veel zijn maar toch.. die onzekerheid hé ;)
    Morgen ook lekker naar de kapper. Laatste keer was voor de bevalling hihi. Heeft kyano lekker geslapen en jullie lekker bankhangen?

    @miracle *knuffs

    @ingeltje *knuffs lilypads, dan kan je zonder bh slapen en lopen etc.

    @sams :confused: hij was fles vergeten! oops! hier deed mijn man haasr in bed vlak na de fles omdat zij moe oogde.. maar dat wordt zij altijd van bv... even laten brullend boos wakker, doet hij ook nooit meer :)

    @kaatje oh nee! je hebt nog een site geplaatst :) nu moet ik daar ook een blikje werpen :oops: zooooooo verslavend is dit!

    @babysatyle ooh zij geniet lekker :D

    @freesia paul heeft de foto's ook gezien en vond ze geweldig! de film ook. Hi jvindt kate net een muppet met haar mond, zo breed en dan die tong :) ik probeer ze morgen te plaatsen ;)

    @yule succes morgen met 1e werkdag!
     
  12. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    goedemorgen

    jaja het is weer feest we zijn er al weer uit grrr. om half 5 was het weer hallo mama ik ben wakker. pfff rene gelukkig niet dus kunnen we op het gemakje bij komen want als die wakker is is ie ook gelijk goed wakker.

    robin ligt nu in zijn wippertje lekker te spelen. honger heeft ie niet als ie wakker wordt hij is gewoon klaar met slapen heel erg gezellig. ga maar me bakkie thee opdrinken en eens kijken of ie inmiddels beetje honger heeft hoor hem nu pruttelen.
     
  13. Azeb

    Azeb Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.352
    5
    38
    Wat voor flessenwarmer hebben jullie?
     
  14. Azeb

    Azeb Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.352
    5
    38
    Goeiemorgen meiden!
    Ingeltje, ik moet altijd goed opletten dat ik de borstkompressen goed op z'n plaats doe in mijn bh 's nachts, anders is alles ook zeiknat 's ochtends. Maar als die goed zitten, gaat het prima.
    Ik vind het wel superirritant trouwens dat ik nu steeds met bh aan moet slapen :(. Ik had laatst van die lilypads gekocht omdat daar op stond dat je ze 's nachts ook kon dragen en dan geen bh nodig had. Nou echt niet! Pfff alles zeiknat en dik 20 euro voor niks uitgegeven :(.

    Hier na een moeilijke avond (weer van zeven tot tien bij ons gezeten want steeds ontroostbaar) weer een perfecte nacht gehad. Ze heeft geslapen van 10 tot kwart over zes.
    We werden wakker van de wekker om zes uur. Ik vond dat niet echt heel erg relaxed eigenlijk, het was zooo stil in Isis' kamer, ik dacht, gaat het wel goed daar? Maar doordat mijn man wat geluid ging maken werd zij ook wakker gelukkig.
    Nu weer klaar met kolven (160 cc) dus ga me zo maar aankleden. Er ligt echt een ENORME berg schone was te wachten op opvouwen helaas :(

    Groetjes
    Azeb
     
  15. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    kweetnie, staat geen merk op, is van szus geweest

    borstcompressen helpen hier niet, teveel melk 's nachts
     
  16. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Julian was opeens om 6 uur wakker... oef en ik ben juist zo moe! Na een veel te druk weekend weer een gewone werkdag en nu dus gewoon moe. Hoop dat we zo weer naar bed kunnen.
    Verwarming is stuk, gijs belt straks ff monteurs, hoop dat ie ze niet te vroeg bestelt!
     
  17. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    14 mei 2007
    9.519
    1
    36
    Vrouw
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    owjee Ingeltje, dat is niet zo mooi dat de verwarming stuk is.. :( Juist nu t zo koud is buiten!

    Hier weer een goede nacht gehad, van 24.00 tot 07.00 uur heeft onze kleine man geslapen! :D
    Na ze flesje vanmorgen begon hij te poepen en nu slaapt hij weer.. Ben benieuwd of hij nu wat langer slaapt, aangezien hij niet wakker hoeft te worden van een poepluier meer haha!

    Ik ga vanmiddag even bij de Kruidvat luiers inslaan.. Is nu 3 pakken voor €26,- en rond de feestdagen mogen ze niet meer in de aanbieding.
    Dus even inslaan nog..
    Welke maat zouden jullie nemen?
    Hij heeft nu nog Pampers Mt2 is tot 6kg. Mike weegt nu 5,5 kg..
    Heb nog 1 pak Mt2 staan hier, zal ik dan 1 pak MT 2 nog nemen en de andere 2 pakken MT3?
     
  18. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    @missyzuilen ze hebben ook de mega pakken in de aanbieding he moet je ff rekenen welke er het goedkoopste is. ik zou voor maatje 3 gaan ligt ook aan hoe hij de luiertjes nu past en hoe vol die ze plst ik heb hier nog 2 staan maar als die op is ga ik over naar de 3 4 uur met een luiertje gaat nog maar net.

    edite kwa prijs maakt het niet uit. 0,16 per luier ff snel uitgerekend.
     
  19. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    14 mei 2007
    9.519
    1
    36
    Vrouw
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    Ja klopt.. Maar omdat ik verschillende maten nodig heb, is dat niet handig.
    En ik heb kortingsbon van Lekker Leven, dus ik heb dan 3 pakken Pampers voor €16,-! :D
     
  20. IrisB

    IrisB Fanatiek lid

    Goeiemorgen!

    Ik ga een poging wagen, want jullie zijn echt niet bij te houden. Dacht gisterenavond "ff reageren", maar eten was klaar en toen ik terugkwam waren er 5 blz bij :confused: Dan maar niet reageren, want geen puf :(

    bijvoeden: Vanaf 6 maanden ten vroegste. En tot één jaar houd ik bijvoeding ook echt als BIJvoeding. Wil ook niet dat ie sap oid gaat drinken dan, BV blijft de hoofdvoeding en ook z'n drinken. (als natuurlijk de BV goed blijft lopen, wat ik van harte hoop).

    @freesia: Bewust voor gekozen om geen speen te nemen en ook gewoon volgehouden. Lukt eigenlijk prima, alleen 's avonds dat clusteren: hij zuigt op borst ipv speen (al drinkt hij ook wel hoor). Maar goed, dat heb ik er voor over. Voor de rest heeft hij eigenlijk genoeg aan de BV momenten om z'n zuigbehoefte te bevredigen.

    @yule: Veel succes vandaag! *knuf* Hopelijk gaat alles goed bij papa, maar dat zal wel :D Fijn dat jouw eerste werkdag ook een papadag is, tenminste, dat vond ik toch erg fijn. Voelt toch anders dan dat je haar meteen ergens heen moet brengen.

    sprongetje nr. 3 Ja, valt echt op dat Ewout ook weer een boel meer kan. Alles wat Yule noemde (behalve dan die speen bij gebrek aan speen). Echt leuk om te zien hoe hij dingen bewust vastpakt. Bij het verschonen houdt hij nu heel behulpzaam z'n rompertje vast :) (en iets minder behulpzaam de binnenkant van z'n mouwtjes :p )

    @roshi: Inderdaad een bikkel. Kan Ewout nog wat van leren :) Die heeft een chronische hekel aan alles wat met CB te maken heeft. Hoop dat ie volgende keer wat beter doet, zodat ze z'n ontwikkeling ook kunnen testen (tenminste neem aan dat ze dat doen met "spelletjes" - verpleegkundige zei vorige keer dat ze die wel de volgende keer zou doen).

    @parr: Slim, dat filmen :D Heeft Kate vandaag een betere nacht gehad? Zonder spugen? :(

    @ingeltje: Voelt Julian zich weer wat beter ondertussen? Hopelijk wel :( Argh, verwarming stuk :( En kijk, ik klets weer :p Heb ook wel eens dat Ewout moeilijk drinkt de laatste tijd, maar dat komt meer omdat hij nu wel eens afgeleid wordt door de wondere wereld om hem heen (zoals daar zijn: kussenslopen met abstracte katjes en kattenpootjes :rolleyes:), maar dan gaat hij liggen lachen naar dingen met tepel in mond. Wordt dus niet echt boos.

    @Jannes: Succes met de eerste KDV-dag!

    lekkende borsten at night: Hier wordt niet doorgeslapen ;) , dus heb er geen last van. Behalve dan die ene keer dat ie wel doorslaapt en ik om 4u 's nachts naar de kolf moet grijpen omdat m'n borst helemaal hard en ingedeukt is van erop te liggen. Ik slaap zonder BH, wel lange tijd op een badhanddoek geslapen. Maar als ik nu lek, dan lek ik maar (we moeten toch een nieuwe matras)

    @babystyle: Mooie foto van babymassage/yoga :D

    @tweety: Toch geen lange rust dus :(

    @missy: Ik zou voor de grotere maat gaan. Als luier iets te ruim is, kan je altijd wel wat strakker aan doen ofzo, maar als ie te klein is, is ie ook echt te klein en dan zit je daar met een boel te kleine luiers...

    Pfff. Was gisteren doodmoe van werkdag. Ewout dronk om 16u alsof ie heel de dag had moeten verhongeren en om kwart voor 5 weer. Toen samen met hem in slaap gevallen tot aan het eten. En daarna heb ik tot 22u met een clusterklantje gezeten, waarvan het deel 21-22u ik constant van borst moest wisselen. Daarna zijn we dan allebei volledig uitgeput in slaap gevallen.

    Om halftwee werd ik wakker en keek in ledikant naast me: geen Ewout :confused: Bleek hij gewoon naast mij te liggen aan de andere kant, lag er nota bene helemaal omheen gekruld :) Na het drinken rustig laten liggen en rond kwart na 4 was hij er weer. Misschien omdat ie naast mij lag? Geen idee, vond het best relaxed, gewoon ff omrollen, voeden en verder slapen. Of dat was het plan. Maar man was ook wakker geworden en toen zijn we wakker gebleven voor een gesprek. Was niet zo leuk :( En zeker niet om kwart voor 5 's morgens terwijl ik al half kapot ben. Maar goed, is allemaal weer goedgekomen. Je merkt gewoon af en toe dat dit gewoon een ontzettend zware periode kan zijn. En dan komt man helaas op de tweede plaats, want heb maar zóveel energie. Hoe erg dat ook is :( Heeft iemand anders daar ook last van?

    Ik leef met het belachelijke idee dat ik na m'n werk ook nog wat kan "ontspannen" , maar daar moet ik denk ik gewoon van afstappen. In bed liggen met Ewout is ook ontspannen zullen we maar zeggen. Soit.

    Zo, tijd voor een nieuwe fijne werkdag :D Ben erg blij dat het ondanks rotochtend toch gelukt is om Ewout op tijd bij m'n schoonmoeder te brengen, gevoed, verschoond, ik gekolfd, joepie. Alleen ontbijten was niet gelukt (en ik heb altijd honger honger honger :( Hebben de andere BV mama's dat ook? ), maar gelukkig hebben we hier een mooie kantine met lekker brood en muizestronten... euh... hagelslag :p (zo kunnen jullie nog eens lachen met rare Belgische woorden ;) )

    Fijne dag allemaal!
     

Deel Deze Pagina