Ik voel me goed, erg moe, heb trek in hartige dingen, ipv zuivel bij mn dochtertje. NIet misselijk of overgeven, zoals bij mn dochtertje, op de moeheid na totaal anders (nu al) als toenertijd. Had een dagboekje bijgehouden, dus ook daardoor herinner ik me dingen van toen (2006). En ja die broeken, kan er gewoon niet meer omheen. Het gaat deze keer goed (hoop ik) maar ja dat dacht ik vorige keer ook...
Jij komt hier ietsje vaker dan ik, zou je me willen helpen met de lijst opschonen dmv PB. Ik bewaar de gegevens dan wel, dus mochten ze terugkomen, staan ze er zo weer bij, maar vind dat de lijst gewoon up tot date moet zijn met meiden die hier ook prikken...
Hmmm wacht maar tot je je mobiel terug vindt in de koelkast ofzo Goeiemorgen! misschien een tip voor positiemode: kijk eens bij een miss etam outlet Kan er zelf binnenkort ook al naartoe
mag ik dan ook op het lijstje? ik ben 21 september uitgerekend van mijn eerste kindje. 2 februari eerste echo thx
goedemorgen dames ik lees al over positiekleding...LEUK heb wel al even wat sites afgestruind, maar daar staat eigenlijk grotendeels nog wintercollectie op. heb er zin in om daar ook "legaal" bij te mogen shoppen! star: totaal andere zw.schap...wel fijn zonder het misselijk zijn en overgeven, yeaj het gaat goed, omdat het goed MOET gaan. jammer genoeg zal de onzekerheid daarover nog wel langer duren. maar....weer een mijlpaal goed zo!! raar hè, dat je daar zo op kunt focussen. ik was erg opgelucht dat ik de 4de week eerst goed doorgekomen ben, nu de 6de nog en dan eerst een echo...sterkte meid, deze moet blijven plakken! marlies: ook al aan het kijken voor fijner zittende broeken dds: zwangerschapsdementie...kan zulke leuke (en gênante haha) momenten opleveren! hier: zit ik ook met mijn knoop los en mijn riem los en erover denkend om de rits ook maar wat te laten zakken haha. bolle darmenbuik, geweldig kunnen we vast een beetje voorwennen! wij hebben het gisteravond aan drie goede vrienden verteld, want ja, we hadden al heel lang een etensafspraak staan en deze vrouw zat aan de Spa blauw...we wilden liever toch maar geen smoesjes doen en hebben het verteld. Heerlijk, die reacties hartverwarmend!
hihi is wat met zwangerschapsdementie he gefeliciteerd nieuwe meiden! hier ook al broeken die niet meer prettig zitten.. heb wel iets heel leuks!!Gisteravond heb ik het hartje zelf gehoord met de angelsound!!!en vanmorgen ook weer, vanmorgen helemaal luid en duidelijk!wow!ben weer helemaal in love!!mn baarmoeder is al best gegroeid, want zocht eerst heel laag en vond alleen mn eigen hartslag op allerlei plaatsen..maar ik ging iets hoger en ineens was ie daar, het mooie hartje van de beeb!! zit ongeveer een halve wijsvinger onder mn navel!
Daantje, whaaaw dat is vroeg nu al het hartje horen met 8 weken welke heb je? Ik heb zo'n digi met hartslagmeter.. ze zeggen dat je met 10 weken het hartje zou kunnen horen (bij angelsound dacht ik met 12 weken dat op de site staat)
ik was ook op zoek naar een Angelsound, ik lees er wel goede verhalen over, maar ik zag een dure van 80 euro en een goedkope van 30 euro welke kan ik dan beter nemen?
hoi meiden..mamas to be Hier zie ik tot mijn verbazing een klein bolletje...Of wel een dikker buikje!...Hihi...Het begin is er dus!! Verder geen echte klachten, wel wat moeer en af en toe wat weeig..maar echt heel anders als de vorige keer! Morgen is onze dochter Jenthe 1 jaar. Dat moet natuurlijk flink gevierd worden, denk dat ik t dan ook maar gewoon open gooi, hihi Ben benieuwd naar de reacties, en waar ik ook heeeel erg benieuwd naar ben is hoe lang ik zwanger ben, heb echt geen idee, kan 9 week zijn, kan 6 week zijn....Dan duurt wachten toch wel lang he? Hoe is het met de meiden met t bloedverlies? Al weer wat beter? Ik hoop zo dat het gewoon vaatjes zijn ( door dat de boel down under beter doorbloed is) of nog ff wat restjes waar de beeb niks aan heeft! Duim voor jullie! Hopellijk snel duidelijkheid. Ik zag dat ik nog niet op de lijst stond voor intake, maar weet n iet hoe ik een pb ( wat ik overal zie staan ) moet sturen! Is pb een persoonlijk bericht? hahaha..Wat n oen ben ik he? (sorry ) In iedergeval ik heb mijn intake de 31e..En ben benieuwd wanneer de eerste echo / duidelijkheid komt! Heb er zin in! Een nadeel van zwanger in de zomer: we worden natuurlijk wel tonnetje rond...hihihi... Denk dat ik ook maar alvast ga surfen naar leuke positie kleding die vooral lekker luchtig zijN! want ik heb t nu al de heele tijd, warm! Heeeel gek... Nou meiden, toy toy, succes en zet em op! Dikke knuf voor alle beebjes dat ze maar flink mogen groeien en bloeien!
Hier ook al een klein bolletje te zien.. echt snel vind ik zelf, dit had ik bij mijn andere zwangerschappen niet zo vroeg. Nog steeds misselijk en niet lekker, maar het is wel te doen.. hang niet boven de pot Heb ook zin om al wat zomerse positiekleding in te slaan. Wat ik echt MOET hebben is een skinnyjeans, ik hoop dat het lukt om een mooie te vinden. Ik heb er op marktplaats gezien, dat scheelt een hoop centjes, maar het nadeel is dat je niet vantevoren weet hoe het valt.
daantje: WAAAAHHHH wat leuk, het hartje al gehoord geweldig! sumshine: leuk, een bolletje. ja dan is het begin er aude: skinny klinkt leuk8) moet ik ook nog naar op zoek! dds: ja met zulke reacties kun je er weer even tegen wat ik merk is, dat alle vrienden die ik het vertel (4 weten het nu) allemaal helemaal van slag erdoor zijn hihi. komt natuurlijk door de voorgeschiedenis en dat maakt het delen juist ook leuk!
Hallo!!! Was gisteren jarig, dus eventjes druk ga even bijlezen. mensen wissen vanaf hoeveel dagen niks gepost willen jullie dat doen dan? Ik ben t er wel mee eens! Daantje huh?? Je baarmoeder zit nog onder je schaambeen toch. Als t echt kan dan ga ik alvast m'n angelsound zoeken haha
Een pb (persoonlijk bericht) kun je schrijven door op iemands naam te klikken, dan zie je vanzelf staan dat je een pb kunt sturen Weet je hoe je een banner plaatst in je handtekening? of een tekst? Ik zie je hebt er niets staan ga naar gebruikersinstellingen, dan handtekening wijzigen, dan kun je daar een tekst intypen, ook een banner kun je er plaatsen (als je een leuke banner van iemand ziet klik je er op en kun je zelf zo eentje of een andere aanmaken, ook deze site heeft banners, kijk maar eens bovenaan de pagina) je plaatst voor een banner de bbc-code in je handtekening) Nog iets handigs... je favoriete topics snel terug vinden, door je er op te abonneren ga naar een topic dat je wilt instellen -> klik op: onderwerp tools (in de grijze balk) dan kies je abonneren op dit onderwerp, dan bevestigen... als je dan naar gebruikersinstellingen gaat (links bovenaan) dan zie je gelijk je favo-topics staan en ziet ook gelijk waarop gereageerd is heel handig en snel zoeken
He hallo! Hier eergisteren jarig geweest dus druk gehad! Niet veel tijd gehad om te reageren sorry sorry! Mensen met bloed.. hopelijk stelt het niets voor en is het inderdaad een adertje! Nieuwe dames.. Welkom! Florabella.. ik hoop zo dta het gewoon goed mag blijven gaan zeg! Starlady.. jeetje wat een lijst alweer! Lydia.. wat de DEfteling leuk? Ben er nog nooit geweest All.. Hier verder alles prima. Wel wat misselijker maar het is nog steeds te doen.. Het vervelendste vind ik dat ik het vreselijk koud heb en ik krijg eht gewoon niet warm.. Wie heeft daar nog meer last van en wie heeft er tips?
Dat koude, jah daar heb ik ook problemen mee, ik dacht dat het gewoon aan mij lag ben nogal een koukleun(?) ik ga maar gewoon bij de verwarming zitten steeds Verder eigenlijk nergens last van
Nog iets handigs... je favoriete topics snel terug vinden, door je er op te abonneren ga naar een topic dat je wilt instellen -> klik op: onderwerp tools (in de grijze balk) dan kies je abonneren op dit onderwerp, dan bevestigen... als je dan naar gebruikersinstellingen gaat (links bovenaan) dan zie je gelijk je favo-topics staan en ziet ook gelijk waarop gereageerd is heel handig en snel zoeken [/QUOTE] He bedankt!! Zeer handig!
Aan de afgelopen jarigen Van harte gefeliciteerd!! Ik wilde vanmorgen snel snel... nou vergeet het! Spijkerbroek paste echt niet meer snel een andere broek met elastiekje aan! vreselijk aan de rees (eerst weken lang verstopt en nu dit).. ben 3 keer van de schoolbus plaats met mn dochtertje terug gerend whaaahaha Wie herkent dit: uitslag aan de zijkant van mijn buik, lies en onder borst.. soort van rodehond lijkt het wel maar ik heb er geen last van! Zag het ergens anders op het net als zwangerschapsuitslag maar nu al?