Oh ja die heb je natuurlijk ook nog Ik heb een gewone naadloze onderbroek nog liggen, kijken of dat idd kan, en dan maar wat strings in slaan.
@Rachje20 haha vanmiddag meteen even de stad in opzoek naar een jumpsuit, alleen was niet meer in mijn maat helaas @Jewel ik koop mijn ondergoed eigenlijk altijd bij de hunkemoller. Vaak zijn ze dan 3 voor 10 euro. Ik weet niet precies hoe ze heten, maar zit tussen hipster en string in. Zitten heerlijk (knellen absoluut niet) en zitten heel mooi om je kont heen Bij mij zie je ze nooit zitten!
Ik heb deze zs string met voedingsbH van de NOPPIES (via wehkamp) onder jurkjes en strakke broeken en verder heb ik vaak boyshorts en brasiliancut lingerie van victoria's secret, die zie je ook niet zitten. Wel wat duurder, maar ik doe er heel lang mee.... helaas passen de bh's niet meer en ik wil wel graag een goede en fijne BH dragen, die nergens knelt, goed steunt en ook onder mijn kleren 'mooi' eruit zien, (ik hou van setjes!)dus heb ik nu ook wat mooie zslingerie gekocht van 'hotmilk' vind ik persoonlijk een mooi en fijn merk. PS: Er zit een brede band aan die ik toevallig opgestroopt heb (was alleen even een testfoto om te kijken of de camera op de goede hoogte stond)
Deze voedingbh heb ik (oa) zit heerlijk, van katoen en zonder beugels maar wel een hele goede steun (ik heb onderstussen cup E) ik heb hem ook snachts aan. ik heb ook nog een zwarte en een rode van hotmilk, maar deze zit echt het lekkerst!
Ik ben er van overtuigd dat je er ook zakelijk uit kunt zien als je je buik accentueert. Ik doe dat ook. En dat lukt heel goed. Vaak is het gewoon durven
het is voor mij geen kwestie van lef, maar gewoon een kwestie van smaak..... Ik doe niets extra's om hem te verbergen, maar ook niets om hem nog extra te laten zien. Ik wil graag dat bij mijn collega's en klanten de aandacht gaat naar mijn werk en niet naar mijn buik. Is voor mij hetzelfde als wat ik normaal (niet zwanger) doe met mijn decolete, prive of als ik uitga of leg ik veel meer de aandacht op mijn decolete omdat ik daar trots op ben, zakelijk ben ik meer neutraal en vind ik dat niet mooi om te accentueren. maar dat is mijn persoonlijke smaak.
Mooi allemaal Siri maar ik was van de week bij hunkemöller en daar adviseerde ze pas een voedingsbh te kopen op ongeveer 4 weken voor het einde, omdat je borsten nog voller worden
Da's helemaal niet bij iedereen zo hoor! Ik ben bij mijn dochter maar 1 cup-maat vergroot aan 30 weken en daarna niets meer! Behalve dan na de bevalling
ja haha! voor de bevalling vond ik het idd wel meevallen. (die 4 weken dan) maar na de bevalling..... huge!! haha.
...Dat belooft wat: Ben nu al van D naar E gegaan, heb een hele blije vriend maar ook pijn in m'n nek
Tja het zal inderdaad voor iedereen anders zijn en de adviezen verschillen ook van winkel tot winkel en misschien ook wat je zelf belangrijk vind. Ik vind het een genot om nu al een zsbh aan te hebben en heb ze dagen nacht aan. Idem met zskleding, de buik groeit ook het meest aan het einde, maar ik had ook met 6 weken al positiekleding aan.... Heerljk
Ik heb ook al zskleding aan. Maar pas vanaf week 12 toen mijn buik ging groeien. Net als ondergoed. Maar ik vind dat iedereen moet doen waar die zich zelf goed bijj voelt.
Ik had ook al van 6 weken zwangerschapskleren aan maar bij mij was eerder van 'moeten' .. mijn buik groeide zo hard! Nu met 29 weken gaat het al een pak rustigere dan de eerste maanden .. gelukkig maar want hij is nu al groot genoeg