Ik hoor graag hoe jullie als gezin sint vieren met pubers. We vierde het altijd met alle nichtjes en neefjes en dat vond ik heerlijk maar helaas zijn dit jaar ineens een deel van de familie op vakantie met sint. Nu wil ik toch wel iets als gezin doen. Spelletjes vallen af want dat vind mijn oudste echt vreselijk. Natuurlijk kunnen we burgelijk gourmetten en film kijken maar ik dacht wellicht zijn er hier geweldige ideeen
Sinds alle kinderen in de familie 8 zijn gepasseerd zijn wij teruggegaan naar de familie-supriseavond. En de kinderen vinden het helemaal geweldig, zo leuk dat geklaagd werd waarom we het geheim niet veel eerder hadden verteld. Want suprise is veel leuker als 'gewone' pakjesavond. We pakken wel allemaal enorm uit, schrijven elle lange humor gedichten met een terugblik op het hele jaar en bouwen hilarische suprises. Met een groep van 16-18 mensen zijn we dan ook uren bezig. De weken ervoor staan dan ook in het teken van het kopen en knutselen in het geheim.
Leuk! Onze nichtje en neefjes zijn nog jong (oudste is 7 , jongste 1 en daar zitten er nog 7 tussen) dus ik had gedacht voorlopig ouderwets sint te vieren. Maar blijkbaar word de traditie verbroken en vieren we het nu dus ineens met alleen ons 4en
Of gewoon het deel van de familie uitnodigen dat niet op vakantie is. Eventueel de rest via zoom aanwezig ofzo?
Wij doen het altijd alleen met het gezin. Maar ja dan zitten we ook al met 10 man, dus al een flinke club. We hebben nog 2 kinderen in de basisschoolleeftijd. Zij krijgen gewoon cadeautjes in de zak. Maar net brugklas en ouder trekken we lootjes. Verplicht een surprise, gedicht mag. Het is altijd beregezellig. Ook de weken ervoor geeft zoveel voorpret. Slaapkamers worden verboden terrein. Krijg steeds vragen voor (knutsel) materialen ed. Het proberen te achterhalen en het gissen wie wie heeft.