Speelgoed in bed?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Omelet, 20 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Hier ligt er maar 1 knuffeltje in het ledikant van ons zoontje, maar soms zie ik foto's van bedden vol knuffels, met mobiles erboven en ander speelgoed.

    Wat ligt er allemaal in het bedje van jullie baby/dreumes? En waarom?
     
  2. Cynnie1984

    Cynnie1984 VIP lid

    25 feb 2009
    6.014
    141
    63
    R'dam
    Alleen zijn knuffel voor de rest niets, bedje is om te slapen en niet om te spelen (vind ik in ieder geval)
     
  3. Noek86

    Noek86 Actief lid

    9 jun 2010
    389
    0
    16
    Brabant
    Hier ook alleen haar knuffel. Ben bang dat ze anders alleen maar gaat spelen;)
     
  4. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.157
    8.887
    113
    Hier heeft heel lang niets in bed gelegen, wel hing er toen een mobile boven. Na maanden alleen een tutknuffeltje. En nog later soms een boekje, zodat ze nog even kon lezen voor of na het slapen.

    Sinds ze in het grote bed ligt (toen was ze 2,5 oid), ligt er wel wat meer in bed. Sowieso haar twee/drie 'slaapknuffels' en daarbij dan nog een 'speelknuffel', één of twee boekjes en soms wat ander speelgoed. Soms wil ze voordat ze gaat slapen of als ze wakker is geworden nog een beetje spelen/lezen. Ik vind dat inmiddels prima, omdat ik weet dat ze er niet de hele nacht mee door gaat.
     
  5. TantePerenboom

    TantePerenboom Niet meer actief

    In het bed van mijn jongste (14 maanden) ligt alleen zijn knuffelt, en die van mijn oudste (2,5) liggen 3 cars knuffels een tijger en ioor knuffel. Verder neemt hij altijd een paar cars auto's mee naar bed. HIj speelt altijd nog even en gaat dan slapen
     
  6. Marlous28

    Marlous28 Fanatiek lid

    5 mei 2010
    2.645
    0
    36
    Twente
    Hier liggen maar 1 of 2 knuffeltjes en haar speen in bed. Verder niets.
     
  7. dina88

    dina88 Fanatiek lid

    7 nov 2008
    2.360
    235
    63
    Vrouw
    Arnhem
    hier alleen een grote beer aan z'n voeteneind
     
  8. Eefje070809

    Eefje070809 Actief lid

    2 mrt 2010
    111
    1
    0
    3 knuffels en zijn tut verder niets
     
  9. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    Hier gooit ze altijd vier knuffels in haar bed en ze heeft tutdoekje met speen eraan.

    Speelgoed vind ik niet nodig, bed is om te slapen en niet om te spelen.
     
  10. Neeltje1986

    Neeltje1986 Fanatiek lid

    29 aug 2009
    3.313
    1
    0
    Onze boef! :)
    Eindhoven
    Geen speelgoed. Een bedje is om in te slapen, niet om in te spelen. Er heeft ook nooit een mobile boven zijn bed gehangen. Wel heeft hij 1 knuffel in bed. Die omarmt hij als hij gaat slapen..
     
  11. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    15 nov 2009
    4.613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    Tycho heeft een knuffel je speen knuffel, een pluchen beer en ene pluchen muis. Die houdt hij ook alledrie stevig vast als hij gaat slapen.

    Voor de rest doe ik alleen speelgoed in zn bed als ik aan het douchen ben. Dan gebruik ik zn bedje als box zeg maar.

    xx
     
  12. FloorMax

    FloorMax Fanatiek lid

    27 nov 2011
    1.098
    0
    0
    NULL
    maastricht
    hier 1 knuffel en 1 doekje...speelgoed hoort in de box o.i.d. vind ik... :)
     
  13. misa

    misa Niet meer actief

    1 knuffel, zijn favoriet. Verder helemaal niets, vind ik ook niet nodig!
     
  14. Mango26

    Mango26 Fanatiek lid

    10 aug 2010
    4.220
    62
    48
    around the corner
    1 knuffel waar hij altijd tegenaan gaat liggen met zn hoofd en die hij soms helemaal omarmt in zn slaap en zn nijntje-muziekdoosje...
    Geen speelgoed in bed, het is al een moeilijke slaper, dus het moet geen speelplaats worden!
     
  15. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Niks in bed....bed is om in te slapen en niet om in te spelen :) . Er staan twee knuffeltjes op de bedrand maar die pakt ze eigenlijk nooit, kamertje is ook verduisterd dus ze ziet ze ook niet als ze gaat slapen.
     
  16. Daro

    Daro Fanatiek lid

    1 aug 2010
    2.548
    0
    0
    West-Brabant
    Sinds mn zoontje in zn "grote" bed slaapt, ligt het bomvol met knuffels. Hij wordt ook erg boos als hij er eentje mist, 's avonds voor hij gaat slapen gaat hij eerst controleren of ze er allemaal wel zijn. En er moeten altijd 2 doekjes zijn (hydrofiele doeken), daar ligt ie op met zn hoofd of hij houdt ze vast.

    Ik vind dat niet erg, het bed is toch nog groot voor hem en dit vult een beetje op :) En als hij 's morgens vroeg wakker wordt of tijdens zn middagslaapje nog geen zin heeft om te slapen, is ie lekker aan het kletsen met zn vriendjes of liedjes aan het zingen. Prima vind ik dat.

    Maar als baby had ie behalve een hydrofiel niets in zn bedje liggen, vond ik veel te gevaarlijk.
     
  17. Chivay

    Chivay Fanatiek lid

    31 okt 2009
    3.552
    0
    0
    Utrecht
    Hier altijd een knuffel of 4...
    3 standaard, en eentje wil nog wel eens wisselen..
    Ze is een echte knuffelkont :D

    Hier was het bedje soms wel een speelplek... Noodgedwongen door de indeling van ons huis.... Woonkamer boven en de rest beneden... & geen plek voor een box beneden. Heel soms parkeerde ik haar daar dus even voor koken/wassen/dweilen oid..

    Nu vraagt ze er vaak zelf om... Haar momentje van rust.. even met haar knuffels spelen in haar bedje.. en ze slaapt er niet minder om!
    De box is al een tijd de deur uit... daar zat ze nooit meer in.. maar even in haar bedje zitten vroeg ze wel nog om..

    Wel maak ik een heel duidelijk verschil tussen slapen en spelen... slapen = donker... spelen = licht.. Ze heeft een flink verduisterend gordijn...
     
  18. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    Bij het hoofdeinde rechts: Woezel knuffel met geluid (die zet ik altijd aan als ze gaat slapen

    Bij het hoofdeinde links: Een plastic kikker lampje.
     
  19. klein hummeltje

    klein hummeltje Bekend lid

    10 okt 2010
    528
    0
    0
    Brabant
    Ben het er helemaal mee eens, met de mama's die vinden dat de box om te spelen is en het bedje om te slapen. Sinds kort ligt er een knuffel (de oude knuffel van m'n man) bij G. in bed, daar knuffelt ie ook echt mee.

    Je had m'n schoonmoeder moeten zien kijken toen ik zei dat z'n bedje om te slapen was en niet om te spelen (nadat ze vanalles in z'n bedje wilde leggen, hij was 2 maanden oud! haha!).
     
  20. frannie82

    frannie82 VIP lid

    28 nov 2010
    10.407
    2
    38
    Alleen een tutteldoek met knuffelkop erop dus een knuffeltutteldoekje. Bed is om te slapen...
     

Deel Deze Pagina