Ik heb ergens een hele gaaf keukentje gezien voor mijn dochter(disney prinsessen keuken). Nou ben ik heeeeeeeeel vroeg maar dacht eraan em vast te kopen en weg te zetten tot haar verjaardag of kerst. Maar ze is dan pas 1. Op welke leeftijd gingen jullie kinderen een speelgoedkeukentje leuk vinden? Als dat pas 2+ was dan denk ik niet dat ik em koop.
ja die van mij vind het helemaal geweldig (al vanaf dat ie 1 was) wij hebben er geen thuis maar op hij speelt er ergens anders mee .. (en is dus helemaal gek van dat ding haha)
Ons dochtertje heeft met 14 maanden een keukentje gekregen en ze speelt er echt uren mee. Groot succes! Ook voor mij, want ze laat nu mijn keuken met rust Ik heb wel de onderdelen die in mijn ogen te klein zijn niet aan haar gegeven, want ze heeft nog wel de neiging om alles in haar mond te stoppen. Je moet ook bedenken dat ze op zo'n jonge leeftijd overal op en in willen klimmen, dus als je zo'n keuken al vroeg geeft moet ie ook wel lekker stevig zijn. Ze gaan natuurlijk nog niet echt keurig proberen te koken, hahaha.
Mijn dochter was net anderhalf en kon er toen echt al leuk mee spelen. Ze is nu bijna 3 en vindt het nog steeds leuk om te ´koken´
Oke dus als ik em koop (erg he, nu al... maar ik vind em zo geweldig en ben bang dat ie er straks neit meer is) en hem met haar 1e verjaardag geef ben ik niet belachelijk vroeg dus. (en voordat zij ermee kan spelen ga ik em wel even testen haha)
Ik heb ook ergens een keukentje in de aanbieding gezien en die wil ik haar denk ik met Sinterklaas geven. Silke is ongeveer een maand ouder dan Joanne en zal dan dus 16 maanden zijn. Dus die wil ik ook alvast gaan halen. zet ik hem zolang op zolder.
haha ik heb voor de oudste van 5 een keukentje gekocht, die speelt er dus echt NOOIT mee. Maar de jongste van 14 maanden is er helemaal blij mee. Dus ik zou zeggen....kopen 8)
Mijn dochtertje heeft er ook een vanaf haar 14 mnd speelt ze er regelmatig mee...en ze doet ook echt alsof ze kookt! ik raad je het echt aan!
Ik was 2 jaar toen ik er eentje van Sinterklaas kreeg. Helaas vond mijn broer 'm leuker, dus het is een tijdlang zijn keukentje geweest...