Speenprobleem...

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door moi78, 28 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    Hoi,

    Mijn kleine ventje is bijna 18 maanden en hij heeft sinds zijn geboorte een speen... We hebben het kunnen terugkrijgen naar alleen de speen in bed, zo nu een week of 2 al.. Het probleem is, dat hij 's nachts nog steeds 1 of 2 keer wakker wordt, omdat hij zijn speen kwijt is, vaak valt de speen uit zijn bedje, en kan hij er niet bij.. Heb al meerdere spenen in zijn bedje, maar het haalt niets uit.. En na 18 maanden elke nacht opstaan ben ik er een beetje klaar mee.... (ik heb ook nog eens een eigen bedrijf (hotel)) Heeft iemand de tip om mijn kleine man eindelijk eens te laten doorslapen????????
     
  2. baby2011

    baby2011 Fanatiek lid

    15 aug 2010
    1.883
    395
    83
    Hmmm hier zelfde toen hij zo oud was nu gaat t wel goed. Maar anders misschien helemaal afleren?
     
  3. Valenti

    Valenti Actief lid

    11 feb 2013
    457
    15
    18
    knuffeltje eraan zodat ze niet tussen de spijlen van het bed kunnen vallen.
     
  4. Carino

    Carino Fanatiek lid

    2 feb 2011
    4.277
    0
    36
    Inderdaad iets eraan maken of gewoon 4 spenen in bed leggen, heeft hij wat reserve.
     
  5. S0fietje

    S0fietje Fanatiek lid

    4 jul 2011
    2.225
    2
    0
    Hier leggen we 3 extra spenen in zijn bed erbij en sinds dat wij dat doen hoeven we er nooit meer uit voor een speen. Als ik ga slapen leg ik de 3 spenen erin en als de speen die hij al had op de grond ligt dan leg ik hem er ook in. Ik geeft ze niet meteen allemaal mee in bed want dan liggen ze er al uit voordat hij gaat slapen. De laatste tijd vind hij het leuk om 1 extra speen mee te nemen dus krijgt hij er 2 en leggen we de andere 2 er rond 23 uur erbij.
     
  6. moradora

    moradora Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    1.310
    6
    38
    verzorgende
    Provincie Groningen
    onze dochter sliep met ongeveer 4 spenen in bed. nooit problemen gehad van het kwijtraken want ze had er standaard twee in elke hand en 1 in de mond.
    toen ze kleiner was deed ik er een knuffeltje aan (tutlapje) dit hielp ook wel.
     
  7. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    Helaas, hij heeft 4 spenen in bed liggen, echter is hij ze allemaal kwijt aan het einde van de ochtend....

    Ik ga denk ik gewoon de spenen eruit halen en zonder speen laten slapen.. Misschien rigoreus, maar wel duidelijk...
     

Deel Deze Pagina