Steken in liezen

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Dapi, 1 jan 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dapi

    Dapi Lid

    22 mei 2006
    99
    0
    0
    ergens in Limburg
    Hallo dames,

    Ik heb even een vraagje. Al 2 weken loop ik met steken in mijn onderbuik die doortrekken naar de vagina (die komen soms opzetten). Mijn VK zei dat het komt, omdat de kleine aan het indalen is.
    Maar nou heb ik sinds 4 dagen ook steken in mijn liezen, die kunnen best pijn doen. Ze zijn er niet de hele dag, maar ik voel ze soms.
    Ook heb ik opeen pijn aan mijn bovenbenen, vooral als ik bijv. boodschappen heb gedaan of even gelopen heb. Herkend iemand van jullie dit?
    Heeft dit ook met het indalen te maken?
    Ik hoor het graag.

    Groetjes Dapi
     
  2. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Ik weet nog niets over indalen, maar wel alles over buikspieren en aanhechtingen. De pijn die je bescrijft komt waarschijnlijk van je buikspieren, deze lopen over je liezen en je bekken door in je bovenbenen. Ik kan me voorstellen dat ze bij het indalen iets meer moeten oprekken en dat voel je dan als steken in je lies en bij het lopen waarschijnlijk idd in je bovenbenen.

    Succes er mee.
     
  3. Vera

    Vera Fanatiek lid

    17 apr 2006
    2.604
    1
    0
    Ik herken het wel. Volgens mij heeft het ook met indalen te maken. Krijg soms ineens steken in mijn linkerlies. Verder rekt natuurlijk alles nog steeds verder uit. Het is lastig, maar kan verder geen kwaad volgens mij.
     

Deel Deze Pagina