Ik ben van mezelf een redelijk stressvol persoon. Afgelopen maand heb ik redelijk erge stressmomenten gehad. Deze momenten zijn niet dagelijks geweest en duurden maximaal een paar uur. Ik kon er na altijd wel weer goed tot rust komen en goed slapen. Toch vraag ik mij af of dit schadelijk is...? Hebben jullie ervaringen met stress in de zwangerschap?
Stressen om de stress is sowieso niet goed Stress is niet zo goed voor het kindje. Maar als je er bewust van bent en ook weer snel kalmeert zou ik mij er geen zorgen om maken.
Ik zou er zeker over praten met de vk. Wellicht dat zij je kan helpen om nog beter met stress om te gaan. Of wellicht zijn er andere manieren die je zelf kan bedenken om jezelf minder bloot te stellen aan stress? Het is natuurlijk niet goed voor de baby, maar daarover stressen heeft dan ook weer geen zin . Toch maar proberen minder stress te hebben of makkelijker los te laten denk ik!
Bedankt voor jullie reacties . Het waren wel 'belangrijke' dingen om over te stressen, maar deze zijn nu wel opgelost, zeg maar. Het stressen over onbelangrijke dingen heb ik inmiddels wel redelijk goed onder controle. Dus het gaat eigenlijk vooral om wat al geweest is.