Gisteren hebben we een pretecho gehad. De kleine is nu al een echte ram, zeer eigenwijs. Hij is welgeteld 1 minuut met het gelaat in beeld gekomen, lag nl veel te lekker te slapen haha. Ik wilde jullie deze foto's niet onthouden, meeste laten deze echo rond 27 weken doen. Hier een foetus van 17,6 wkn. De foto's konden we niet inscannen, scanner kapot.Dus heb een foto van een foto gemaakt en die geupload, dus hij is iets minder scherp dan het origineel.. Kijk die voetjes over elkaar heen, zo lief!! Nou vooruit, ik laat me heel eventjes bewonderen!
Wauw wat een mooie foto's!! Het geluk straalt echt van je berichtje af! Van harte met jullie mooie wondertje!
Supermooie fotos! Lekker van genieten. Weten jullie ook al wat het wordt of blijft dat een verrassing? Of heb je zelf een voorgevoel?
supermooi!!!!!!!! Wil ook wel eens graag zo`n echo van dit termijn maken.....als we zwanger mogen raken wil ik dat ook wel....zo bijzonder!
Wat mooi! En idd al lekker eigenwijs! (weet er alles van heb ook een rammetje van 2.5 jaar rondlopen! )
Dank voor de reacties! Nee, we willen het geslacht niet weten, alles is welkom! Maar ik denk dat het een jongen is, vraag me niet waarom, het is een gevoel.
als ik naar de foto's kijk krijg ik ook een jongens gevoel! maar wat leuk een verassing! een prachtig kado is het in ieder geval.
Wat een mooie foto's en dat gevoel van trots wordt volgens mij alleen maar groter als de kleine groter gaat worden.