terug goed na misstap

Discussie in 'De lounge' gestart door melanietje, 3 dec 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. melanietje

    melanietje Actief lid

    19 feb 2007
    288
    1
    0
    hallokes ,

    een tijdje geleden heb ik hier men verhaal gepost over mijn vriend die verliefd was geworden op iemand anders . na een maand van verdriet , niet slapen , praten , twijfels , .... zijn we er toch samen uitgekomen.
    en onze relatie is nu veel HECHTER dan ervoor echt we zijn er echt beter uitgekomen , we zijn nu echt terug dolverliefd , raar dat er altijd eerst iets moet gebeuren vooraleer je eigenlijk beseft wat je voor mekaar betekend.
    nu gaat het alweer een dikke maand heel goed tussen ons, ik had ondertussen mijn kinderwens even opzij geschoven aangezien we er al voor waren bezig geweest.
    maar nu wil men vriende echt voor een kindje gaan hij zegt het bijna alle dagen dat hij er echt klaar voor is en dat ie er echt voor wil gaan , ik ben daar wel heel gelukkig mee, maar ergens heel diep vanbinnen ben ik toch ook een beetje bang ... ... ik weet dat hij mij heel graag ziet maar om wat gebeurd is ben ik toch wat bang ik hoop dat dit overgaat , nog iemand zoiets meegemaakt ?
    sorry voor het lange verhaal moest het toch aan jullie kwijt !
    lieve groetjes
     
  2. lizzie84

    lizzie84 Niet meer actief

    Hoi Melanie,

    Zelf niet meegemaakt maar erg fijn voor jullie dat jullie er samen zijn uitgekomen! Wanneer je twijfeld zou ik er niet aan beginnen, maar ik kan jullie situatie natuurlijk niet goed inschatten. Doe waar jullie je goed bij voelen!

    Lizzie
     
  3. Sjaantje

    Sjaantje Bekend lid

    25 jul 2006
    663
    0
    16
    Dordrecht
    Hier ook meegemaakt. Het is heerlijk dat het nu weer goed zit tussen jullie. Maar dit blijft een onderdeel van jullie leven dat heel veel impact heeft gehad. Daarom zal het je regelmatig nog benauwde momenten geven.
    Dat geeft niks, maar neem er wel de tijd voor, dan komt het helemaal goed hoor, dat is hier ook gebeurd!
     
  4. wow dat is mooi om te lezen zeg! ik kan me je topic nog wel herinneren.
    ik snap je angst, maar ik vind het eerlijk van je vriend dat hij het tegen je gezegd heeft, en heel sterk dat jullie hier samen doorheen gekomen zijn!
     

Deel Deze Pagina