Ik las laatst de volgende theorie die me intrigeerde: Jongens spermatozoïden zwemmen sneller en leven korter Meisjes spermatozoïden zwemmen trager en leven langer Dus als je vlak voor of na je eisprong s*ks hebt heb je grotere kans op een jongen. Zit er langere tijd tussen dan heb je een grote kans op een meid. Vandaar even een poll om dit te testen... Volgens mij spreekt de poll voor zich. Toelichting en afwijkende antwoorden welke niet in de poll passen mag je hier altijd onder vermelden. Ik ben heel benieuwd!
Uhhh geen idee want wij hadden beide keren meerdere keren per week seks! En de ene keer was een snelle zwemmer het eerst (jongen) en de tweede keer lag er een meisjeszaadje al klaar denk ik, haha!
Ooh geen flauw idee. Ik heb al een zoontje en de aankomende spruit is (als het goed is) een meisje. Beide keren onverwachts zwanger geraakt, heb namelijk pcos dus ik weet niet wanneer mijn eisprong was.
Mijn zoon is verwekt op de dag van de eisprong! (vriend kwam die dag terug van een klus van 4 weken) Ik ben nu zwanger geworden van om de dag seksen en nu een dag voor de eisprong geklust dus ik ben benieuwd wie er nu gewonnen heeft..
We hebben in de maand dat ik zwanger raakte welgeteld 1 keer seks gehad dus dat is duidelijk. Eisprong niet helemaal maar ivm de rest van mijn cyclus kan dat niet heel veel later zijn geweest. Volgens de geslachtsbepaling krijgen we nog een meisje.
Volgens de theorie heb je meer kans op een meisje als er meer dan twee dagen tussen zit (meende ik)... Wat ik me nu ineens afvraag. Hoe zit het met iui en ivf? Heb je dan ook meer kans op een jongen?
Ik weet het overigens bij deze baby nog niet. Op woensdag gemeenschap gehad en op zaterdag istie gemaakt (volgens de echo). Ik ben benieuwd of het bij ons klopt Bij mijn twee oudsten klopt de theorie wel
Via ivf toch echt een jongen en 2 meiden gehad en bevruchting is dan elke keer net na de eisprong (punctie). Theorie is dus een fabel
Wij hebben een paar dagen voor de eisprong en een paar uur daarna seks gehad (ik voelde hem altijd) en we krijgen een jongetje
Maar ik bedenk me nu net. Bij ivf komen alle spermatozoïden bij het ei. 'Normaal' gesproken sneuvelen onderweg een hele hoop. Of zijn langzamer. Is het dan bij ivf misschien juist echt 50/50?
Geen idee waar ik op moet stemmen want ik ben zwanger van een jongen en een meisje, een tweeling! Ruim voor, vlak voor, tijdens en na de eisprong gemeenschap gehad. Dus ja alle opties en allebei de uitkomsten, misschien zegt het ook wat hihi
Als er niets zwemt in het vrouwelijk lichaam kun je de situatie niet vergelijken. Ergo de theorie gaat dan niet op.
Ik ben zwanger geraakt met iui, dan zou ik dus grotere kans hebben op een jongen. Maar ik weet het geslacht nog niet, dus kan niet meedoen aan de poll
De eerste keer klopte het, seks gehad enkele uren voor de eisprong en zwanger van een jongetje. Deze keer weer enkele uren voor de eisprong seks gehad maar deze keer is het volgens de echo een meisje. Heb vannacht gedroomd dat het toch een jongetje was dus het kan natuurlijk wel, maar ik ga er maar vanuit dat de theorie deze keer niet op ging
Ik heb eigenlijk ook geen idee. Zoonlief was een verrassing maar achteraf hebben we wel kunnen uitrekenen dat hij precies op de ovulatiedag blijkbaar is gemaakt.
Middels ivf: de zaadjes worden dus naast het eitje gegooit en moge de beste winnen En ja, een sneller y-zaadje heeft gewonnen! Nu is het spintaan gebeurd en heb ik geen idee meer wanneer we het gedaan hebben... Of wanneer de eisprong was... Geslacht is nog afwachten.
Gefeliciteerd! Wat grappig, volgens mij ken ik jou nog van het augustus 2014 bevallingslijst topic. Hier dus 2,5 jaar bezig geweest en toen zwanger geraakt van dochtertje (geboren 25 aug). Ovu testen gebruikt en toen aantal keren sex gehad zowel voor, tijdens als na eisprong. En nu onverwacht zwanger geraakt geen idee wanneer eisprong was of wanneer we sex hebben gehad. Dwars door fulltime bv heen, dus ook een klein wondertje