hey, ik ben een jonge mama van 2 zoontjes 8 en 5 jaar (en van een kleine meid op komst,maart 2011) graag zou ik thuisblijfmama zijn,maar is dit financieel haalbaar? Hebben jullie het niet moeilijk? groetjes
Is echt een groot succes hier Palmie! Hoor er heel veel over. Mijn ouders werken bij een groot bedrijf en daar gaat het ook van de een naar de ander hahaha. Mijn ouders zijn nu alweer 9 maanden gestopt en beide vonden ze het een makkie. Zonder die tabletten lukte het ze allebei echt nooit! Bellydancer, wij hebben een eigen winkel samen met mijn ouders. Voor ons inkomen maakt het niet uit of ik werk of niet. Dus dat geluk hebben wij dan weer. Zojuist is de consulente van t gastouderbureau langs geweest om Yasemin in te schrijven. Zometeen even meteen opgeven bij de belastingdienst voor de kinderopvangtoeslag.
Duchess, dank je wel dat geeft de burger moed hahaha Bellydancer, wij hebben wel moeten inleveren hoor maar ja je moet wat he en ben wel van plan om weer een paar uurtjes te gaan werken maar ja das niet zo heel makkelijk!
nou meiden er is een misverstand tussen de thuiszorgorganisatie en mij, ik heb alleen gevraagd om huishoudelijke hulp, zij noemen het thuis begeleiding omdat ik dus paniekaanvallen heb ( nu al 2 weken niet meer), en ik zou niet alleen durven zijn met mijn zoontje, dat was idd de week dat ik bij mijn ouders was zo, ik durfde niet goed alleen te zijn, maar sinds ik thuis ben gaat het stukken beter en ben ook gewoon weer overdag alleen. maar nu kan zij mij dus niet garanderen dat ik alleen huishoudelijke hulp krijg! en je moet ook een eigen bijdrage betalen die ook best hoog zal zijn omdat mijn vriend best wat verdiend. wat zal ik doen de thuiszorg afzeggen en een werkster nemen voor de grooste dingen schoon te maken? dat kost me waarschijnlijk minder als bij de thuiszorg.
elsie, mss is het wel heel fijn...mocht je die paniekaanvallen weer krijgen, dat je dan kan terugvallen op die zorg... nu gaat het mss, maar je weet maar nooit, wie weet is het over een week weer zover...en denk dat je er ook mee rust mee krijgt in je hoofd als je weet dat er zo'n zorg achter je staat ipv alleen een schoonmaakster..!?! maar als het financieel gewoon teveel geld is, tja dan kan je het afzeggen...denk er anders nog een anchtje overna!
Idd niet te overhaaste beslissingen maken meis. Nu gaat het goed, maar wat als je een terugval krijgt? Ik zou gewoon even overleggen met je vriend/man.
ik weet dat ik idd een terug val kan krijgen, maar ik ga natuurlijk ook naar een psycholoog toe nog steeds die me goed helpt. thuisbegeleiding bestaat er uit dat ze ook met je naar buiten gaan enzo maar dat red ik zelf ook en soms gaat mijn moeder of schoonmoeder mee. en voor sam zorgen gaat ook prima gelukkig
ohhh oke, ja nou als dat het alleen is...tja dan zou je dat eventueel ook met je psycholoog kunne bespreken, of dat echt nodig is voor jou!? Nu we het over gezondheid hebben trouwens, ik kwakkel al best een tijdje met verkoudheid, maar ook extreme vermoeiheid...terwijl zoals jullei weten Mirza harstuikke goe dslaapt..zowel overdag als snachts...dus ik pak genoeg rust... gister en eergister wa sik zo slap als ene washand, knikkebollen de hele dag...teriwjl ik 9 uur geslapen ahd snachts, ik kan normaal heel goe dmet weinig slaap.. ook ben ik heel duizelig of ineens zwarte vlekken, zou het dan toch mn ijzer zijn.. Slik wel weer mn multivitamines...vandaag voel ik me stukken beter..maarja soms pak ik die kleine op...en dna moet ik ehct even stil staan...irritant
ja heh,. dahct ik ook aan...ff ijzer prikken en bloeddruk mss meten...mss is die wel te laag... normaal heb ik echt een goede stabiele weerstand, maar sinds zwangerschap en bevalling niet...klote
@fafje ik zou ook idd even langs de huisarts gaan, het kan goed je ijzer zijn. maar die vermoeidheid en slapheid herken ik wel! had ik ook maar gaat nu al een heel stuk beter, idd goed je rust pakken ( heb ik te weinig gedaan) maar dat ga ik nu dus veranderen. wat ook belangrijk is gezond eten en iedere dag even naar buiten.
ja gezond eten doe ik wel...ontbijt goed en smiddags altijd een broodje ...oke soms wel fruit iets te weinig, ik bedoel ik red die 2 stuks per dag niet... En ik ga niet elke dag naar buiten...maar dat komt door dat stomme weer...en geen auto...niet echt fijn wandelen in de regen... Duchess, ben je ook weer begonnen met je multivitamines? Heb jij het idee dat je er van opknapt?
ik ga ook niet naar buiten als het keihard regent hoor haha, maar als het droog is ga ik wel. ik slik vitamine b voor extra engergie en nog vitamine voor extra weerstand en vitamine c, ik denk wel dat het mij helpt.
Nee ik moet ook echt weer beginnen. Ik slik gravitamon. Zal er morgen mee beginnen! Ik herken je gevoel wel hoor, ik denk dat het er ook een beetje bij hoort. sowieso is BV geven ook niet niks voor je lichaam! En een bevalling enzo wordt ook vaak onderschat. Maar als het te erg wordt, zou ik gewoon ff naar de huisarts gaan hoor! Ik ben bijv nooit duizelig, maar wel moe en slechte weerstand etc.
ja ik heb multi van vsm... Ja bij mij kan het ook nog es door de prikpil zijn, maar die is sinds deze week aan het uitwerken/uitgewerkt...dus ik weet het niet,.. heb ook sinds 2 weken haaruitval... Ik had trouwens tijdens de zwangerschap ook ijzer tekort, moest toen aan de pillen...en na de bevalling dronk ik die roosvicee ijzer...maard aar kreeg mirza krampen van, dus dat doe ik ff niet
Ik had in de zwangerschap ook ijzertabletten. Na de zwangerschap is het weer geprikt en was het gelukkig goed. Je kunt het altijd ff laten prikken als je denkt dat het misschien te laag is!
Goedenavond. Hier een drukke dag achter de rug, ben erg moe. Dus ik lees morgen wel weer bij! Groetjes!!