Goedemorgen meiden. Ik ben normaal ook op het forum te vinden maar onder een andere naam. Ik ben 28 jaar en heb 2 kids. De laatste maanden voel ik niks meer voor mijn man. Hij is lui en zijn leven draait om 3 dingen werken, vissen en de kinderen. Owja en seks maar leuk en gezellig doen met mij nee dat hoort er niet meer bij. Ik heb dan ook naar veel nadenken besloten om vanavond te vertellen dat ik wil scheiden. Het is een moeilijke stap omdat ik alles wat ik heb kwijt raak. Me huis, de familie (heb geen contact met mijn eigen ouders meer) en het ruime leven. Maar zo oud worden gaat ook niet. Ik word hier alleen maar ongelukkig. Ik moest het even kwijt. Zijn er meiden die ook zo hebben gezeten en waar het goed gekomen is? Gr anno28
Wat een vervelende situatie voor je. Ik kan er (gelukkig) niet over meepraten. Maar heb je er al eens goed samen over gepraat? Is therapie geen optie voor jullie? Ik denk dat je het tegenover jezelf en je kinderen verplicht bent om alles te proberen om bij elkaar te blijven. Ik wens je in ieder geval heel veel succes met de beslissing en de moeilijke periode die zal volgen.
snap je helemaal dit heb ik ook gehad sinds juli zijn we uit elkaar hij werkte alleen maar en kwam vaak om 23 uur pas thuis snap je gevoel en ik vind je je hart moet volgen je komt er wel misschien wel met heel wat minder maar ik voel me nu gelukkig daar kan geen tegen op als je wilt praten mag je mij altijd pben succes en onwijs veel sterkte met alles
@tara we hebben al heel wat gesprekken gehad. dan gaat het weken goed doet ie alles voor me en dan is het ineens weer afgelopen. gisteravond lag hij tegen me aan maar het doet me gewoon helemaal niks meer. ik ben niet mezelf meer en loop me aan alles te irriteren. @mv3hartendiefjes, ik ga ook idd me hart volgen en het dus vanavond vertellen. ik wil me idd ook weer gelukkig voelen en dat ben ik nu niet meer.
Anno moeilijk heh meid. Maar als zoveel gesprekken niks uithalen voor langere tijd, helaas word het straks ook niet beter uit ervaring. Ik walgde me op een gegeven moment van mijn ex. En de beste stap is geweest om uiteindelijk idd te scheiden. Heel veel sterkte en succes met je stap!
anno28 het zal een moeilijk gesprek worden en denk heel beladen maar je komt er wel onwijs veel sterkte en ik hoop dat het een goed gesprek word succes meid
jeetje meid wat heftig. Ik zit absoluut niet in dezelfde situatie (ben sinds 12 weken zwangerschap al alleen) maar wil je wel heel veel succes en sterkte wensen vanavond. Je komt over als een sterke vrouw, volgens mij gaat het helemaal goed komen! Alle geluk gewenst!
Goedemorgen. Nou gisteren was heel raar maar gewoon een opluchting. Nu is het een kwestie van alles regelen. Heb gelukkig redelijk goed geslapen. Hij reageerde dat hij het wel aan zag komen. Maar denk dat het hem nog niet helemaal doordringt. Vanmiddag ga ik een lijst maken met wat ik mee wil nemen en wat niet. Gr anno28
hoi anno28 het zal pas door dringen als je weg bent en alles op gang komt succes en sterkte de komende tijd komt vast en zeker goed
Fijn meid dat het toch enigszinds goed is gegaan qua gesprek. Hopelijk komen jullie uit over de inboedel etc.
We hebben al een hoop dingen op papier gezet. Het is nu de boel rondmaken. Hij wil in het huis blijven de morgen na de bank en naar de advocaat. En dan is het wachten op een huis voor mij en de kinderen.
Pffff kunnen nog nergens terecht. Wil dat alles zo snel mogelijk rond is dan kan ik verder met me leven.
Of vraag eens rond bij campings/bungalowparken in de buurt. Daar kun je ook vaak voor redelijke prijzen voor langere tijd een huisje betrekken. (ter overbrugging)
hey meiden Hebben jullie dat ook gehad op het moment dat je de knoop door gehakt heb begon te twijfelen. Als ik er nu over nadenk wat het voor een rompslomp met zich mee brengt denk ik waar begin ik aan. Maar als ik dan weer denk aan de afgelopen maanden dan denk ik zo wil ik niet verder. Pffff word gek van mezelf op het moment. Hoe zijn jullie hiermee omgegaan? Groetjes anno28
Heel normaal dat je op ziet tegen de rompslomp. Hier een echte vechtscheiding maar nog steeds is het het beste wat ik kon doen. Het zal soms zwaar worden. Maar als je niet meer wil leven als vroeger zul je dat er helaas voor over moeten hebben. Veel succes!
one of kind bedankt voor je antwoord. net deed ie weer heel raar en denk ik ja daarom ga ik scheiden. ik heb hem kansen genoeg gegeven maar zo kan ik idd niet verder leven. maar dat engeltje en die duivel op me schouders die lopen te bekvechten daar word je helemaal schijt ziek van!
Ik denk dat het ook komt door angst voor het onbekende. Je weet nu wat je "hebt", al is dat misschien niet zoals jij het graag zou willen. En je weet niet wat je straks gaat "krijgen".
nou ik het lees denk ja je heb het gelijk bij het rechter eind! ben je helderziend?? dank je dat lucht ff op