Ik vind de test er goed uit zien! We lopen gelijk op Ik heb na Dinsdag geen test meer gedaan, maar wil wel samen met jou een CB digital doen? Alleen maken we allemaal anders hcg aan, dus moeten we niet teleurgesteld zijn als de ene verder is dan de andere. Ik denk dat t bij jou wel goed zit! Knuff..
Nou ik durf het echt niet eerlijk gezegd. Lief dat het het vraagt overigens. Ik moet kijken hoe het morgen is, als ze echt knallen, durf ik het misschien. Hoe zijn jouw testen nu?
Blijft spannend! Hier zelfde termijn en ik had net 2-3 op de cb test maar hcg stijgt bij iedereen anders he...
Ik ben gestopt met testen het moment dat ik 2 positieve testen van KV in handen had. Ik wou mijn lichaam het vertrouwen geven dat het goed komt, en zo niet, dan heeft het zo moeten zijn. Ik moet door mn medicatie zoveel mogelijk stress vermijden, en doortesten kan je erg onzeker maken zie ik aan de dames op dit forum. Daarom niet gedaan. En het scheelt een paar euro's haha! Begrijp me niet verkeerd hoor, ik snap waarom jij wel doortest.
Ik ben het met je eens hoor. Moet nu ook gewoon stoppen. En inderdaad, kv en action hebben behoorlijk aan me verdiend de laatste tijd. En dan bedoel ik ook echt veel verdiend. Ben de ideale klant voor dit soort winkels. Mag best een pluim voor gegeven worden. Hihi. Enfin, ik kan er ook mee leven als het nu niet goed blijkt. Mijn zoontje kwijtraken met 16 weken was tot nu toe het ergste dat ik heb mee gemaakt. De 2 en wellicht de 3e vroege mk die ik had en wellicht nog krijg, doen me emotioneel dan gewoon een stuk minder (niets ten nadelen van mensen die zich nu echt ellendig voelen na een mk, want dat begrijp ik heel goed!)
Bij mij zagen ze er met dit termijn ook zo uit en er lopen 3 kanjers rond... snap wel dat je je zorgen maakt,maar meer als afwachten kan je helaas niet doen...(ik heb bijv in 3 van de 4 zwangerschappen tm week 12 bloedverlies gehad)Wens je een mooie cb toe over een paar dagen en een mooie plakbeeb!
Iemand vertelde mij dat je niet op streepjes moet afgaan om te kijken of ze duidelijk genoeg zijn voor de zwduur/aantal dpo Ze lopen hartstikke mooi op meid en ik weet zeker dat je maandag een mooie uitslag van je bloedonderzoek krijgt
Ik lees al een paar dagen mee met dit topic. Wat moet dit zenuwslopend voor je zijn, je testen zien er goed uit! Ze zijn echt opgelopen hoor. Ook ik duim net zoals de rest voor een goede uitslag maandag en een wolk van een baby over een paar maanden.
Je testen lopen gewoon super op hoor! Ben d'r zelfs jaloers op heb nooit zo'n knallers gehad 😁
Ik vind ze ook supermooi oplopen,ondanks de trage start,en lage beginwaarde,die achteraf te verklaren is omdat je je een paar dagen had verrekendIk denk dat je morgen echt een goede uitslag krijgt.(ik weet het eigenlijk zeker)
Ik duim ook voor je, wachten kan gekmakend werken. Je zult de uren inmiddels wel aftellen... Ik hoop ook voor je dat je nu je laatste testen hebt opgemaakt, want volgens mij geeft het testen alleen maar meer stress (ze zien er prima uit hoor!).
Wat spannend allemaal voor je! Ik vind het er super mooi uitzien en duim voor een goede zwangerschap!