Mijn zoon wordt bijna 5 jaar en dit wordt de eerste keer trakteren op de basisschool (op de peuterspeelzaal mocht je alleen fruit en groenten trakteren) en nu mag in principe alles. Maar ik heb echt geen idee, kom niet verder dan een zakje chips Ik wil iets leuks maken wat ook niet te ingewikkeld is (ben totaal geen crea Bea). Heeft iemand een leuk een simpel idee? Op internet vind ik over het algemeen prachtige creaties maar niet erg simpel.
eierkoek egeltjes (met boter en hagelslag) of zo'n piraatje van een eierkoek deze is ook zo leuk.. https://www.google.nl/search?q=jongenstraktaties&rlz=1C1CHZL_nlNL716NL716&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjOgNOY_YDbAhUNY1AKHSS8AQoQ_AUICygC&biw=1366&bih=637#imgrc=05BquAP6041oXM: maar snap dat het misschien wat te veel knip werk is.. de rest is wel te doen...
IJsjes zijn in dit seizoen altijd een hit bij kinderen en is heel makkelijk. Alleen bij zoiets moet je even informeren bij school of ze een vriezer hebben, of dat je afspreekt hoe laat je het komt brengen.
Ik heb vorig jaar de ijscoman die hier in de wijk rijd gestrikt om met zijn ijskar naar school te rijden. Alle kinderen mochten een hoorntje met 1 bolletje schepijs (smaak naar keuze) en spikkels en ik moest 75 cent per ijsje betalen. Normaal rekent hij 1,20 per ijsje maar omdat het er nu in 1x 25 waren had hij een mooie prijs gemaakt.
Dat is helemaal leuk! Vinden de kinderen hier ook altijd prachtig om zelf hun ijsje te mogen kiezen bij zo’n ijskar.
Er is een website party-kids daar staan heel veel leuke ideeën op. Van uitgebreid tot lekker en simpel.
Met een cocktailprikkertje. Ik doe het snoepje op de prikker, dan de prikker door de middenopening van de drop en dan in de mandarijn.
Ik ga dit jaar voor de eierkoek met zonnebril. En de vishengel. Bestaande uit een stoepkrijt ingepakt in cellofaan folie. Daaraan vast een soepstengel met dropveter en daar hangt een snoep visje aan.
Heb er geen foto van, maar mijn zoon trakteerde van die wiebelogen (voor op je vinger) op een prikker samen met een spekkie en een snoepmondje. Het prikkertje had van die sliertjes bovenop, dus het leek een soort van grappig wezentje. Mijn zoon krijgt verschillende soorten traktaties op school. Denk aan een slak gemaakt met een kabelspek. Nibbit ringen aan een drop of fruitveter, bakje aardbeien, druifjes, Ook lekker: bekertje fruit met een mooie prikker erin. Ook weleens een traktatiezakje met daarin een speeltje/potlood/gum/klikker met een snoepje erbij. Voor de meesters en juffen had ik een gekleurde beker (wegwerp) met daarin een zakje oploskoffie,theezakje,verpakt koekje en verpakt chocolaatje
Ook vond hij een hersluitbaar zakje, met daarop wiebelogen geplakt en een grappig mondje met een tong eruit of vreemde tanden erg leuk, in t zakje zat popcorn. Ook had hij pas een doorzichtig bekertje met daarin 'manna' , van die gekleurde gepofte rijst, met daarin aan de zijkant een plaatje van een vis (soort aquarium idee) Op de manna lag een op maat geknipt rondje papier met daarop ... 5 jaar hoera (zodat het niet zo gemakkelijk eruit valt
Mijn zoon heeft vorig jaar dit getrakteerd. Had bij de plaatselijke snackbar frietbakjes gehaald en deze gevuld met kleine soepstengels. Als ‘saus’ smeerkaas gebruikt, kleine knapkworstjes en een mini hamburgertje als snoepje. Kan ook met cake in reepjes gesneden en dan slagroom als saus. Aangezien het hier gezond moet kon dat laatste dus niet, maar misschien is dat wel leuker voor een 5 jarige op school (dit was op het kdv).
Weet niet hoe lang je nog hebt maar bij Ali Express hebben ze hele leuke zakjes van cellofaan met een leuke opdruk er op. Eenvoudig te vullen met wat je wil. Geen 6 weken wachttijd dan andere ideeën. Een bekertje (IKEA of wegwerp) gevuld met meloen, aardbeien, druifjes, appel of wat anders) een wegwerp vorkje er bij. Prikker met zijn favoriete held. Cupcakes versieren met botercrème met spikkels of glazuur met spikkels. Prikker met favorieten held. Pannekoek besmeren met jam of pasta oprollen en op een prikker, stukje fruit er tussen of aan het einde. Chocolade zoen omtoveren tot pinguin. Wel wat meer knutselen. Iemand op het forum schreef een tijd geleden dat ze een dier/dino heeft gekocht en met een doosje een rugzak gemaakt en achter op gebonden. (Doosje smarties of kleine snoepjes van de HEMA) Verder even inspiratieloos.
Met vijf jaar trakteerde zoontje Spidermanstokjes met knakworst, kaas en komkommer....en met zes jaar Dinobekertjes met poffertjes en aardbei. Ben ook niet zo creatief aangelegd
Ik heb de laatste keer toverstokjes gemaakt, zo; Bekijk bijlage 573374 Met eetbare glitters over het watermeloen sterretje