Tweeling mama's!

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Karel1978, 24 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pippie1976

    Pippie1976 Bekend lid

    8 nov 2008
    798
    0
    0
    Zuid-Holland
    Even snel wat ik onthouden heb:
    @ Adi: wat heerlijk geshopt zeg! Jij kan er voorlopig weer even tegenaan (en de kids ook!). Wij hebben komende zaterdag ook een bruiloft. Toch niet dezelfde??? Ze hebben wel pech met het weer trouwens, het bruidspaar. Ze voorspellen 13 graden en regen :(.

    Wat een mooie gewichten trouwens! En wat een hork van een arts zeg. Ik zou hem maar lekker negeren en dan heeft hij mooi pech :)!

    Meisjes naast elkaar leggen: bij ons liggen ze altijd al naast elkaar en dat gaat prima. Worden ook meestal niet wakker van elkaar.

    @ Karel: wij hebben de bedjes een paar weken geleden naar de middelste stand gezet. Op advies van het CB beter te vroeg dan te laat. Jouw meiden zijn lekker aan het omdraaien dus. Hier vind ik ze ook vaker wel dan niet omgedraaid en dan ook nog ondersteboven in bed ;).

    Grappig dat jullie ook denken over bedelarmbandjes! Vind het zelf echt een superleuk cadeau (leuk ook wat Luca zegt, dat zij er ook één heeft die ze vroeger van haar ouders heeft gekregen!). Ze krijgen al zoveel speelgoed en dat gaat maar even mee. Hieraan hebben ze nu nog niets, maar als ze iets ouder zijn wel.

    @ Ylaisa: fijn te horen dat je eerste werkdagen goed zijn bevallen! En lekker wezen fietsen vandaag las ik op Hyves: heerlijk hoor! Wij willen dit weekend ook nieuwe fietsen gaan kopen met fietszitjes (allebei voor). Lijkt me echt super om met de meiden te gaan fietsen!

    @ Kar: gefeli met de aankoop van jullie nieuwe huis!!!! Heb even gespiekt op Funda en ziet er supergoed uit. Hebben jullie nog kijkers gehad bij jullie huidige huis? En hoe is het met M&B? Koorts weer gezakt?

    @ Jeetje: hoe is het met jou? Al iets beter sinds je goed met je man hebt gepraat? En hoe is het met jou en je moeder?

    @ Habibas, Linda en Lindavnr: sterkte met alle babyperikelen. Volgens mij hebben jullie al heel veel goede adviezen gehad hier, dus ik zal me er (deze keer ;)) verder niet mee bemoeien.

    Ego: de ontwikkelingssprongetjes gaan hier nu wel heel snel opeens zeg! Linde is zich aan het optrekken / opduwen aan de tafel en het muurtje bij onze open haard. Gaat eerst op haar knietjes zitten en duwt zich dan op tot staan. Eerst op één been en dan op het andere. En dan staat ze met zo'n lekker luierkontje te wiebelen op haar beentjes. Vind het echt zooo knap van haar! Ook wel weer onhandig, want kan nu echt geen moment meer weglopen als ze 'vrij' aan het spelen zijn in de kamer;). Ze kukelt ook nog wel eens om namelijk en de vloer is vrij hard. Hoe doen de andere mama's dat??? Kan toch ook niet constant achter haar blijven staan (of wel :(). Merle is nog niet zover, die wil wel heel graag staan, maar zich optrekken doet ze nog niet. Ze is motorisch altijd iets langzamer dan Linde, maar zij kletst meer en heeft al twee tanden. Zo hebben ze allebei wat! Leuk om te zien dat ze daarin verschillen.

    Vandaag zijn we lekker wezen uitwaaien op het strand. De meiden vonden het maar gek volgens mij, om de zee te zien. Morgen is het weer KDV-tijd. Ben benieuwd hoe ze het dit keer gaan vinden. Gijs en ik gaan ze samen wegbrengen en ik moet daarna werken. Vrijdag ook nog werken en dan hebben we allebei lekker een week vrij. Nu al zin in. Dinsdag gaan M&L wel naar de creche (halve dag), dus hebben wij een halve dag tijd om samen wat leuks te gaan doen.

    Sorry voor iedereen die ik vergeten ben. Volgende keer weer :). Nu lekker kopje thee op de bank met Gijs.
     
  2. Kar76

    Kar76 VIP lid

    30 okt 2006
    5.124
    0
    0
    Maastricht!
    Even vlug:
    Ik ben blij dat we straks 4 slaapkamers hebben.. dan kunnen Mette en Bjarne eventueel uit elkaar. Want die maken elkaar dus wel wakker met hun gehuil. :( Gelukkig slaapt Sverre er tegenwoordig wel doorheen, dat was in 't begin ook niet zo.
     
  3. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Even heel snel, tussen een filmpje die ik lekker zit te kijken met mn mannetje door: Jeuj! Jesse heeft niet gespuugd na de laatste fles waar 3 schepjes johannesbrood in zaten!! :D:D:D
    Dus het helpt toch!
    En zijn ontlasting is ook weer goed nu hij dat erbij krijgt.
    Fijn! :)
    Hopelijk gaat ie er niet zo ongelooflijk van laxeren zoals voorheen, maar goed, da's dan nog altijd beter dan spugen én harde ontlasting. (veel poep kan geen kwaad, toch?)

    Dankje voor jullie reacties allemaal, en sorry dat ik verder even niet reageer :)

    groetjes!
     
  4. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Adi: Lekker hoor zoveel geshopt! Kun je er weer even tegenaan. En wat een achterlijke arts bij het CB!

    Margit: Wat super leuk dat ze nu zo hard gaan in hun ontwikkeling al kan ik em voorstellen dat het wel lastig is. Hopelijk gaat het vrijdag met de meiden beter op het KDV.


    Lindavnr: Wat fijn dat Jesse nu niet hoefde te spugen! En dat laxerende komt dus ook goed uit. Maar volgens mij werkt het toch maar even laxerend? Wennen de darmpjes er na verloop van tiojd toch ook wel weer aan?

    Hier: We hebben vannacht door kunnen slapen, tussen 22:00 en 06:00 heb ik geen kind gehoord.Heerlijk, hopelijk gaan ze dit vol houden,....

    Oh ik hoor Pepijn roepen, de jongen heeft honger...Later meer!
     
  5. Karel1978

    Karel1978 Fanatiek lid

    12 jan 2009
    2.273
    0
    0
    Maastricht
    Lindavnr: dat poepen stopt wel weer hoor. De darmpjes moeten even wennen aan de vezels en dan is het weer zoals vanouds ;) Fijn dat er niet meer zoveel gespugd wordt!!

    margit: de meiden gaan nu als een speer zeg :$ Ik ben benieuwd hoe het nu op de creche gaat!! Ik kan de bedjes helaas niet naar een middenstand zetten. Het is hoog of laag ;) Maar ze zijn zo aan het kuren dat ik het een dezer dagen wel doe. Want in de box, leggen ze hun voeten op de rand en drukken ze zich omhoog...

    Ik heb ook nog een bedelarmbandje van mijn ouders. Echt leuk om te bewaren. Dus ik denk dat ze ze hier ook krijgen :D

    Kar: lekker joh 4 slaapkamers!! Lekker veel ruimte!

    Hier nog altijd veel pijn aan de tandjes. Nu heeft Sofia haar hele kontje open liggen...Romy zit nog steeds te kauwen op har vingers en ze is nog steeds niet haar oude zelf... hopelijk gaat het snel voorbij....
     
  6. adi

    adi Niet meer actief

    Karel, wat sneu die pijn zeg! Zijn ze tandjes al door? Ik ben zo blij dat er bij Aldin nr2 doorgekomen is zonder dat we het gemerkt hebben, je ziet nu al twee tanden zitten, is net een konijntje ;)

    Dames, die bedelarmbandjes zijn een goed idee! Maar hoe hebben jullie dit aangepakt? Ik weet niet eens waar je die armbandjes apart kunt kopen van de hangertjes, die je dan elk jaar eentje erbij zet. :( En hebben jullie dan zilveren gegeven?
     
  7. ylaisa271982

    ylaisa271982 Actief lid

    8 mei 2007
    393
    0
    0
    @Margit
    Onze vloer is ook heel hard..vloertegels..dus ik hou mn hart vast als die van mij zich gaan optrekken etc..
    Ik zou dus ook heeeeeeeeel graag willen weten hoe anders mama's dat doen!
    Maar tjee wat gaan je meiden ineens snel!..Kan me nog heugen dat ze net konden zitten..lijkt zo kort geleden

    @Adi wil jij Aldin dan ook een armbandje geven...want ik vind het ook een heel goed idee...alleen je doet dat niet zo gauw bij een jongen he?

    Sowieso willen wij voor hun eerste verjaardag een rekening openen..en dan elke maand een vast bedrag storten..altijd lekker over 18 jaar!
     
  8. Karel1978

    Karel1978 Fanatiek lid

    12 jan 2009
    2.273
    0
    0
    Maastricht
    Hebben wij ook gedaan na de geboorte. Ze krijgen zo vaak centjes en kunnen er dan niets mee. Dan storten wij het op hun rkening. Is inderdaad leuk voor als ze 18 zijn! heb ik ook gekregen van mijn ouders en is toch lekker!!

    Vallen: ik denk toch dat ze aldoende moeten leren ;) Je kunt toch moeilijk er altijd bij zijn toch?

    Ik vind dat je voor een jochie best een armandje kunt doen. Ik zou dan alleen een armbandje met naamplaatje ofzo kopen...

    zoiets bijv.

    Babyarmbandje victoria juwelen - Aangeboden op 2dehands.be
     
  9. adi

    adi Niet meer actief

    Deze heeft ie al gekregen van oma.
    Ik had eigenlijk niet eens gedacht aan de armbandjes, maar las het hier, en het lijkt me een leuk idee. Alleen voor de meiden dan, voor Aldin zou ik iets anders verzinnen. Ik zie hem straks niet rondlopen met een bedelarmbandje inderdaad 8)
     
  10. Linda

    Linda VIP lid

    24 sep 2006
    7.819
    0
    36
    Gelderland
    Jeetje wat veel geschreven, probeer even te reageren:

    Dip: hier eind vorige week er helemaal doorheen gezeten, ik was zo moe dat ik moest overgeven. Vervolgens dagenlang een soort van buikgriep gehad, mijn lijf was helemaal van slag volgens mij. Lindavnr: knuffel van mij.

    Margit: oh mijn hart brak toen ik je berichtje las. Gisteravond lag ik al te janken hoe het nou straks met het KDV moest. Ze weten vast niet hoe ze Evy het beste de fles moeten geven, en Timo is zo lief, die laten ze straks vast helemaal alleen in z'n bedje liggen.... ojee dit waren de doemscenario's maar ik zag het even helemaal niet zitten, gelukkig duurt het nog bijna twee maanden.

    Voedingen: hier zitten ze beide op 6 voedingen van 165/5. Evy drinkt 'm niet altijd leeg. Heb al wel een keer 5 geprobeerd, lukt wel, maar met veel gedoe en gerek dus dara heb ik geen zin in, misschien lukt het over een tijdje vanzelf. Morgen CB dus we horen het wel, ben weer benieuwd naar de gewichten.

    hier gaat verder alles goed, Evy lijkt het goed te doen op johannesbroodpitmeel (nutriton) alleen na het drinken moet ze nog huilen en heeft ze bijna altijd de hik. Mijn vermoeden op verborgen reflux is nu erg sterk, diverse, tekenen, Ivo denkt het ook. Morgen naar CB ook voor prikjes, dan er nog maar over hebben maar in ieder geval drinkt ze weer!
     
  11. Karel1978

    Karel1978 Fanatiek lid

    12 jan 2009
    2.273
    0
    0
    Maastricht

    Als je kids naar het kdv gaan, moet je die gevoelens delen met de leidsters. Dat vinden ze heel normaal. Hebben wij ook gedaan na onze ervaringen in het zkh.
    Hier willen bijv. de meiden alleen liggend de fles hebben ;) Nou dat doen ze in de creche ook!! En als Timo zo lief is, zullen ze hem niet laten liggen..alleen heel veel knuffelen ;)

    Succes met Evy..hopelijk valt het allemaal mee!!
     
  12. Kar76

    Kar76 VIP lid

    30 okt 2006
    5.124
    0
    0
    Maastricht!
    Linda: Ja, je zorgen gewoon bespreken hoor! Bij ons kdv hebben ze de hele slaapkamer verbouwd toen wij aangaven dat Bjarne zo graag Mette wilde zien, ook bij het slapen. Toen hij nog zo slecht hoorde. Zo lief vond ik dat. En lieve kindjes worden idd gewoon lekker veel geknuffeld (Bjarne ook ;)). Sterkte met de prikjes morgen.

    Lindavnr: fijn dat het johannesbroodpitmeel lijkt te werken! Die ontlasting normaliseert idd volgens mij wel weer, en zo niet, dan even advies inwinnen bij cb ofzo.

    Karel: hier ook tandjestijd, Bjarne heeft knalrode wangen, en als hij de speen van de fles in zijn mond heeft gaat hij telkens met zijn koppie heen en weer om zijn tandvlees te masseren. En hij vindt het gepiep dat daardoor ontstaat ook leuk volgens mij. :D Maar het is wel zielig, hij kan ook niets met bijtringen enzo. :(

    Zo grappig trouwens, hij kan nee schudden! Als we hem iets willen voeren bijvoorbeeld en hij wil echt niet meer, dan schudt hij 'nee'. En toen we wilden voelen aan zijn tandjes ook. :D Zo schattig!! (Mette kijkt alleen met een blik: "Waag het niet!" :D)
     
  13. Jipper

    Jipper Fanatiek lid

    22 jan 2008
    2.394
    1
    0
    Reageer alleen even snel hier op, voor de rest heb ik echt geen puf meer...

    Onze jongens hebben heel wat blauwe plekken en bulten opgelopen in de tijd dat ze zich begonnen op te trekken. Natuurlijk hielden we het wel in de gaten, maar er is geen beginnen aan om er steeds op tijd bij te zijn. Of je moet constant achter ze gaan zitten (zoals mijn schoonmoeder nog steeds doet... ;)). Gewoon vallen en stoten-gel van VSM (;)) kopen en de blauwe plekken zijn zo weer weg!! :D

    Zo, ik duik vroeg m'n bedje in. Morgen weer een lange klus- en IKEAdag, maar het schiet lekker op, dus dat is heerlijk!! Tot snel!!
     
  14. Pippie1976

    Pippie1976 Bekend lid

    8 nov 2008
    798
    0
    0
    Zuid-Holland
    @ Adi: bedelarmbandjes heb ik gewoon bij de juwelier bij ons in de buurt gekocht. Bedeltjes kun je er los bij kopen en er per stuk aan laten zetten. Leuk dat jullie het allemaal ook zo'n leuk idee vinden!

    @ Linda: ik vind het ook echt moeilijk om m'n meiskes naar het KDV te brengen. Maar vandaag ging het echt al een stuk beter met ze op het KDV. Ze zijn er 3 uur geweest en hadden het best naar hun zin gehad. Heb er nu zelf ook een positiever gevoel over. En bij ons kun je idd gewoon aangeven hoe ze in bed gelegd willen worden, hoe ze de fles willen hebben, etc.

    @ Vallen en opstaan: ik ga VSM-creme maar kopen denk ik, want er is inderdaad geen houden aan... Je draait je even om en madam staat alweer aan de stenen rand bij de open haard... ;)

    Nog even ego: we hebben dit weekend een bruiloft, hadden een hotelletje geboekt en de meiskes zouden gaan logeren bij mijn ouders. Nu belde mijn vader alleen net dat hij ruzie heeft gehad met mijn moeder (niet voor het eerst, maar wel voor het eerst zo heftig volgens mij) en dat het hun beter lijkt als M&L niet komen logeren. Ze kunnen niet garanderen dat ze hen een rustige en harmonieuze omgeving kunnen bieden op dit moment :(. Vind het echt zó sneu. Voor hen, want het is helemaal niet leuk als je ruzie hebt en zó langs elkaar heen praat als zij doen (want dat is het probleem volgens mij, twee heel verschillende golflengtes...), en ze hadden zich er zó op verheugd dat M&L zouden komen logeren. Ben wel blij dat ze er eerlijk over zijn, want ik wil ook niet dat mijn kinderen in een ruzieachtige sfeer zitten een heel weekend. Maar ook voor ons, want ik had me zo verheugd op een weekendje weg met Gijs :(. Morgen maar even bellen met de vader van Gijs en hopen dat hij dit weekend op wil passen...

    Zo, even van me af kunnen schrijven... Ga lekker slapen. Nog 1 dagje werken en dan vakantie!!!
     
  15. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Linda: Wat vervelend dat je er zo doorheen zat meid. Hopelijk gaat het nu weer beter. Ik ken die angsten voor het kdv wel. Ben blij dat ze maar 1 dagje gaan. En dat ze pas vanaf 1 oktober erheen hoeven. Kan ik nog even aan de gedachte wennen.


    Kar: Wat leuk dat Bjarne nee kan schudden!:) Wel zielig altijd het krijgen van tandjes. Is hij verder wel weer lekker opgeknapt?

    Jipper: Gaat alles goed met het huis?

    Margit: Wat balen dat je ouders niet op kunnen passen. voor hun ook niet leuk dat ze ruzie hebben natuurlijk, wel netjes dat ze het gewoon melden . En M&L dus geen onveilig gevoel willen geven. Ik hoop wle voor je dat je een andere oplossing vindt!

    Hier: Pepijn en Florine slapen weer door. Maar wat nog niet eerder was voorgekomen, was dat ze precies hetzelfe ritme namen. Ze slapen nu heerlijk tussen 22:00 en 06:00. Dan kan Don precies helpen met de fles geven, ben zo trots op ze! Ik hoop dat ze dit nu volhouden, want ik knap er aardig van op.

    Verder zal ik hier wat minder vaak zijn, ik ga wat vaker klussen en Don blijft wat vaker bij de kinderen. Er moet momenteel nog heel veel houtwerk geschilderd worden en dat vind hij zo vreselijk. En ik niet, vandaar...
     
  16. ylaisa271982

    ylaisa271982 Actief lid

    8 mei 2007
    393
    0
    0
    @Margit dat is indd balen! Dan is het blijkbaar dus niet 123 opgelost als je vader nu al afbelt en er vanuit gaat dat de sfeer niet optimaal is..Bleeh..vreselijk is dat zo'n sfeertje waar je zelf in zit..gelukkig voor M&L dat ze er niet tussen zitten..goed van je paps!
    Je feestje zal vast wel goedkomen..en anders een vriendin ofzo bij jullie thuis?

    Hier: blije kids...gaat heel goed de afgelopen tijd! Ook met Steijn..ik laat hem gewoon jammeren op het kleed en dan gauw genoeg ontdekt hij zelf waar hij mee kan spelen...Heb gelezen dat verveling goed is voor de creativiteit hahaha...en dat als je je eenmaal toegeeft aan het feit elke keer maar te verzinnen wat de kids kunnen gaan doen..je straks de hele dag op zo'n speelkleed zit..blokken te bouwen ;)
    Vanmidag komt mijn hoogzwangere vriendinnetje een broodje eten ( 39wk erg spannend! ) en vanavond naar de film "de gelukkig huisvrouw"..ben erg benieuwd hoe die is.
     
  17. Karel1978

    Karel1978 Fanatiek lid

    12 jan 2009
    2.273
    0
    0
    Maastricht
    Margit: balen zeg :( Wel goed van je vader dat hij dit zelf aangeeft hoe vervelend de reden ook is... Hopelijk komt het wel snel goed en vinden jullie oppas!

    Voor de rest..sorry, weet het niet meer. Zit hier helemaal te balen. Sofia heeft nu zo onwijs veel last van haar billentjes. Het is helemaal kapot en ze gilt het echt uit als ze verschoont moet worden. Elke keer zit echt alles onder de poep. Naja, water achtige poep is het en het stinkt! :$ Ze heeft echt zoveel pijn. Ik geen al alle tandmiddeltjes die er zijn en verschoon om de 2 uur, soms vaker en smeer bepanthen. Ik moet de paracetamol echt verdelen over de dag omdat ze er daar maar 3 van mag, en ik wil die zoveel mogelijk voor 's avonds bewaren :( Pff.. arm meisje...

    Nu heb ik ook nog een vraag; hoe deden/doen jullie dat met mee eten? Nu geef ik eerst de meiden eten, en dan als zij op bed liggen eten wij. Maar ja, ze moeten natuurlijk zelf leren eten en dan het liefst met z'n allen...maar hoe doe je dat? Dan koelt je eigen eten toch af? Ben heel benieuwd hoe jullie dat doen. Ben nu wel begonnen met gewoon stukken banaan aanbieden ipv geblenderd en dat gaat heet goed! Vanmiddag proberen of ze zelf brood kunnen eten, amar ja dat avond eten is me toch een raadsel hoe ik ze dat met leren...
     
  18. ylaisa271982

    ylaisa271982 Actief lid

    8 mei 2007
    393
    0
    0
    @Karel misschien even de dokter bellen of het cb..het schijnt erbij te horen natuurlijk...maar dit is wel erg..en zo sneu! Misschien hebben hun nog een wondermiddel..en de billetjes met een washandje en koud water schoonmaken ipv doekjes..in de doekjes zit toch weer een stofje waardoor het prikt als het stuk is.
    Mbt samen eten..de kids eten met ons mee va dat ze ongeveer 9 mnd waren..het is even een gestuntel maar je word daar erg handig in..Ik merk dat Steijn erg ongeduldig is en helemaal als hij ziet dat ik zn bord op tafel heb staan..ik schep eerst hun eten op..prak het..en dan heeft het tijd om af te koelen..dan zet ik onze borden op tafel en vaak moeten we nog opscheppen maar dan geven we de kids alvast de 1e hap..en anders voordat we de kids aanschuiven scheppen wij alvast op.
    Over het algemeen word ons eten niet koud hoor..we geven de kids 1 a 2 happen achter elkaar..dan wij 1 a 2 happen achter elkaar..
    Dit heb ik ook vaak alleen gedaan..met zn 3tjes eten..en dat ging prima.
     
  19. Helena1977

    Helena1977 Bekend lid

    7 jun 2009
    514
    0
    0
    Margit, wat een nare situatie. Ik kan me voorstellen dat het zowel voor jullie als voor je ouders jammer is. Ik hoop dat je het nog op kunt lossen zodat je lekker weg kunt.

    Karel, ach die arme Sofia. Echt sneu voor haar. Heb je ook wel eens de mogelijkheid om haar een poosje in haar blote billen te leggen? Dat schijnt het beste te zijn tegen kapotte billen, lekker aan de lucht laten drogen zodat er korstjes op kunnen komen.
    Goed dat jouw meiden die grote stukken fruit willen. Hier willen ze dat echt niet wat fruit betreft.
    Wat het warm eten betreft:
    Wij voeren de jongens terwijl we eten. Ik schep gewoon wat minder op mijn bord en dan wat vaker. In de pan blijft het warmer. En dan is het eigenlijk hapje voeren, hapje voor mama. Soms geven we de jongens wel eens een boontje, stukje vlees of een patatje in de hand. Kunnen wij ook weer dooreten. Tegenwoordig krijgen ze steeds meer interesse in vorken, dus we gaan ze vanavond proberen zelf stukjes te laten eten met hun kinderbestekjes.

    Ylaisa, lekker zeg, twee vrolijke kids en een leuk uitje in het vooruitzicht. Geniet er vooral van zou ik zeggen :)

    Marye, veel succes met schilderen! Ik kan me Don wel voorstellen ;). Sausen vind ik wel leuk, maar echt schilderen...

    Kar, wat jammer dat Mette en Bjarne elkaar soms wakker huilen. Hebben wij na een paar maanden ook gehad met Lex en Midas, dachten we. Uiteindelijk hebben we ze toen uit elkaar gelegd, maar dat hielp geen fluit. Nu liggen ze weer bij elkaar en is vooral Lex een heel stuk rustiger. En..ze slapen gewoon door elkaars gehuil heen...als het niet te lang duurt ;)
    Oh en zo schattig dat Nee-schudden. Midas heeft dat ook heel lang gedaan.

    Linda, goed voor jezelf zorgen hè? Fijn dat het beter gaat met de nutriton. Verborgen reflux kan natuurlijk heel goed. Gewoon gulzig kan ook heel goed. Gulzige drinkers drinken vaak veel lucht mee waardoor ze veel boeren, krampjes hebben en door het snelle drinken nog niet door hebben dat ze vol zitten. Had Lex ook erg veel last van.

    @ bedelarmbandjes: superleuk dat jullie dat aan jullie dochters geven. Ik heb zelf een bedelketting van vroeger. Vond ik altijd heel speciaal dat ik weer een bedeltje er bij kreeg.

    @ optrekken: haha, wen er maar aan dat ze echt wel vaak gaan vallen! Hier komt er elke dag wel een blauwe plek bij. Mijn ervaring is dat ze snel genoeg leren. Ze zijn hier echt wel eens achterover gevallen met hun hoofdjes op de grond ( wij hebben laminaat), maar ze leren snel genoeg optrekken en steviger staan.

    Hier echt een heel onrustige Midas 's nachts. Ik weet echt niet meer wat ik met hem moet. Kon hem wel achter het behang plakken vannacht.
    Om 21.30 begon meneer te jammeren en te huilen en te gillen. Tot 22.30 beneden gehouden, niks hielp. Flesje wilde hij niet, schone luier gegeven, buikje gemasseerd, Dentinox gesmeerd, rondgelopen, in de box gezet, het hielp allemaal niks. Met veel moeite in zijn bedje in slaap gekregen. Ik ben er maar naast gaan liggen. Om 2.00 werd hij weer wakker, gillend. Toen maar weer een flesje aangeboden, dit keer wilde hij wel. Maar niet slapen. Uiteindelijk heeft Berry hem mee naar bed genomen en daar wilde meneer dit keer wel slapen. Pffff... Ik hoorde al van mijn vriendin dat haar kinderen ook rond 15 maanden zo'n hele onrustige periode hebben gehad. Mooi balen allemaal.
    Met mij gaat het weer oké. Eerste dagje alleen thuis weer met de heren. Gaat eigenlijk prima. Volgende week ga ik weer rustig aan wat werk oppakken.
    Gisteren voor Lex 3 paar superleuke gympen gekocht bij de hema. Ze zijn Midas jammergenoeg nog wat te groot, maar Lex kan maat 22 al wel hebben, haha! Hij ziet er nu heel stoer en groot uit.
     
  20. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    ha meiden,
    even ego want wil nu lekker ff tijd voor mezelf hebben en even niet super veel op t forum hangen :)

    Zat er vanmorgen weer even doorheen.
    Arno is de afgelopen 2 dagen vrij geweest en dat was heerlijk, maar zag er vanmorgen alweer zo tegen op om 't alleen te moeten doen vandaag.
    Ik denk ook omdat Daan's stoma er vanmorgen om 6 uur af lag,alles weer onder de poep bij hem. pff.
    Gelukkig had Arno tijd om mee te helpen met hem in bad doen, dat scheelt een hoop geklooi en stress.
    Maar toch, ik baalde er van. Gelukkig was ie super lief, heeft ie mee de fles gegeven (terwijl ie eigenlijk daar geen tijd voor had ivm werk) en had ie een lief briefje geschreven voor me toen ik beneden kwam.
    En een mailtje vanuit het werk hoe het ging :)
    Dus nu gaat ie wel weer. kindjes net gevoed en dat ging goed, ze liggen nu op bed. als het goed is tot half 3, dus heb lekker even de tijd.
    Het valt me dus even behoorlijk zwaar de laatste dagen, maar goed, we gaan proberen het weer even goed op te pakken en er weer van te genieten, want dat doe ik even te weinig vind ik. Ik zie het meer als; 'oh, ik moet weer, weer verschonen en voeden, gaan we weer.' terwijl het juist leuk moet zijn.
    Maar ik denk dat ik daarin gewoon nog mn weg moet vinden met 2 kindjes, want ik weet zeker dat als ik 1 kindje had, dat het dan elke keer een genot was om weer te mogen, en dat het bij wijze van vechten was wie de fles zou mogen geven.
    Maar komt goed... :)

    Dus nu ga ik gauw weer stoppen met forummen :)

    liefs!
     

Deel Deze Pagina