Tweeling

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Mima, 9 nov 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Audrey

    Audrey Actief lid

    9 nov 2006
    175
    0
    0
    Randstad
    PS Daisy, wilde nog zeggen, wat ben je toch mooi - net je laatste buikfoto gezien. Mooi hoor, zo slank, en die prachtige buik. Ik moet je nog inhalen, maar ik lijk intussen wel veel op de vrouwen in mijn zw-gym die al rond de 32 weken zijn.
    Morgen ook maar een fototje maken.
     
  2. Audrey

    Audrey Actief lid

    9 nov 2006
    175
    0
    0
    Randstad
    Sorry Daisy, was vergeten - de Diaper Champ is een speciaal prullenbak voor luiers. Luchtdicht door middel van een speciale opening waardoor je niet elke keer een poepwalm in de kamer krijgt als je weer iets stort. Je hebt ook de Nappy Wrapper die ieder luier afzonderlijk inpakt, maar die zijn duur in gebruik, en wij tweeling moeders hebben het wel over 10.000 luiers! Voordeel van de DC is dat je gewone vuilnis zakken kan gebruiken, niet dure specifieke cartridges.

    http://www.diaperchamp.info/

    Wij hebben de middelste maat genomen, (met korting bij Prenatal van het weekend). Ze zijn niet geodkoop, maar ja, over een paar jaar, en overal waar ik kom bij vrienden, zweren ze erbij.
    Ja, anderen gebruiken gewoon de geparfuumeerde zakjes van de drogisterij - werkt vast ook erg goed. Maar dit is wel makkelijk.

    @Ervaren moeders - kan iemand mij meer vertellen over inlegluiers? Ik had op de milieucentrale site gelezen dat je veel minder wergwerpluiers gebruikt als je inlegluiers gebruikt, die vangen dan kleine plasjes op, kan de luier nog mee.
     
  3. @ Audrey: Ik heb zelf geen ervaring met inlegluiers. Bij Esmée gebruiken we alleen pampers. Ik heb er wel het één en ander over gehoord. Misschien is dat bij ons straks ook een optie.

    Iemand vroeg me hoeveel ik was aangekomen tot nog toe. Nou, ik zit nu op 11 kilo erbij. Bij Esmée ben ik destijds 20 kilo aangekomen...dus nu vind ik het wel netjes gaan :)

    Ik heb een tweelingfiets gekocht waar een derde zitje voorop het stuur kan! Ben er zo blij mee! Nu kan ik lekker met de 3 kleintjes fietsen met mooi weer! Duurt nog wel even maar de fiets is binnen :):) Ik heb een foto in mijn album geplaatst.
     
  4. Audrey

    Audrey Actief lid

    9 nov 2006
    175
    0
    0
    Randstad
    Hoi Veertje (en andere ervaren mamas) - ik wil de aanbiedingen in de gaten houden, luiers enz. Maar stel dat ik wil inkopen, om te beginnen met de kleinste, hoeveel pakken luiers moet ik in huis halen?

    Sorry - erg domme vraag misschien, maar ook zonder om de aanbiedingen te laten schieten, of te veel van een maat in te kopen.

    Dank je vast.
     
  5. Bij Esmée was het normaal om na iedere voeding een nieuwe pamper te geven. Dus 7 voedingen was zeker 7 pampers (tenzij er tussendoor nog gepoept werd :) ). Doe dit nu dus keer 2...minstens 14 pampers per dag...Als je dan rekent hoeveel pampers en in zo'n pak zit dan weet je ongeveer wat je nodig hebt. Ik heb nu 1 pak klaarliggen maar ik moet er zeker nog meer bijhalen. Maar dat is natuurlijk ook zo gedaan als de kids er zijn.

    Is wat hè? Pfffff.....hihi.
     
  6. roca81

    roca81 Bekend lid

    26 okt 2006
    851
    0
    0
    Hey allemaal,

    Wat wordt hier weer gezellig veel geschreven zeg!

    Veertje, wat handig zo'n tweeling fiets! Inderdaad makkelijk met 3 kindjes dadelijk!

    Hoe kun je op een normale fiets eigenlijk een tweeling meenemen? Ik vraag me af of zo'n stoeltje voor aan het stuur, op de een of andere manier ook achterop al past? Of moeten de kinderen daarvoor alweer ouder zijn?

    14 pampers per dag... :) ! Wij hebben tot nu toe volgens mij een stuk of 6 pakken Pampers New Born (2 tm 5 kg).

    Vannacht een beetje geschrokken. Tijdens afvegen :oops: beetje bloed op toiletpapier. Maar vanmorgen en nu niks meer, dus weet ook niet wat het was. Ik dacht eerst iets van begin slijmprop, maar nu denk ik aan klein wondje of zo.

    Tal, inderdaad nog even geduld hebben om de geslachtjes te zien. Wij hebben tot 20 weken moeten wachten. Bij 16 weken lagen de kindjes mooi met beentje helemaal tegen elkaar aan, we konden helaas niks zien. Was een beetje teleurgesteld, want ik was zoooo benieuwd. Maar gelukkig met 20 weken wel zichtbaar!

    Groetjes Roca
     
  7. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Veertje, leuke fiets! Die had ik nog nooit gezien, wel een waarbij de kindjes beide achterop zitten, en dan achterelkaar! Maar hier zitten ze gezellig naast elkaar!

    Roca, zou idd een gesprongen adertje ofzo geweest kunnen zijn. Aan de andere kant, zou het ook langzaam aan het begin kunnen zijn. Maar ze kunnen beter nog even wachten met komen!

    Luiers, tja, die gaan er heel wat doorheen. Hier was het in het begin ook elke voeding, dus 8-9x verschonen op een dag, dus dat was 16-18 op een dag. In zo een pakjes nr.1 luiers zitten 28 luiers, dus dat was nog geen 2 dagen met 1 pakje. Na een tijdje verschoonde ik niet meer elke voeding, maar alleen als ze erg nat waren of gepoept hadden. Maar de meeste tijd kwamen wij op 5 van die pakjes in de week.

    Inlegluiers, heb ik nog nooit van gehoord. Tenminste niet voor in plastic luiers. Voor katoenen luiers heb je wel van die inlegvelletjes en luiers zodat je het buitenste broekje nogmaals kan gebruiken.

    De maten is een beetje lastig in het voren in te slaan denk ik. Ligt er natuurlijk aan hoe groot je kindjes zijn, en hoe snel ze groeien. Wij hebben heel lang nr.1 gehad, toen een tijdje nr.2, en nu denk ik dat we binnenkort naar nr.3 gaan. Wij hebben overigens altijd huggies, zijn ook geregeld in de reclame bij de etos en de AH 3 pakken voor ong 20 euro. Maar die nr.1 luiertjes, die gelden niet voor de reclame, zijn 5euro nog wat per pakje geloof ik, dus dan zouden ze juist duurder zijn :D . Maar als je in wilt slaan, kan je bijv, 3 pakken nr.2 nemen, 3 pakken nr.3 nemen, 3 pakken nr.4 nemen. Maar ik zou zeggen kijk hoe de luiers bevallen, dan kan je nog over op een ander merk. Wij vonden pampers newborn namlijk helemaal niet fijn zitten, gelukkig hadden we maar 2 pakjes ;) .
     
  8. Marian

    Marian Fanatiek lid

    27 feb 2006
    3.648
    0
    0
    Op dit moment lekker thuisblijfmama
    Kampen
    Dag dames!

    Van deze kant al heeeel lang niets meer laten horen.... :oops: Sorry daarvoor!

    Het gaat hier allemaal zijn gangetje, ik heb eindelijk durven toegeven dat het allemaal toch best zwaar is, dus er valt een hele last van me af! Mijn man helpt me nu een stuk meer dan eerst en ik ben in de middagen weer een beetje aan het bijslapen.

    Over de pampers, we hebben hier een best lange tijd de prematuur-pampers van kruidvat eigen merk gebruikt, de pampers newborn waren aan de grote kant... Deze bevielen erg goed, maar ik zou er niet teveel van inslaan in het voren omdat je natuurlijk nooit weet hoe groot je kindjes zijn als ze geboren worden. Eén pakje in huis is misschien makkelijk zodat je kunt passen wat het beste is? In het ziekenhuis gebruiken ze voor de allerkleinsten ook prematuurpampers (van pampers zelf, maar die zijn in de winkel niet verkrijgbaar).

    Ik moet weer gaan, de kinderen worden wakker!
     
  9. Noor28

    Noor28 Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.801
    0
    0
    verpleegkundige
    Nieuw Vennep
    Hellohello!

    zozo er wordt lekker gekletst hier!

    Veertje: leuk zeg! Hihi zie je jezelf al fietsen met het hele spul? Kun je je nu nog niks bij voorstellen he?

    Luiers: wij hadden een stuk of 8 pakken nummer 1.
    Ben zelf ook erg tevreden over de huggies, die zijn lekker smal en da's handig bij lange dunne baby's!

    Marian: hoe voel je je verder?
    hoe gaan de nachten?
     
  10. Daisy1975

    Daisy1975 Fanatiek lid

    20 aug 2007
    4.495
    0
    0
    Verkoopster
    brabant
    Hoihoi,

    @Tal,fijn dat alles er goed uit ziet!
    Tuurlijk ben je geen zeikerd joh,gewoon alles vragen!

    @Bolbuikje,nou schandalig vind ik wel ver gaan hoor,je kan toch typen en kolven tegelijk ;)

    @Noor,fijn dat ze zo goed eten joh!

    @Audrey,ja dat gekreun komt mij heeel bekend voor,hahah,maaja moet iets heh!
    Dank je voor je compliment :oops:
    Ben errug benieuwd naar jouw foto,kom maar op,hihi...
    Owja ik wist goed wat het was,nu je het zegt,hahah...(Diaper Champ)

    @Veertje,mooie en handige fiets joh!
    Heb die idd ook nog nooit gezien..

    @Audrey,ik heb idd 2 pakken pampers (Newborn 2t/m5kg)gekocht en de rest zien we dan wel weer,is nog zo bij gehaald!

    @Roca,dat lijkt me idd ook erg schrikken ja,nu helemaal geen last meer van gehad?

    @Marian,wat fijn dat je man nu meehelpt,ik geloof best dat het zwaar is idd!

    Hier worden de voeten alsmaar dikker,maar ik lig dan ook weinig omhoog met mn benen,nog iets te druk voor..
    Meiden,een fijne dag morgen!

    xxxDais..
     
  11. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Ja, erg he! Zie je eens wat je kolvende collega's in werkelijkheid doen :) . Nee, ik was idd aan het kolven en typen tegelijk. 1 hand kolven, 1 hand typen. En ondertussen nog wat administratie bijgewerkt, en wat rekeningen verzonden. Dus ik heb me ook nog nuttig gemaakt in mn kolftijd :p . Oei, en die voeten van jou, lijkt me ook niet bepaald fijn hoor :( . Sterkte, en wel een beetje rustig aan he! ;)

    Ja, hier ook, idd ze zijn een stuk smaller dan Pampers he? Ze zitten hier als gegoten :D .
     
  12. Daisy1975

    Daisy1975 Fanatiek lid

    20 aug 2007
    4.495
    0
    0
    Verkoopster
    brabant
    Goedemorgen!

    @Bolbuikje,ach meid ik geloof je wel hoor :D
    Je bent goed bezig!
    Enne die voeten,nee is echt niet fijn,krijg er zelfs last van,ook van mn rechterhand,is ook al zo dik :(
    Kon ik ook nog niet slapen vannacht 8)
    Maar ach,hoort erbij!

    Dus de pampers Newborn zijn te groot als ik het goed begrijp?
    Stond op mn lijst vandaar dat ik deze heb gekocht...

    xxxDais..
     
  13. Audrey

    Audrey Actief lid

    9 nov 2006
    175
    0
    0
    Randstad
    Ach, arme Daisy, slaap je zo slecht dat je al om zes uur in de weer bent. Ik word de laatste tijd stip om 04.00 wakker, en een honger! De laatste paar dagen gewoon aan toegegeven, glas melk, sneetje koek, en dan weer slapen. Maar volgens manlief begin ik al te draaien vanaf 02.30. Maar ja, dat heeft iedereen denk ik, iig alle vrouwen op mijn zw-gym.

    Dames, bedankt voor alle luier tips - ik heb hier en daar elders op de forum gelezen, en het lijkt dat pampers de populierste zijn, maar zo te horen hangt het erg af van verhoudingen beeb. Huggies dus als ze lang en smal zijn...

    Leuk om je weer te zien Marian - had je man ook gewoon niet door hoe druk je het ermee had, of probeerde jij zelf te veel te doen (flink blijven)?

    Mooie fiets ook. Ik ga (zoals ik al zei) ws toch naar een aanhangkarretje kijken, ook handig voor boodschappen doen (doen we liever niet met de auto, en ik kan me voorstellen dat op een gegeven moment, twee fietstassen te weinig inhoud is met een gezinnetje. Maar ja, nog zoooo ver weg.
    Laat ik eerst maar aan die kamer beginnen... :oops:
    Maar wij boeken vooruitgang - we hebben nu naast de DiaperC en de maxi-cosis, zelfs nu een badje met standaard! Ach, komt wel, commode krijgen we binnenkort van mensen die uit de babies zijn, en twee mensen hebben al wiegjes toegezegd, kunnen we lenen. Wel ga ik volgende week beddengoed regelen - even bedenken wat we nodig hebben voor twee wiegjes (lang leve het Tweelingenboek!)

    Dames, ik ga verder, jammer dat we zulk slecht weer hebben, maar geniet van de vrije dagen (voor zover je toch niet vrij hebt).
     
  14. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Daisy, wij hadden ook 2 pakken pampers newborn hoor, en die zijn gewoon opgegaan. Ach in het begin waren alle luiertjes groot ;) . Ligt er heel erg aan wat voor bouw je kindjes hebben, hier zijn ze smal, maar misschien hebben jou meisjes wel een wat bredere heupjes, en zitten bij jullie juist de pampers of een ander merk heel goed. Nouzeg, nu ook al een opgezette hand, en niet kunnen slapen, tjonge het houd niet op he! Straks kun je alleen nog maar stil in de stoel zitten.

    Audrey, huggies zijn idd smaller van pasvorm dan de pampers dus als je kindjes smal zijn, en de pampers je wat ruim zitten, zou ik een pak huggies halen om te proberen. Of misschien een pak kruidvat eigenmerk, daar lees ik ook vaak positieve verhalen van, ik vind ze persoonlijk snel opzwellen :) . Ik bedoel, na 1 plasje lijkt het al of ze hem een halve dag aan hebben ;) . Jullie zijn dus druk bezig alles in huis te halen. Leuk he?
     
  15. MC lover

    MC lover Actief lid

    16 aug 2007
    436
    0
    0
    Valkenswaard
    Hoi Meiden, wat wordt er hier toch druk gepraat, kan het allemaal niet zo goed bijhouden :rolleyes: Hebben jullie een fijne koninginnedag gehad?

    @Noor: Goed eten en goed groeien, het gaat dus prima met die twee kleine "prullebakkies" van je! Heerlijk.

    @Daisy: Toch maar wat meer met je voeten omhoog gaan liggen? Moeilijk, he!

    @Veertje Heb nu gelukkig wat minder last van mijn heupen (maar mijn bed ligt ondertussen vol kussens, moet eerst door heel die berg heenwerken wil ik mijn schatje even voelen ;) Mooie fiets trouwens!

    @Tal: nog even geduld hebben voor je stoere jongensrompertjes of lieve meisjesrompertjes aan kunt gaan schaffen! Hoop dat je knobbel trouwens inmiddels spoorloos verdwenen is.

    @Audrey: Ja, dat vind ik dus ook zo vreselijk mijn sokken en mijn schoenen aan doen, gelukkig helpt mijn schatje me regelmatig want ik kan er ook niet meer aan! :(

    @Roca: Begrijp dat je geschrokken bent, hoop dat je :baby: :baby: nog even blijven zitten. Hoe gaat het trouwens verder met je? Hou je het allemaal nog een beetje vol? Kun je nog iets doen, of anders gezegd hoe kom jij je dagen door als ik het zo mag vragen?

    @Marian: Fijn weer eens iets van je te horen. Knap dat je hebt durven toegeven dat het allemaal toch wel zwaar is, zal een enorme opluchting zijn hoop dat je genoeg hulp krijgt en een beetje aan jezelf toe komt!

    Ze zijn afgelopen week bij mij langsgeweest van de kraamzorg, ze zeiden dat het fijn was in het begin de kleintjes bij je op de kamer te laten slapen, lijkt me zelf ook wel fijn dus we hebben nu een bedje bij ons op de kamer staan en eentje op de babykamer, ik wil ze in het begin wel samen in een ledikantje laten slapen, die mevrouw zei dat ik ze wel op een bepaalde manier kon opmaken zodat ze er samen in kunnen slapen. Iemand ervaring met beide babies in 1 bedje laten slapen? En voor de a.s. moeders wat zijn jullie van plan?

    Verder nog een vraagje zijn er nog bepaalde dingetjes of tips om aan te denken m.b.t het ziekenhuiskoffertje?

    Veel liefs :)
     
  16. roca81

    roca81 Bekend lid

    26 okt 2006
    851
    0
    0
    Hallo allemaal,

    MC lover, de kindjes gaan niet bij ons op de kamer slapen, wij hebben 2 ledikantjes op de babykamer staan. Ze slapen dus ieder apart in hun eigen bedjes.
    Ik heb geen idee hoe je een bedje om moet maken, zodat er twee kindjes in kunnen slapen.

    Met mij gaat het goed, voel me nog prima. Alleen wat last van dikkere voeten en dikkere vingers. Erg lastig met typen, haha. En schoenen zijn ook lastig, dus loop ik maar op de slippers van mijn vriend, die knellen niet zo.

    De dagen vliegen eigenlijk voorbij, beetje bezoek, boodschapjes doen, internetten, koken, wat opruimen etc. Eigenlijk kan ik alles nog gewoon doen, al is het in een tempo lager. Soms lig ik me 's middags even op bed, wat rusten, maar lang niet elke dag.

    Gaan jullie nog iets leuks doen vandaag? Bij ons is jaarmarkt, dus daar gaan we strakjes even naar toe.

    Groetjes Roca
     
  17. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Roca, fijn zeg dat de dagen lekker snel gaan! 35+5 zie ik! Morgen zouden bij ons de kindjes geboren zijn, en vandaag zou ik de hele dag krampen hebben :D ! Leuk geweest op de markt? Ik ga niks leuks doen vandaag, hoewel, ik ga werken en toevallig vind ik dat heeeeel leuk!

    McLover, wij hebben ze ook allebei meteen op het eigen kamertje gelegd en in een eigen bedje. Maar om ze samen in 1 bedje te leggen kan je iets van een enveloppesteek gebruiken ofzoiets. Weet alleen niet hoe het werkt. Of het dekentje in het midden van het bedje zodat de voetjes tegen elkaar aan liggen. Ik vind het een beetje eng samen in 1 bedje slapen. Ze liggen wel regelmatig samen in de box te spelen ;) .

    Ziekenhuis koffertje? Geen idee, waarschijnlijk heb je alles wel! Een stuk of 4-6 setjes kleertjes (en thuis nog een tasje met kleertjes als jullie langer moeten blijven, zodat niet je man met de verkeerde - tenminste in jou ogen verkeerde - kleertjes aankomt). Ivm ontploffingsgevaar, die eerste dagen :) . Ik ging ontploffen omdat hij het verkeerde vestje bij had, hij ziet blijkbaar geen verschil tussen paars en lichtblauw, nu moest Ruben een paarse aan! Kan toch niet he :) . (ach die mannen hebben wat te verduren hoor) Datzelfde met je eigen kleding. Borstel/tandpasta/tandenborstel/deo niet vergeten. Papier met telefoonnummers (of gewoon je mobiel, dan wel de oplader niet vergeten ;) ).
     
  18. mj24

    mj24 Fanatiek lid

    7 jun 2006
    4.321
    0
    0
    Amsterdam
    ziekenhuiskoffertje heb ik niet gehad, maar waar ik erg blij mee was was toen mijn zus mij een scheermes gaf. heerlijk na zo'n bevalling, even helemaal opfrissen

    en bij ons hebben de meiden 1 week op de kamer geslapen in hun eigen ledikant, maar di ehebben we toen weer terug verhuisd naar hun eigenkamer. wij sliepen echt niet
    samen in 1 bed vind ik wel eng 's nachts. deed het weleens 's middags

    marian, hoop dat je snel opknapt meid.

    hier gister met koninginnedag flink babykleding in de aanbieding ingeslagen. heerlijk dat shoppen. kast puilt uit nu
     
  19. Daisy1975

    Daisy1975 Fanatiek lid

    20 aug 2007
    4.495
    0
    0
    Verkoopster
    brabant
    Hallo meiden,


    @Audrey,idd dat draaien komt me errug bekend voor,en daar word ik nu iedere kaar weer wakker van,ik voel mn buik steeds snap je wat ik bedoel?
    Leuk om alles uit te zoeken heh!

    @Bolbuikje,ja als ze op mij lijken hebben ze idd flinke heupen,hahah...
    Ja het is echt een ramp hier,maar we moeten wel heh,alles voor mn meiden!

    @MC Lover,wij zijn eigenlijk niet van plan om ze in 1 bedje te leggen,ik heb gelezen en gehoord dat het eigenlijk niet mag,wel voor eventjes maar niet de hele nacht?
    Ik zou als ik jouw was nog ff goed navragen...
    En over een koffertje heb ik nog helemaal niet nagedacht,hopelijk heb ik nog ff de tijd! ;)

    @Roca,de laatste loodjes heeh,spannend!
    Zeker als je dan hoort dat bijv Bolbuikje al aan het bevallen ws vandaag...
    En leuke dag gehad?

    @mj24,leuk joh dat shoppen idd!
    Heb jij geen foto's van je meiden?
    Ik heb vannacht aan je moeten denken,

    ik werd vannacht wakker van de krampen onderin mn buik,ik schrok ervan,zou het nu gaan gebeuren dacht ik nog...
    Maar al snel is het gezakt,nu voelt mn buik nog wel een beetje raar maar verder oke.
    Ik had gister het toilet helemaal gepoetst,op mn knieen 8)
    Ik denk dat ik teveel had gedaan dus ik ga nu echt rustig aan doen,deed ik al alleen gister niet dan...

    Fijne avond meiden!
    xxxDais..
     
  20. kreeftje1984

    kreeftje1984 Fanatiek lid

    19 jul 2006
    2.510
    0
    0
    Een huisje in FRIESL
    Hallootjes,

    Ik schaam me diep dat ik niet vaker reageer maar heb het erg druk :( :(

    Oowwww meiden het gaat allemaal al snel zeg....moet heel eerlijk bekennen dat ik blij ben dat ik van die ENORME buik af ben Pfff ik vondt er echt op het laats niets meer aan.
    En als ik zie wat we er voor terug hebben gekregen WOW ben echt APETROTS!

    Voor als jullie nieuwgierig zijn naar de meiden in mijn album staan wat kiekjes ;)

    MEiden ik lees alles mee hoor wil er helemaal niets van missen natuurlijk.


    ik kom gauw eens ven ''uitgebreid'' reageren.
     

Deel Deze Pagina