Uitgerekend januari 2026

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Puttertje, 29 apr 2025.

  1. TheStitcher

    TheStitcher Actief lid

    25 sep 2024
    154
    117
    43
    Vrouw
    Sommigen moeten echt leren hoe ze tactvol kunnen communiceren. Wat een ondoordachte koude reactie zeg! Mijn verloskundige was ook van de weinige woorden. Uiteindelijk vroeg ik zelf of het hartje er goed uitzag en of het goed op tempo klopte. Enige wat ze deed was knikken. Volgens mijn vriend heel positief, maar bij mij schieten de gedachtes er elke keer spontaan in.
    Maargoed, hopelijk komt het allemaal in orde en krijgen we onze kleintjes in onze armen
     
    DCG vindt dit leuk.
  2. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.715
    3.416
    113
    Vrouw
    Ja echt hè?! M’n moeder zei al dat ze zowat rijp zijn om van de oude dag te gaan genieten :roflmao: Bij mijn eerste 3 zwangerschappen echt nooit zoiets met ze meegemaakt, maar sinds mijn zus zijn ze hard achteruit gegaan hoor. Ook heel kort door de bocht. Maar goed, zolang ze onze kinderen maar veilig ter wereld brengen en de onderzoeken wel juist uitvoeren ga ik me denk ik niet al teveel meer van ze aantrekken…
    Lijkt me ook niks als je zelf zo de bevestiging moet zoeken bij je vk, zij horen toch meteen te zeggen “o kijk eens, een prachtig kloppend hartje”.
    Je hebt er mensen bij hoor pfff :|
     
    TheStitcher vindt dit leuk.
  3. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    15 dec 2021
    747
    947
    93
    Vrouw
    Ja gister heeft hij alleen foto’s gemaakt van degene die wel doorgegroeid is
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Wishfull123, Hoop1990 en DCG vinden dit leuk.
  4. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    15 dec 2021
    747
    947
    93
    Vrouw
    Oh wat fijn! En we hebben de zelfde echoscopist! Hij snapte in mijn situatie ook al niet waarom ik niet eerder naar de verloskundige mocht al is het maar voor mijn geruststelling
     
    DCG vindt dit leuk.
  5. TheStitcher

    TheStitcher Actief lid

    25 sep 2024
    154
    117
    43
    Vrouw
    Ik merk het ook met mijn ouders, ze zijn ook niet echt bezig met hun gezondheid. Ik heb een neefje (2,5) en nichtje (9m), ze hebben al moeite met bijhouden van mijn neefje, en ze zijn pas 56, die opmerkingen maken zij ook regelmatig. Dan denk ik ook, mens, hou toch op haha. Helpt ook niet dat ik zelf 37 wordt en mijn vriend 52 is. Jong denken jong blijven.

    De verloskundige zei dat ik de volgende keer op 7 juli een andere collega ga zien. Hopelijk is zij wat hartelijker en praatzamer. Je zoekt toch naar bevestiging tijdens zulke momenten.
     
    DCG vindt dit leuk.
  6. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.715
    3.416
    113
    Vrouw
    Haha ik zie het ja!! Toevallig! Hij is ook wel echt goed hè. Wat een mooie foto heb je meegekregen ❤️
    Wanneer mag je dan wel bij de vk aanmelden? Komt dat door het traject of door de vanishing twin?
     
  7. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.715
    3.416
    113
    Vrouw
    Dat zeg je heel mooi “jong denken, jong blijven” en wat dat betreft is 56 ook nog helemaal niet oud, mijne zijn al 62.
    Zou idd fijn zijn als die collega wat vriendelijker is, zou wat zijn als je weer zo’n stille knikker hebt pffff :|
     
    TheStitcher vindt dit leuk.
  8. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    15 dec 2021
    747
    947
    93
    Vrouw
    Ja mocht me wel aanmelden. Maar 3 jaar geleden ook na een fertiliteit traject mocht ik ook daar voor vroege echo komen (ondanks dat ze die in het ziekenhuis al gemaakt hebben).
    Nu hebben doen ze echt alleen de termijn echo, intake en meteen overdragen naar het radboud umc. Ook al heb ik gebeld ivm bloedverlies/ vanishing twin etc
     
    chaoticgaelle vindt dit leuk.
  9. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.715
    3.416
    113
    Vrouw
    O dus je bent nu eigenlijk al meteen medisch…. Is daar een reden voor? (Kan best dat je dat al verteld hebt hoor, maar dat ik het kwijt ben….)
    Ik denk dat je dan nog weleens dicht bij mij in de regio woont trouwens…
     
  10. chaoticgaelle

    chaoticgaelle Actief lid

    3 aug 2022
    201
    277
    63
    Vrouw
    Ik weet dat we in de regio wel een shift gaande is dat je in principe in het begin van de zwangerschap je verloskundige wel ziet, aangezien ze ook het kraambed doen. Sommige mensen weten/wisten namelijk niet eens dat ze een verloskundige praktijk moeten/moesten benaderen als ze volledig medisch zijn voor de kraamperiode. Het is natuurlijk wel fijn als je al eens verloskundigen hebt gezien voordat ze aan je bed komen in een kwetsbare periode. Én natuurlijk om de druk op het ziekenhuis te ontlasten. Je kan ook alsnog kiezen voor shared care mocht je dit willen (maar ik weet niet waardoor je medisch wordt) ❤️.
     

Deel Deze Pagina