Uitgesteld vaccineren?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door toch3, 16 apr 2025.

  1. pingpongpcos

    pingpongpcos Fanatiek lid

    22 mrt 2024
    1.268
    1.229
    113
    Vrouw
    En om hieraan toe te voegen: medicijnen (mn antibiotica) geef je TEGEN iets. Je bent dan al ziek, maar je hebt die medicatie nodig omdat je het niet zelf kunt. Het punt van een vaccin is juist dat je het zelf léért kunnen. Je immuunsysteem heeft maar een paar cellen nodig om te kunnen herkennen dat die er niet horen, en dat zet je immuunsysteem aan het werk om die 'op te slaan in de catalogus'. Het vaccin zelf doet verder dus helemaal niks, het is passief aanwezig, maar zorgt voor activatie van je immuunsysteem. Antibiotica, daarentegen, is zelf de actieve stof.

    Ik laat zelf ons premature zoontje gewoon op het normale schema vaccineren, en die deed het bij de eerste vaccinatie top. Behoudens een pijnlijk beentje op de prikplek had hij nul bijwerkingen :)
     
    toch3 en Trirani vinden dit leuk.
  2. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.446
    17.397
    113
    We moeten zo naar het cb en ga wel gewoon het schema volgen. Had voor mezelf de grens gevoelsmatig bij 5kg+ gelegt en sinds zaterdag is ze 5kg :roflmao:
     
    pingpongpcos, Zxcvb, Neuzeke en 1 andere persoon vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina