De hartslag herstelde zich wel weer, ze heeft een echo gehad en daarop niets geks te zien. Nog voor het weekend krijgt ze een uitgebreide echo om te controleren.
Mijn dochter krijgt nu echt een eigen willetje . Huilen als je niet op tijd met de fruithap aan komt zetten. Luier verschonen is helemaal een drama (ze wil alleen maar op haar buik liggen). En waar ze helemaal blij van word: het nijntje-liedje (dus dat horen we nu zo'n 5 x op een dag) .
Jaja Robijn word groot! Ze krijgt om 16.00 de echo trouwens. En note to myzelf: Mocht het weer mis gaan, niet gaan werken de volgende dag. Pff kan nieteens normaal tillen!
@ Setti... wat een schatje zeg! Enne haha ja leuke haarband.. wij kregen er ook zo een van de week Verder niet heel goed bijgelezen (schaam schaam) Hier gaat het goed.. Vermoeiend Dat wel...
je hoeft je niet te schamen meid je hebt t druk zat!! Hoe gaat t met je ben je al wat hersteld?? hoe doet ze het?
lieve meiden, ik moet ff iets kwijt, ik wordt in de zeik genomen door mijn eigen lichaam en flink ook! vanaf het moment dat ik met de pil stopte was er niets aan de hand maar nu de condooms de deur uit zijn dit voel ik (symptomen????) - Maagzuur (had ik altijd al maar nu erger dan ooit) - misselijkheid bij vlagen - misselijkheid bij geur/smaak/zien van eten - vreetbuien wat moet ik hier mee?! ik kan toch nog helemaal niet zwanger zijn?! (Vewacht morgen m'n eitje) hoe is het met jullie?!
Ja hier gaat het goed .. Ik kan weer aardig uit de voeten... alleen nog erg snel moe, en af en toe braaf pcm pakken.. Oona doet het prima.. haar ritme wordt steeds netter Groeit ook lekker, en aan de babyfoon te horen besluit ze net dat het weer etenstijd is
Gewoon ff je nod dag afwachten en dan testen misschien heb je een vroege eisprong gehad. en je lichaam kan idd je in de zeik nemen maar blijf vooral rustig hoe moeilijk t ook is.
goed zo!!!! laat je maar lekker horen meid is goed voor je longetjes. we willen weer een foto zien van je mooie meisje
Hahaha Nou this geen enorme huiler Dus dat melden bestaat vaak uit alleen wat gebabbel door de babyfoon en af en toe een huiltje.... Ghehe foto's zat! Ze wordt vaker gefotografeert dan doutze kroese! Bekijk bijlage 93615 In diepe rust
@miss c je lichaam doet rare dingen en vaak als je iets graag wil dan ga je je ook zo voelen(heel gek maar het is zo). @Chivay wat een schatje!
hoe ist verder hier??? vrijdag ben ik naar walibi geweest met mn collega's en daarna een pizzatje gegeten en daarna nog de kroeg in hihi had iets te veel wijn op dus gister een lekker brak dagje. vandaag met mn schoonfamilie uiteten bij juliana op de amserdamse straatweg!!! oww lekkere loempia's hebben ze daar!! heb er nu al zin in morgen gaat mn moeder oppassen en slaapt ze voor t eerst ergens anders omdat mn moeder ook op dinsdags altijd oppast. dit is komende week en de week erop omdat we dus dat gedoe hadden voor de oppas van de maandag en vanaf de 30e gaat ze de maandag ook naar t kdv