Hallo dames, wie van jullie heeft ervaring met de Utrogestan bolletjes? Ik gebruik deze nu een aantal dagen en heb het idee dat ze smelten en er weer uit komen. Excuus voor de smakelijke details, maar het is een grote kliederboel daar beneden! Heeft iedereen dat en kan het kwaad? Ik kan ze niet verder inbrengen dan ik al doe en ze zitten echt voor de baarmoedermond bij het inbrengen. Graag hoor ik jullier ervaringen! Groet TLC81
Hoi TLC81, Dat klopt hoor, het overtollige loopt terug. Je hoeft je daar geen zorgen om te maken, er blijft genoeg zitten. Kliederboel is het altijd wel. Groetjes Elvira
oh, dank jullie wel voor de reacties! Dat stelt me weer gerust. Dan ga ik "rustig" door met de bolletjes. Hopelijk met resultaat!
De buitenkant van de bolletjes komt naar buiten, dat lost niet op in je lichaam. Het binnenste wordt wel opgenomen en daar gaat het om. Dus je geen zorgen maken, dat is normaal. Succes!