Hallo dames, Wat is jullie ervaring met Utrogestan? Ik gebruik het na (weer) voor de eerste maand, nadat ik dit 2 jaar geleden ook een halfjaar gebruikte, voor ik na bijna 2 jaar zwanger werd. Ik gebruik het om lf te verlengen. Ik merk dat ik er zo enorm veel last heb dit keer, en dan niet eens zozeer lichamelijk, maar meer nog psychisch. Ik voel me somber en ben enorm prikkelbaar (zeg maar gerust: een heks). Heb haast de neiging om nu al te stoppen (11 dpo en negatief getest). Zijn er meer die zich zo rot erbij voelen?
Ja wel herkenbaar hoor. Pijnlijke borsten, somber (sowieso met hormonen), mijn libido die ergens op de bodem van de Noordzee ligt.. Heel vervelend!
Ik werd er ook somberder en zeer prikkelbaar door. En mijn borsten werden met de week pijnlijker en harder. Op het laatst waren het gewoon rotsblokken zo hard. Het leek wel of het stapelde in mijn lichaam en ik kreeg er met de dag meer weerstand tegen om te gebruiken. Maar goed, zonder had deze zwangerschap geen stand gehouden, want ik heb een terugplaatsing gekregen in een niet natuurlijke cyclus. Dus achtera bezien (maar dan ook echt pas achteraf ) ben ik blij dat ik het heb gebruikt, want zie mijn banner voor het resultaat
Gefeliciteerd! Ik weet inderdaad.. het is voor een goed doel! Maar man o man wat heb ik momenteel een weerstand tegen die krengen. Had jij elke ronde deze klachten?
Ja, troep! Maar ik moet zeggen dat het na weken gebruiken wel beter werd, juist alsof ik wende aan het spul. Mijn humeur knapte na een week of zes echt wel op ( en maakte plaats voor geeoon zwangerosaurus gedrag). Het is gewoon rottig spul voor je gemoedstoestand maar het doel heiligt de middelen moet je maar proberen te denken Ik mocht met 12 weken stoppen en moest op advies van de gyn met 16 weken weer beginnen met 1 x per dag 2 bolletjes omheen eventuele vroeg geboorte te voorkomen. Tot 36 weken moet ik gebruiken en ik heb nu helemaal geen last van bijwerkingen.
Ik gebruik het momenteel ook om de lf te verlengen. Heb tijdens het gebruik weinig klachten, maar mijn menstruatie is wel veel heftiger en pijnlijker na het stoppen ervan...
Heb het maar 1 ronde hoeven gebruiken maar wel meteen t/m week 13 van de zwangerschap. Dus dat was een lange tijd achter elkaar en de klachten werden met de week erger. Kon werkelijk geen utrogestan meer zien.
Ja ik herkende het niet zo van de vorige keer. Toen heb ik het een halfjaar maandelijks gebruikt en in mijn uiteindelijke zwangerschap tot 13 weken. Maar heb het denk ik verdrongen hahaha
Bij mijn zoontje was het de eerste keer met utro raak. Nu na 6x Ovulatie inductie (waarvan 5x utro) niet. Maar zonder utro heb ik een hele korte LF. Ook is mijn progesteron wel eens geprikt en die was laag. Voor mij dus overduidelijk: hierrrr met die utro (met utro heb ik een voorbeeldige cyclus, stipt 15dpo ongesteld). Maar: heksenjachten gegarandeerd met utro. Dat sowieso.
Ik heb het overigens dus bij mijn zoontje gebruikt tot 12 wk. Tot 10 wk 2x2 bollen per dag en daarna van 10-12 wk afbouwen. Met 12 wk was ik er echt vanaf en was er toen ook wel heeeeeel erg klaar mee. Gek genoeg verdwenen alle klachten wel toen ik zwanger was. De heksenjachten duurden echt tot nod. Alsof er daarna een knop om ging. Ik was zo onoverwinnelijk voor mn gevoel dat ik echt álles aan kon.
Ik was ook dolblij dat ik utro kreeg hoor, heb een hele fijne gyn. Weet zeker dat het zonder niet was gelukt vorige keer. Gek genoeg is mijn progresteron niet laag, maar wel een korte LF en utro helpt wel dit te verlengen. Mysterie! Dus dolblij dat ik het nu weer heb gekregen van de gyn, maar man o man...een heks ben ik. Ik ben me ervan bewust maar heb het niet onder controle.
Dag dames, Die bijwerkingen klinken niet tof, maar vooralsnog zou ik dolblij zijn als kk ergens ustrogen zou krijgen. Heeft iemand nog over? Ik begin met iui en mijn arts schrijft het niet voor.