Valse hoop?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Iris6weken, 13 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. madameV

    madameV Fanatiek lid

    23 mei 2013
    3.905
    168
    63
    Ja idd de 3e ronde. Maar wel al in 6 maanden tijd! 3 ronden lijkt nog maar zo kort. Maar heb dus is 6 maanden weinig kansen gehad. Ja snap ik 2 weken is niks in verhouding tot 9 maanden zwangerschap. Maar je wil gewoon ook duidelijkheid. Vooral nu met die veeg bloed. Anders zou ik denken maandag nod en is de test van vanochtend negatief dan wacht je op je ongi. Maar nu het ma 1 veeg was ga je weer denken van misschien toch later mijn ei? Of late innestelingsbloeding? En dan kun je ook nog niet positief testen want dan is het nog veel te vroeg. Ma goed. We wachten af haha.
     
  2. madameV

    madameV Fanatiek lid

    23 mei 2013
    3.905
    168
    63
    Elke dag is weer 1 dag dichterbij duidelijkheid. Ga er toch vanuit dat ik uiterlijk woensdag wel duidelijkheid heb toch?
     
  3. BAS1759

    BAS1759 Fanatiek lid

    23 jul 2009
    2.629
    0
    0
    GTB
    Limburg
    Ik ben in iig ongesteld geworden gister heel laat op de avond nog, moet ik dan gister of toch vandaag als eerste dag tellen?

    Xxx joyce
     
  4. BAS1759

    BAS1759 Fanatiek lid

    23 jul 2009
    2.629
    0
    0
    GTB
    Limburg
    Heel veel succes nog met wachten
     
  5. madameV

    madameV Fanatiek lid

    23 mei 2013
    3.905
    168
    63
    Vandaag. Geloof dat je na 6 u savonds als volgende dag moet rekenen
     
  6. Iris6weken

    Iris6weken Bekend lid

    4 jul 2010
    609
    3
    18
    Idd dan moet je vandaag als eerste dag menstruatie rekenen! Balen! Op naar de volgende ronde!

    @ madameV ja 6 maanden is idd een hele tijd al! Ik hoop voor je dat je snel duidelijkheid hebt! Je zit nu op dag 41? Ben benieuwd hoe het voor je gaat uitpakken! Lijkt me wel lastig om je ei sprong te bepalen met die lange cyclussen! Het kan nog alle kanten op bij je!

    Hier vanmorgen vroeg ongesteld geworden.. En hoe.. Verschrikkelijke buikpijn , tot overgeven aan toe! Nu nog steeds op de bank met een warme deken! Niks aan! Laat deze week weer snel voorbij zijn ;)
     
  7. Iris6weken

    Iris6weken Bekend lid

    4 jul 2010
    609
    3
    18
    @ bas1759 lees even terug.. Jullie waren natuurlijk niet echt bezig om zwanger te worden ;) maar wel gewenst als t zo was zag ik :) nu mss toch een opening om er weer voor te gaan? Of laten jullie het eerst even zo? Wel leuk hoor, 3 kids! Is mijn droom ook , 3 kindertjes of misschien zelfs wel 4.. Maar laten we eerst maar hopen op een tweede kindje! Hou van die gezelligheid. Kom zelf ook uit een groot gezin!
     

Deel Deze Pagina