Hieronder mijn verhaal .. Hoop dat het jullie motiveert! Ik ken mijn huidige man sinds 2007 maar het is ons nooit gelukt geslachtsgemeenschap te hebben door mijn vaginisme. Ik kon genieten van vrijen en knuffelen, maar zodra hij te dichtbij kwam verstijfde ik van kruis tot teen. Dit was een vreselijke tijd voor ons beiden. Ik heb meermalen de huisarts bezocht, seksuloge geweest, bekkenbodem fysio gehad en ik overwoog ook een operatie om het 'maagdenvlies' te verwijderen. Uiteindelijk heb ik een second opinion gehad in het buitenland en die arts concludeerde dat ik eigenlijk geen maagd meer was.. omdat ik een vinger en tampon (mini) kon accepteren. Ook was er lichamelijk niets mis met me. Aangezien we zo'n grote kinderwens hebben zijn we toen aan de slag gegaan met zelfinseminatie. Dat spuitje was vreselijk pijnlijk en scherp, dat we toch weer zijn overgegaan op de natuurlijke manier probeer. En wat denk je! Op een gegeven moment, toen ik bovenop hem lag, bewoog ik hem rustig heen en weer en ging net zo lang door tot hij in mij klaar kwam! De keer erop gingen we iets dieper en weer kwam hij in me klaar..! En de gevreesde pijn bleef uit! Het resultaat was verbluffend, ook voor mijn zelf vertrouwen. We zijn nog niet zover dat we 10 standjes uitproberen, maar ik ben zo blij dat hij gewoon in mij kan klaarkomen! We hebben sex gehad 2 keer rondom mijn ovulatie.. ik zit nu op 3 dagen voor mijn verwachte menstruatie. Mocht ik deze maand niet zwanger zijn, dan ga ik me verdiepen in alternatieve geneeswijzen (accupunctuur en detox). Ik geloof er namelijk in, na wat online speurwerk te hebben gedaan, dat men last kan hebben van een 'koude baarmoeder' en dat onze hormoon balans zeer verstoord is door alle externe (chemische) stoffen. Ik houd jullie op de hoogte! En alle meiden met vaginisme... ik hoop dat jullie wat geholpen zijn met mijn verhaal. Het zit echt tussen de oren! Neem gewoon de tijd ervoor en geef nooit op! Bij mij duurde het 5 jaar.. maar achteraf gezien viel het allemaal reuze mee! Mochten jullie nog vragen hebben, dan beantwoord ik die graag! X
Wowww super knap van jezelf dat je al zover bent gekomen! Hopenlijk wordt de sex nog beter zodat jullie niet alleen zwanger raken maar ook gewoon "fijn" van elkaar kunnen genieten!! Veel sex plezier!!
Idd wat top zeg dat je zover bent gekomen! Wat moet het heerlijk voor je zijn dit! En nu maar hopen dat jullie zwanger zijn!
Wat super zeg! Ik wil niet zeggen dat ik last van vaginisme had, maar door diverse ervaringen had ik wel altijd pijn bij het vrijen. Met mijn huidige vriend heb ik dan ook langere tijd niet gevreeen. Heel lief van hem dat hij zo geduldig is geweest natuurlijk. Nu ik eenmaal zover ben ben ik erachter gekomen dat het ook zonder pijn kan. Zo bijzonder en fijn!
Ik heb tot mijn 24ste vaginisme gehad en ik weet wat het met je kan doen! Wat een heerlijk gevoel als het ineens lukt he Ik hoop dat je snel een positieve test zult hebben!!
Dank jullie wel voor de reacties! Had nooit gedacht dat het zo'n euforisch gevoel zou zijn hihi.. Ik ben zelf 30 jaar.. hoop dat ik snel zwanger word!
Fijn!! Hebben jullie inmiddels ook seks zonder dat het tot een zwangerschap moet leiden, gewoon voor de lol zeg maar?
Wow wat goed! Ik zou wel eerst lekker gaan oefenen zeg maar zodat je echt ervan kan genieten anders word het misschien straks alleen een daad om zwanger te raken/worden en dat kan natuurlijk ook weer de nodige spanning veroorzaken down there