veel haar baby

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door marieke109, 6 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. M89

    M89 Bekend lid

    12 jan 2013
    684
    20
    18
    Ik ben toen hij 6 maanden was voor het eerst geweest ging prima! :) Zijn haar is ook een stuk dikker geworden sinds hij naar de kapper gaat.

    Hoewel hij van het weekend geheel in het blauw gekleed, en met een gel kuif in zijn haar alsnog voor meisje werd aangezien dus geen garanties dat het helpt;)
     
  2. marieke109

    22 jul 2014
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    mijn dochter slaapt altijd op een hoeslaken van silkysleepbaby, ook op de opvang. Dat zijn hoeslakens waarbij het hoofdeinde gemaakt is van natuurlijk zijde, deze stof is heel glad waardoor de haartjes meeglijden met de bewegingen ipv schuren bij een katoenen hoeslaken. Ze heeft nooit meer klitten als ik haar uit bedje haal, echt super
     
  3. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.538
    10.448
    113
    Uk had bij geboorte wel wat haar maar heel dun.na 3 maanden viel bijna alles uit en nu is hij bijna 5 maanden en heeft overal wel dunne haartje maar niet overal even lang,langste 1,5 cm dus gaat de goede kant op
     

Deel Deze Pagina