Hoi meiden Ik heb ben uhm vorige week of ander halve week terug ongi geweest en heb nu heel erg last van dat ik veel moet plassen weet iemand hier iets van of heeft iemand dit ook gehad ik heb dit al vanaf daik net niet meer ongi ben. De dokter hier heeft haast gaan tijd hier dat ik een afspraak heb is pas volgende week. groetjes danielle
blaasontsteking? Misschien kun je urine inleveren? Dat kan de assistent onderzoeken.... Omdat het bij zwanger worden staat, het volgende. Het heeft geen zin om met deze klacht naar de huisarts te gaan, met de vraag of je zwanger bent. Dan kun je beter wachten tot na je nod... Misschien drink je wat meer dan normaal? Succes iig!
nee drink gewoon normaal en normaal bij blaasonsteking doet het plassen zeer en dat is niet bij mij dus ja is heel raar maarre ik moet een afspraak daar voor maken dat ze het gaan onderzoeken :S
oh, da´s lastig...maar het doet ook geen pijn zeg je... Sorry, ik kan je niet verder helpen. succes ermee en hopen dat het snel over gaat.