verwarming aan?

Discussie in 'De lounge' gestart door Amfy, 3 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nikita23

    Nikita23 VIP lid

    31 jul 2006
    5.198
    0
    0
    Het zakt hier bij ons al tot 18 graden en ik vind dat voor die kleintjes echt te koud. Kan ze moeilijk hun jas aantrekken om binnen te spelen (of liggen zoals mijn baby). Wij hebben steenkoude plavuizen dus dat zal ook niet echt helpen om de warmte binnen te houden. Als ik hier de verwarming uitzet is het binnen een paar uur weer 18 graden. 20,5 graden vind ik voorlopig wel even genoeg. Ik krijg altijd zo'n hoofdpijn als ie hoger staat.
     
  2. angel81

    angel81 Bekend lid

    10 apr 2007
    920
    0
    0
    Ja hoor, hier staat die ook aan. Ik ga echt niet in een huis zitten waar het 16 graden is met een dikke trui aan als ik een verwarming heb! Brrrrr..... Hij warmt s'ochtends lekker het huis op voor we beneden zijn.
     
  3. djellybelly

    djellybelly Niet meer actief

    hier staat ook de kachel aan, we hebben enkel glas dus het is echt koud binnen.
    En ik ga ook echt niet met een dikke tui lopen als ik een kachel heb hahahahahahaha
     
  4. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    :$

    Hier kan ik me dus echt niks bij voorstellen. Ik hoop voor je dat je huisgenoten er net zo over denken...
     
  5. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Hier is het 19 graden.
    Gisteravond zakte het tot 17 en heb toen de verwarming eventjes aangehad.
    Als Tygho in bed ligt steek ik liever wat kaarsen aan, dat geeft ook superveel warmte.
     
  6. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Ach, als je van nuon ruim 500 euro terug krijgt omdat je de verwarming niet hebt aangezet, vind ik dat echt wel de moeite waard hoor.

    Mijn moeder deed ook weinig de verwarming aan. Ik vond dat als kind maar irritant, maar nu kan ik haar eigenlijk wel begrijpen. Er ontstaat ook zo'n muffe lucht in huis als de radiator staat te broeien.

    Maar goed, nu we zoonlief hebben, zal ik wel wat vaker de verwarming aanzetten dan een jaar geleden. Al is het hier dus echt nog niet nodig geweest. Sterker nog, de deur staat zelfs open voor frisse lucht.
     
  7. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Bij mijn vader thuis deden ze ook bijna nooit de verwarming aan. Daar had ik altijd zo'n hekel aan, want ik ben echt een koukleum ;). Daar is het eigenlijk nooit warmer dan 18 graden, brrr. Ach ja, smaken verschillen, ik betaal liever iets meer en dat ik het lekker behaagelijk heb. Alhoewel ik moet zeggen dat als ik stil zit op de bank en de verwarming staat op 19 of 20 dat ik het dan nog presteer om het koud te krijgen, maar ik zet de verwarming nooit hoger dan 20. Dan pak ik er een dekentje bij.
     
  8. PoezieQ

    PoezieQ Bekend lid

    31 jan 2007
    580
    0
    0
    Als het bij ons 20,5 graad zou zijn 's ochtends, zou ik hem niet aanzetten. Bij ons is het 's ochtends vaak rond de 17/18 graden. Vind ik een beetje te koud, dus ja, dan gaat toch echt de verwarming aan!
     
  9. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Hier staat hij af en toe aan als het kouder is dan 21 graden, omdat onze kat ziek is en ik wil niet dat ze het koud heeft.

    En boven, op de slaapkamers, heb ik de verwarming eigenlijk altijd uit, zelfs in de winter. (Het liefst zet ik dan nog 's nachts het raam open, is vriendje alleen niet zo blij mee :p)
     
  10. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Gelukkig hebben wij veel ramen en houdt de zon het nu aangenaam ( 21 graden )
    Aan de andere kant, het wordt hier zo 26 graden als het buiten een graadje of 20 is.

    Volgend jaar komt de airco er te hangen :D
     
  11. zustertje

    zustertje Niet meer actief

    boven staan altijd de ramen open zomer en winter of het nu vriest of niet.
    Mijn man sliep thuis altijd met de ramen dicht en de kachel aan echt verschrikkelijk nu wil hij niet anders dan met de ramen open (gelukkig)
    Ik ga geen kou lijden maar zit nu lekker met een bont deken op de bank het is hier 20 graden maar als het kouder wordt gaat zeer zeker de kachel aan.
     
  12. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Hier staan trouwens ook altijd de ramen open. Nu ook in de woonkamer, anders wordt het té warm.
    Op de slaapkamers hebben we nooit de verwarming aan en altijd het raam open, ook als we slapen. Lekkere frisse lucht, is gezond! :D
     
  13. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.125
    0
    0
    Enschede
    het is hier snel rond de 15 graden dan zet ik de kachel aan op 18 en dan is het ook aangenaam in huis.
     
  14. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    28 aug 2008
    1.902
    0
    0
    Brielle
    Heb hier voor het eerst de zolderramen dicht, noujah 2 van de 4 dan.
    Verder staan de ramen op de slaapkamers en het kleine raampje in de keuken altijd open.
    Snachts koelt het hier af tot 18 graden en overdag is het al snel rond de 20 graden, dus echt geen kachel nodig ;)
    Scheelt wel dat we oude buren hebben, die stoken tot 30 graden ofzo (gevoelsmatig als ik er ben dan, binnen paar minuten begin ik daar te zweten..)
    Van die warmte pikken we toch weer een deel mee.
     
  15. Carla1980

    Carla1980 VIP lid

    16 jul 2006
    5.833
    1
    0
    Lerares basisonderwijs
    Noord-Brabant
    Heb 'm al 2 dagen aan, was maar 18,5 graad 's morgens en vind dat zeker voor de kids te koud.
     
  16. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    Op mijn thermostaat is het steeds 20 of 21 graden, dus ik heb de verwarmng nog niet aan, zodra hij op 18-19 graden komt, ga ik hem aanzetten. Tot die tijd ben ik blij als de zon even lekker in huis schijnt en met koken warmt het ook wel goed op om zo de hele avond rond de 20/21 graden te blijven.

    Boven heb ik de ramen altijd open, daar is het lekker fris
    Maar ik heb boven nooit de verwarming aan, want ik hou van frisse slaapkamers!
     
  17. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Hier staat de thermostaat om 23... geen kachel dus.
     
  18. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    12 jun 2008
    11.287
    0
    36
    Emmen
    Hier staat de thermo op 20 graden en springt hij aan als het onder de 17 graden in huis word.
    Dus hier is de kachel nog niet aan.
     
  19. mamamuts

    mamamuts Niet meer actief

    Gisteren voor het eerst eventjes de verwarming aangehad. Thermo stond op 19 graden. Ik heb het al dagen steenkoud om de één of andere reden en wil niet klappertandend op de bank zitten.
    Vandaag is ie trouwens niet aan, maar de zon schijnt nu ook op de ramen, dan is het gelijk wat aangenamer in huis.
     
  20. Pure

    Pure Niet meer actief

    Hier de verwarming alleen 's avond aan, dan word het namelijk al frisser in huis. Heb zelfs alweer een fleecekleed klaarliggen die ik zo over me heen kan trekken als ik op de bank zit. Heerlijk!
     

Deel Deze Pagina