De titel zegt het al een beetje. Hoe ga ik dit verwijderen. Ik heb dit namelijk 2 x geprobeerd (gewoon met sopje van allesreiniger) en nu zit er nog steeds de vlek van waar het nat is geweest van het afpoetsen. ( De vliegenpoep is wel weg maar ja de vlek is nu dus alleen groter) Nu heb ik nog meer ontdekt op het plafond en wil dit gaan verwijderen (nesteldrang begint op te komen en wil alles netjes hebben) Ik heb al gegoogled en krijg dan 'met thee schoonmaken' alleen volgens mij heb ik dan nog steeds hetzelfde probleem. Hebben jullie de ultieme tip?? Bedankt alvast!
Als het stucwerk gewoon wit is kan je met chloor doen hebben we hier ook gedaan het enige nadeel is dat je dan het hele stuk moet doen
Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet van plan was het hele plafond te doen (best wel veel om hele benedenverdieping te doen. Ik wou alleen de plekjes wegpoetsen. Toch bedankt voor het meedenken!
als de rest nog redelijk wit is zal je het niet zien dat je het stukje met chloor gedaan hebt maar als je echt hele erge verkleuringen al in het wit hebt dan zie je het wel
Het is ongeveer een jaar geleden gestuct met de verbouwing dus nog vrij nieuw en er wordt niet gerookt in huis dus ik ga maar eens met chloor aan de slag. Bedankt voor je tip!
ik doe de chloor altijd in een plantenspuit en spuit het er dan puur op en dan laat ik het 10 minuten inwerken en dan ga ik met een vochtige doek erover heen