hey allemaal nou zijn vanmorgen tegen 6 uur mijn vliezen gebroken, maar nu gebeurt er maar niks duurt het altijd zo lang? nog geen wee te bekennen verlos is vanmorgen langs geweest en komt vnvnd ook weer ff langs. zie wel op tegen bevalling dus was in eerste instantie wel blij dat het niet direct doorzette maar vind nu wel erglang duren knuff
Hmm, dat is bij iedereen natuurlijk weer verschillend. Bij mij kwam het gelijk op gang, toen de vliezen braken, maar kan volgens mij ook een aantal uren duren [tot max. 72 uur of iets dergelijks en dat ze je dan gaan inleiden??? Pin me er niet op vast hoor!] Zit niets anders op dan afwachten, ben ik bang. Hopelijk kan de vk je straks wat meer informatie geven. In ieder geval zal het nu niet lang meer duren. Wel spannend!!! Heel veel succes met puffen straks
Sterkte en veel succes, hoop dat ze snel door zetten. Bij mij begonnen de weeen ong. 30 min nadat mijn vliezen gebroken waren.
bij mijn vriendin was maandag het water gebroken! kindje is pas woensdag geboren maar alleen omdat ze de weeën toen zijn gaan opwekken.. kan dus nog wel ff duren als je pech hebt succes in ieder geval!!
Bij mij waren de vliezen op donderdag heel vroeg in de morgen gebroken en vrijdagavond kwamen de weeen na inleiding. Dus het kan lang duren als je pech hebt.
bij een zwangerschap van 37 week , braken de vliezen spontaan.. vrijdag 06.00 uur en vrijdag op zaterdag 03.39 uur is esmee geboren , de weeen kwamen al vrij snel toen de vliezen braken !!! heeeeeeeeeeel veeeeeeeeeeeeel succes ! zet hem op !
Dank je Loodje! En bij jou ook niet zie ik Jeetje, wat spannend toch he? Zo onwerkelijk soms nog haha....gaan 'gewoon' binnenkort bevallen!!
hey dames hier is gister ochtend meez geboren 7.5 pond 52 cm om vrijdag avond om 11 uur begonnen als nog de weeen en zat ochter tegen 6 uur is hij geboren knuff
Hey van harte meid!!!!!!!! Zo te zien ook een mooie vlotte bevalling gehad, ik hoop dan ook dat je een hele fijne bevalling mee hebt gemaakt!!! Geniet lekker van jullie kleine mannetje!!! Liefs, Lindsay
Hier ook...bij 36 weken zijn mijn vliezen gebroken maar 3 dgn later pas bevallen...hoop dat het bij jou wel gaat doorzetten!