vocht vasthouden rondom buik?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door lindabreusers, 16 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lindabreusers

    lindabreusers Actief lid

    9 feb 2008
    337
    0
    0
    Ik houd sinds afgelopen weekend vocht vast in mijn benen. Niet echt extreem veel, maar ik kan wel de afdruk van mijn sokken zien. Ook kan ik mijn ringen niet meer om.
    Volgens mijn vk (telefonisch) kan het ook zijn dat je vocht rondom je buik vast houdt. Nu heb ik namelijk een erg grote buik. Hiervoor ben ik ook al naar het ziekenhuis geweest, omdat ze dachten dat het kindje erg groot zou zijn of veel vruchtwater. Dat was het allemaal niet. Ook geen suiker. Er is dus eigenlijk geen reden voor mijn grote buik
    Bij week 33 was mijn buik 37 cm.

    In mijn benen kan ik wel zien dat er vocht in zit. Ook als ik erop druk blijft het even staan, maar hoe kan ik zien dat er in mijn buik vocht zit?

    Moet donderdag weer op controle, maar ben nu toch al wel nieuwschierig.
    mijn vk vertelde mij dat als ik verder geen klachten had zoals hoofdpijn, sterretjes zien of een bandgevoel dat het niet erg is het vocht.
    Gelukkig heb ik nu de bloeddrukmeter van mijn schoonouders hier zodat ik zelf ff kan meten. Misschien zal het iets afwijken, maar mij lijkt dat het geen tientalen zal schelen. Zat vanmorgen op 66 onderdruk met dat ding. Vrij normaal lijkt mij.
     
  2. ramona0309

    ramona0309 Niet meer actief

    Geen idee....
    Zelf houd ik ook veel vocht vast..... maar rondom mn buik?
    Achja zou best kunnen, ben sowieso een opgeblazen kikker :)

    ja onderdruk is netjes...

    Mijn vk zei trouwens dat sommige bloeddrukmeters gevoelig zijn voor "praten"... en dan bedoel ik dat ze verkeerd kunnen meten als de "patient" praat...
    dus mondje dicht.... :)
     
  3. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Ik heb ook overal vocht! Kan amper nog bewegen! ;)
    Maar idd ook op mijn buik. Vrijdag zei mijn gyn het, maar ook na een CTG is het duidelijk dat er vocht op mijn buik zit... De banden bleven er goed in staan! ;)
    Ook als ik op mijn buik druk met mijn vinger blijft er een kuiltje in staan!
     
  4. lindabreusers

    lindabreusers Actief lid

    9 feb 2008
    337
    0
    0
    Lola, heb jij door het vocht dan ook een grotere buik voor de zwangerschapsduur? (qua cm dan)
     
  5. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Niet dat ik weet! Heeft de gyn niets over gezegd!
     
  6. hanna76

    hanna76 Fanatiek lid

    15 nov 2007
    3.124
    0
    36
    Hé, ik hoorde ook van de verloskundige dat ik vocht bij mijn buik vasthoud! Ik wist geeneens dat dat kon!
     
  7. sylvie1988

    sylvie1988 Actief lid

    23 mrt 2008
    150
    0
    0
    haarlem
    ik heb ook een mooie afdruk als ik met mn hand of vinger op mijn buik duw.
    De verloskundige zij dta dit kwa door dat ik vocht vast hield
     

Deel Deze Pagina