Mijn man en ik willen gaan voor een 2e. Ik ben half feb. gestopt met de pil. Een aantal dagen daarna werd ik ongesteld. Toen een weekje niks een daarna kreeg ik weer zo'n 4 a 5 dagen een lichte bloeding. Niet echt een bloeding om menstruatie te noemen had er verder ook geen klachten bij. Ik heb nu sinds 1,5 week enorm gevoelige tepels. Als ik langere tijd sta krijg ik last van mn onderrug en heb al dagen het gevoel dat ik ongesteld moet worden maar dat is nog steeds niet gekomen. Als ik uit zou gaan van een normale cyclus zou ik afgelopen zo. ongesteld moeten worden maar dat is dus nog niet gebeurd. Ik had vandaag wel voor de zekerheid een tampon in gedaan. Toen ik die er na een aantal uurtjes uithaalde zat er een heeeeeel klein beetje roze slijm aan. Daarna niks meer te bekennen. Wat zou dit alles kunnen zijn? Is dit gewoon het ontpillen of? Alvast bedankt voor de reacties
Het kan beide zijn. Zwangersymptomen lijken erg op ontpillen. Ik heb ook alles uit het boekje gehad. Alleen de menstruatie is bij mij wel steeds normaal geweest, zonder tussenbloedingen zeg maar. Maar ik zou even een testje doen voor de zekerheid.
ik had vrijdag (dus 2 dagen voor mn NOD) getest deze was neg. maargoed het kan zijn dat dit dus te vroeg was.
Als je een kortere lf hebt, bijvoorbeeld van 10, zoals ik, dan is de kans groot dat je pas 4 dagen overtijd positief test. Ben je zeker van je eisprong?