Lekker bijdehand. Sunflower, kun je je gratis inschrijven op info filter? Bedankt voor de tip. Vervelende is dat dit huisnummer toebehoorde aan iemand anders en die mensen staan echt overal bekend. Elke keer wordt naar ze gevraagd en wordt er gebeld door de meest gekke bedrijven, van RWE tot loterijen tot sportcentra enz. Ik weet niet hoe zij zo gek konden zijn hun naam, nummer en adres (die is altijd hezelfde als die bedrijven onafhankelijk van elkaar bellen) overal bekend te maken.
Volgens mij bellen ze bij zo'n callcentrum meerdere nummers tegelijk, en wie het eerst oppakt daar gaan ze mee in gesprek, en dan gaat het wel een keer mis en hang jij er net tussen volgens mij, ik heb het vaak gehad, ook dat ik inderdaad andere gesprekken hoor, maar ook dat er niks te horen is, maar ook geen tuut tuuut tuut, ten teken dat de verbinding is verbroken
ik werd pas gebeld, en in het engels werd er gezegd, gefeliciteerd je hebt zojuist een cruise gewonnen naar de bahama,s druk 9 om verder te gaan ja daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag trap er niet!
Hey Ninien, dit heb ik een maand of 2 maximaal geleden ook gehad. Evelien, dat heb ik idd ook begrepen. Ik wacht vandaag nog even af.
hope dit kun je doen op www.infofilter.nl alles invullen en dan duurt het een week of 6 maar dan ben je wel overal vanaf! heerlijk!
ik heb infofilter maar helpt helaas niet voor alles. en ook ik wordt telkens gebeld. dan wordt er niets gezegd en uiteindelijk opgehangen. als het een onbekend nummer is, neem ik ook niet meer op.
Bol.com verkoopt je nummer Infofilter werkt wel, alleen je moet even een paar dagen geduld hebben. Alle overige bellers, de etiquette zou zo moeten zijn dat na 4x nee ze het gesprek moeten beƫindigen. Succes.