Ik heb een vraag, is het heel erg vreemd dat je er met 38 weken er zo doorheen zit dat je echt niet meer zwanger wilt zijn?(Zo erg dat ik richting depresief ga, heb nergens meer zin in, voel me de gehele dag elendig en zie alles alleen nog maar negatief in) Het heeft geneens te maken dat ik het kindje wil zien, maar ben mijn buik gewoon zo verschrikkelijk zat, alles doet pijn. En ik heb niet het idee dat ik het nog iets meer als 3 weken ga volhouden(op zijn max)
hoi Aafje, het komt geregeld voor dat vrouwen er een beetje doorheen zitten, vooral als je veel klachten hebt. We kunnen er niks aan doen om de bevalling te versnellen, dus je zult toch moeten proberen geduld op te brengen. Doe dingen die je leuk vindt, wandelen/fietsen/zwemmen, boekje lezen, filmpje kijken op bezoek bij een vriendin. Probeer niet teveel met je bevalling en de zwangerscahp bezig te zijn. Sterkte! Mirjam
Dankje voor je antwoord. Ondertussen heb ik dit ook besproken met mijn eigen VK, en die heeft me doogestuurd naar de Gyn oa. vanwege dit probleem, slaap door de pijn namelijk ook al vanaf maandag hiet meer en voel m,e daardoor steeds meer ellendig, maar ook omdat de kleine niet wil indalen(het is de eerste voor mij) En heb slaapmedicatie Temazepam mee gekregen. Ik las alleen in de bijsluiter een paar zinnen die mij compleet niet lekker zitten: Weet jij toevallig hier wat meer van? En wat is normaal gesproken de manier van handelen(bij jullie in ieder geval, aangezien mijn eigen VK daar heel vaag over doet) bij iemand waar met 39 weken het kindje nog niet is ingedaald?(kindje was wel ingedaald maar is terug gekomen en wil nu met geen mogelijkheid meer terug)