Vroege miskraam

Discussie in 'Miskraam' gestart door wafelijzer, 11 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wafelijzer

    wafelijzer Fanatiek lid

    26 nov 2015
    1.828
    782
    113
    Vrouw
    Hallo meiden,

    Even mijn verhaal delen.
    In 2007 ben ik zwanger geworden, dit is na 12 weken uitgelopen op een miskraam. Toen ook het kindje verloren in de wc. Kort daarna nog 2 miskramen gehad, beide met 8 weken. Achter gekomen door een echo waarop leeg vruchtzakje te zien was. Ik kon dus toen onderzoeken laten doen maar voordat we hierover besloten hadden was ik weer zwanger. Onze zoon werd kerngezond geboren. In 2009 ook een gezond kindje gekregen.
    En nu dus weer een miskraam. Wel een vroege miskraam, met 4.2 weken.

    Ik begrijp echt niet dat me dit nou weer overkomt. En nu ineens zo snel al. Zou er dan toch wat mis met mijn lichaam zijn?

    Moet ik naar de dokter hiervoor? Want hoe weet ik anders dat alles schoon is van binnen? Of moet ik dan kijken of de testen weer helemaal wit worden en is het dan goed als het bloeden stopt?
    Kan ik de eerste dag bloeden dan zien als cyclusdag 1? Of beter toch vanaf einde bloed maar ovu testen gebruiken om ei op te sporen zodat ik het niet mis?

    Een heleboel vragen he, sorry daarvoor. Maar hopelijk weten jullie wat het beste is om te doen.
     
  2. Melian

    Melian Fanatiek lid

    16 mrt 2011
    1.129
    653
    113
    Vrouw
    Wat rot dat dit je nu weer overkomt.

    Ik zou de eerste dag bloedverlies aanhouden als start van je cyclus en ook ovulatietesten gebruiken om je ei op te sporen (cyclus Kane at in de war zijn). Wanneer je bloedverlies binnen de perken blijft, je geen abnormale pijn hebt en het bloeden over een tijdje ook weer vanzelf stopt, hoef je niet naar de dokter.

    Je hebt twee gezonde (?) kindjes gekregen, dus de kans is heel groot dat het ‘gewoon’ enorme pech is. Ik heb zelf drie miskramen gehad en heb genetisch onderzoek gehad, maar er was niks aan de hand. Die kans is echt het grootst.

    Sterkte!!
     
  3. wafelijzer

    wafelijzer Fanatiek lid

    26 nov 2015
    1.828
    782
    113
    Vrouw
    Zie jou reactie nu pas @Melian sorry

    Inmiddels heb ik wel even contact opgenomen met de vk en die zei dat ze altijd even een echo deden om te kijken of alles schoon is. Daar mag ik dus komende week voor bellen aangezien ik bijna niet meer bloed.
    Het is idd zoals een menstruatie verlopen.
    De ovu testen zijn al in huis en heb de vroege miskraam inmiddels een plekje kunnen geven.

    Weet dat de kans dat er niks aan de hand is met mijn lichaam het grootste is daarom ook maar even afwachten weer ja. Hopelijk snel een goede zwangerschap. Bedankt voor je reactie iig!
     
    Melian vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina