Zoals de titel al zegt, mijn kleine mannetje lijkt weer ziek te worden. Paar weekjes geleden ook ziek, dit duurde uiteindelijk 2 weken en daar is hij nog wat herstellende van (nog snel moe dus slaapt veel). Nu sinds vanmiddag ineens weer koorts, 40,2. Hij is ook wat jengelig en weer veel slapen. Arm mannetje, ik weet dat die kleintjes vaak ziek zijn in de eerste jaartjes, maar vind het zo sneu!
Hmm, is er verder niks aan de hand? Als hij nl echt vaak koorts heeft en ziek is is het misschien toch een idee om eens langs de huisarts te gaan?
Hij heeft wel regelmatig verhoging en koorts ja. Toen hij de laatste keer ziek was, ben ik bij de huisarts geweest, toen was er ook wel van alles aan de hand. Nu zie ik niks aan hem verder, ook geen doorkomende tandjes/kiesjes.