wanneer eisprong

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Olly, 13 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Olly

    Olly Actief lid

    27 jan 2008
    322
    0
    0
    Beste Vk,

    Ik ben sinds ongeveer januari 2011 onregelmatig ongesteld, daarvoor was ik het altijd precies om de vier weken. Nu soms 4, soms 5. Ik ben wel bewust bezig met zwanger worden, misschien dat het hier mee te maken heeft, maar nu vraag ik me af, als je het om de 5 weken bent, wanneer is dan ongeveer je eisprong?
    Ik ben namelijk niet zo'n fan van vrijen door een trauma van een bekkenbreuk, dus zou graag iets gerichter vrijen. We proberen het al vanaf ongeveer sept dus begin er een beetje van te balen nu. Bij m'n dochter (net 2 jr) was ik echt in 1 x zwanger..
    Heb je nog tips?

    Alvast dank!!
     
  2. Brigitte

    Brigitte VIP lid

    25 sep 2006
    6.432
    5
    38
    Hoi Ollly,

    ongeveer 14 dagen voor je ongesteld wordt heb je je eisprong. Dus houdt een vruchtbare periode van een week, dan hoef je het maar 3 keer te doen om je kans zo hoog mogelijk te hebben.

    Groetjes Brigitte
     

Deel Deze Pagina